0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

احتیاط در واردات ورق کرکره رنگی ویتنام با پیشنهادات پایین تر و روند نامشخص

وارد کنندگان ورق کرکره رنگی در ویتنام عمدتا در این هفته از بازار خارج شدند و معامله گران همچنان قیمت ورق کرکره رنگی پایین تری را برای مواد چین ارائه می کنند در حالی که چشم انداز نامناسبی برای کوتاه مدت وجود دارد. ارزیابی هفتگی متال بولتن برای قیمت ورق کرکره رنگی  ۲-۳ میلیمتری وارداتی چین و کالاهای معادل آن به ویتنام فروخته شد، دوشنبه ۵ سپتامبر به مبلغ ۴۰۰ تا ۴۲۰ دلار در هر تن cfr برآورد گردید که از هفته گذشته که ۴۰۰ تا ۴۱۰ دلار برای هر تن cfr بود ،افزایش یافته است.

قیمت ورق کرکره رنگی ،در اواسط هفته گذشته پس از رسیدن به حداکثر ۴۲۰ دلار در هر تن cfr برای رزرو محموله های ورق کرکره رنگی ۲-۳mm  ساخته شده توسط  شرکت آهن و فولاد Benxi شروع به کاهش کرد ، تا جائیکه معامله گران سعی در استفاده از موقعیت کالا قبل از تعطیلات داخلی هستند . در این هفته، بیشتر معامله گران ورق کرکره رنگی ۲ تا ۳ میلیمتری را با قیمت ۴۰۰  دلار به ازای هر تن cfr ارائه داد که  تا ۴۱۰ دلار در هر تن cfr افزایش داشته است. یکی از معامله گران در روز چهارشنبه ۷ سپتامبر گفت: “خریداران در حال آرام نگهداشتن بازار هستند چرا  که در ماه گذشته تعداد زیادی از رزرو ها را  انجام داده اند و حدس می زنند که قیمت ها می توانند بیشتر شود. مشتریان در حقیقت می ترسند.

نوسانات قیمت ورق کرکره رنگی ویتنام

“آنها می خواهند قبل از تصمیم برای خرید بیشتر، منتظر بمانند تا قیمت بازار مشخص تر شود .” اطلاعاتی در مورد رزرو های کوچک انجام شده توسط تولید کنندگان لوله در محدوده قیمت ۳۹۵ تا ۴۰۰ دلار برای هر تن cfr وجود دارد، مخصوصا برای موقعیت هایی که توسط معامله گران برای محموله ماه اکتبر از دومین کارخانه بزرگ چین، بوجود آمده است. با وجود این که برخی از کارخانه های چینی همچنان به ارائه قیمت های پیشنهادی بالاتر برای ورق کرکره رنگی ادامه می دهند.

برخی دیگر در تلاشند تا سفارشات خارج از کشور و قبل از آغاز تعطیلات  انجام دهند . از ۱ تا ۹ اکتبر  تعطیلات روز ملی این کشور است. یک سوم از معامله گران آماده تصمیم گیری هستند که خودشان کار را در دست بگیرند و قیمت پیشنهادات خود را در این هفته کاهش دهند.  این کاهش در ماه اواخر ماه اکتبر و اوایل ماه نوامبر قابل استفاده است. او افزود: ” خواسته خریداران  این است که در حال حاضر زیر ۴۰۰ دلار در هر تن خرید کنند.”

خرید ورق رنگی دز اصفهان

رکود در بازار صادرات چین در میان چشم انداز نامشخص

افزایش قیمت ورق کرکره رنگی در بازار صادرات چین در طول هفته روز گذشته، ثابت باقی مانده است ، که این امر به خاطر عدم وضوح در چشم انداز بازار در آینده نزدیک است. قیمت مبادلات صادراتی پایه برای محموله ماه اکتبر و نوامبر از ورق کرکره رنگی در روز چهارشنبه ۷ سپتامبر برابر با ۳۷۰ تا ۳۸۰ دلار در هر تن بود که از یک هفته پیش، هیچ تغییری نکرده است.

قیمت عرضه پایه صادرات برای محموله ماه اکتبر و نوامبر از همان محصول ۳۷۵ تا ۳۸۵ دلار در هر تن فوب بود، که همچنین در طول هفته ثابت بود. یک تاجر مستقر در هنگ کنک به متال بولتن اظهار داشت :” این وضعیت به طور عمده درطول هفته گذشته باقی مانده است، شركت ها بر پیشنهادات خود اصرار می ورزند، در حالی كه خریداران خارج از كشور با توجه به بازار داخلی ناكارآمد، علاقه ی كمی به خرید از خود نشان می دهند.” یک منبع معامله در شانگهای معتقد است که بازار پس از آخرین کاهش قیمت های شمش ، تمایلات کمی برای معامله دارد.

اما کارخانه ها هنوز هم موضع قوی خود را حفظ می کنند و پیش بینی شان این است که به دلیل محدودیت های تولید در تانگشان در ماه های آینده ، بازدهی کاهش خواهد یافت . او افزود : ” خواندن این مطلب درباره بازار واقعاً دشوار است ،که بسیاری از شرکت کنندگان تصمیم گرفته اند که در حاشیه صبر کنند .” روز چهارشنبه در شانگهای، قیمت ورق کرکره رنگی داخلی تجاری ۱۴-۲۰ میلی متری معادل ۲۶۳۰ تا ۲۶۶۰ یوان (۳۹۴-۳۹۸ دلار) در هر تن با احتساب مالیات برآورد گردید ،که  ۲۰ یوان (۳ دلار) در هر تن از یک هفته پیش ، کاهش قیمت داشته است.

ثبات در قیمت ورق کرکره رنگی صادراتی کشورهای مستقل مشترک المنافع

قیمت ورق کرکره رنگی صادراتی کشورهای مستقل مشترک المنافع هفته گذشته بدون تغییر باقی مانده است؛ چرا که پیشنهادات کمی در مورد سطوح پیشنهادات و قراردادهایی که قبلا به آن انجام شده به گوش می رسد. ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای قیمت ورق کرکره رنگی صادراتی کشورهای مستقل مشترک المنافع در روز دوشنبه ۲۳ آگوست ۳۶۵ تا ۳۷۰ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه بود که از هفته گذشته با قیمت ۳۶۰ تا ۳۷۵ دلار برای هر تن فوب پایین آمده است.

ورق کرکره رنگی از شرکت ورق کرکره رنگی سازی Metinvest اوکراین، روز شنبه به ترکیه با قیمت ۳۹۰ دلار برای هر تن cfr ارائه شد. هیچ پیشنهاد جدیدی از ورق کرکره رنگی در این هفته از شرکت آهن و فولاد Magnitogorsk روسیه (MMK) شنیده نشده است، اگر چه  گفته می شود که این شرکت قبلا ورق کرکره رنگی خود را به ترکیه با قیمت ۳۹۰ دلار در هر تن cfr فروخته است. ارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای خرید ورق کرکره رنگی از کشورهای مستقل مشترک المنافع در ۲۳ آگوست ۲۰۱۴ به مبلغ  ۴۱۰ تا ۴۱۱ دلار در هر تن فوب دریای سیاه انجام شده است. شرکت Metinvest ترکیه ورق کرکره رنگی را به قیمت ۴۳۰ دلار برای هر تن cfr عرضه داشته است.

ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق کرکره رنگی CIS

قبلا شنیده شده که شرکت MMK خرید ورق کرکره رنگی خود را به قیمتی مشابه به کشور عرضه می کند. ارزیابی قیمت متال بولتن برای خرید ورق کرکره رنگی صادراتی کشورهای مستقل مشترک المنافع در ۲۳ آگوست  به مبلغ ۳۵۰ تا ۳۹۰ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه برآورد گردید، که در طول هفته پایدار بوده است. پیشنهادات برای مواد اولیه روسیه برای ارائه به اروپا با قیمت ۳۴۳ تا ۳۴۵ یورو (۳۸۸ تا ۳۹۱ دلار) در هر تن فوب دریای سیاه شنیده شد. قیمت قابل قبول برای ورق کرکره رنگی کشورهای مستقل مشترک المنافع خارج از اروپا، قبلاً  به ارزش ۳۵۰ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه ارزیابی شده است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری