0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

افزایش ۲۵ دلاری قیمت میلگرد ایالات متحده آمریکا

قیمت میلگرد تولیدی امریکا به میزان ۲۵ دلار به ازای هر تن افزایش داشته است. این افزایش قیمت متاثر از قیمت های پیشنهادی جدید منطقه از تاریخ ۱ ماه اوت می باشد. به گفته منابع خبری این کارخانه ضمن نامه ای به تمامی مشتریان خود در تاریخ ۳۱ ماه ژوئیه اعلام کرده است که تمامی سفارشات صورت گرفته تا قبل از تاریخ ۳۱ ماه اوت سال ۲۰۱۷ به قیمت اعلام شده منعقد خواهد شد. این کارخانه بزرگترین کارخانه ایالت تگزاس در حال حاضر بوده که در تولید میلگرد کارخانجات بزرگی هم چون Nucor، Gerdau و Kyoei با آن همکاری می کنند. اخبار رسیده حاکی از آن است که در حال حاضر در کشور آمریکا رقابت برای تولید میلگرد بسیار شدید می باشد. هم چنین رقابت در بخش واردات میلگرد نیز بسیار شدید گزارش شده است. به گفته منابع خبری این کارخانه سالانه به میزان یک میلیون تن مواد خام اولیه و ۸۵۰۰۰۰ تن محصولات نورد تولید می کند. با این حال هنوز مشخص نمی باشد که این افزایش قیمت فقط متعلق به یکی از کارخانجات کمپانی CMC بوده و یا اینکه سایر کارخانجات نیز به زودی قیمت میلگرد تولیدی خود را افزایش خواهند داد. این کمپانی هم چنین کارخانجاتی را در سایر ایالت آریزونا، آلاباما و کارولینای جنوبی اداره می کند. آخرین افزایش قیمت ۲۵ دلاری این کمپانی نیز مربوط به کارخانه ای واقع در ایالت آریزونا بوده است که از طرف سایر رقیبان و دیگر کارخانجات این کمپانی پشتیبانی نشده است. آخرین افزایش شدید قیمت میلگرد در کارخانجات آمریکا در اوایل ماه مارس بوده هرچند این افزایش قیمت تا تاریخ ۱ ماه آوریل لغو شد. هم چنین به گفته منابع خبری انتظار می رود که مذاکرات جدید راجع به قیمت قراضه نیز تا چند روز آینده انجام گیرد که مجددا بر قیمت میلگرد تاثیر خواهد گذاشت.

 

خرید و فروش میلگرد , قیمت میلگرد اصفهان

ثبات قیمت میلگرد لهستان

 به گزارش مرکز اهن طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن در تاریخ ۴ ماه اوت، قیمت میلگرد تولید داخلی لهستان طی این هفته بدون تغییر بوده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته گذشته با افزایش قیمت روبرو بوده است. به گفته منابع خبری تولیدکنندگان میلگرد این کشور قیمت میلگرد تولیدی خود را به میزان ۲۰-۱۴ دلار به ازای هر تن افزایش داده اند. علت افزایش قیمت این محصول در لهستان افزایش میزان تقاضای داخلی و هم چنین افزایش قیمت قراضه آهنی بوده است. این در حالی است که شاخص روزانه متال بولتن از قیمت قراضه صادراتی از اروپا به کشور ترکیه به میزان ۲/۱ درصد افزایش یافته و به قیمت ۲۴/۳۱۹ دلار به ازای هر تن رسیده است. به گفته یکی از تاجران میلگرد در این کشور تولیدکنندگان فولاد لهستان میزان زیادی از میلگرد تولیدی خود را در حال حاضر به فروش رسانده اند و انتظار می رود که طی هفته آینده به مذاکرات جدید راجع به قیمت قراضه بپردازند. با این حال تا زمانی که تغییرات قیمت مواد اولیه به وضوح مشخص نباشد قیمت میلگرد نیز ثابت باقی خواهد ماند. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد تولید داخلی لهستان به میزان ۵۵۵-۵۴۷ دلار به ازای هر تن تا تاریخ ۴ ماه اوت اعلام شده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته گذشته به میزان ۵۵۵-۵۴۱ دلار به ازای هر تن بوده است. به گفته منابع خبری کارخانجات تولیدکننده میلگرد در این کشور قیمت های پیشنهادی خود را در محدوده قیمت های ارزیابی شده گزارش داده اند.

 

خرید میلگرد اصفهان

افزایش قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی ترکیه

طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن در تاریخ ۳ ماه اوت، قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی کشور ترکیه با افزایش قیمت مواد خام اولیه شروع به افزایش کرده است. علت این امر این است که تقاضای این محصول در خارج از کشور طی این هفته رو به افزایش بوده است. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد صادراتی به خارج از کشور ترکیه به میزان ۵۲۵-۵۰۰ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۴۹۰-۴۸۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است. این ارزیابی ها پس از فروش محموله هایی با ظرفیت بالا به کشورهای آمریکا و جنوب شرقی آسیا و اروپا به قیمت ۵۲۵ دلار به ازای هر تن، تشدید یافته است. تولیدکنندگان میلگرد در ترکیه در اوایل هفته قیمت این محصول را به میزان ۵۰۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند اما با افزایش قیمت قراضه آهنی آن ها قیمت میلگرد را به میزان ۵۳۰ دلار به ازای هر تن پیشنهاد داده اند. به گفته منابع خبری یک کارخانه تولیدکننده فولاد واقع در منطقه مرمره میزان ۵۰۰۰۰ تن میلگرد به کشور آمریکا به قیمت ۵۳۵ دلار به ازای هر تن به فروش رسانده است. هم چنین اخبار رسیده حاکی از آن است که تعدادی از کارخانجات واقع در ترکیه نیز این محصول را به جنوب شرقی آسیا به قیمت ۵۲۵ دلار به ازای هر تن فروخته اند. با این حال قیمت سیم مفتولی نیز طی هفته گذشته افزایش یافته است. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت سیم مفتولی صادراتی کشور ترکیه به میزان ۵۴۰-۵۳۰ دلار به ازای هر تن بوده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته گذشته به میزان ۵۱۰-۵۰۰ دلار به ازای هر تن بوده و در این هفته شاهد افزایش قیمت آن بوده ایم. هم چنین تولیدکنندگان سیم مفتولی در ترکیه نیز قیمت این محصول را در محدوده ۵۵۰-۵۴۰ دلار به ازای هر تن پیشنهاد داده اند که نسبت به قیمت پیشنهادی ۵۳۰-۵۲۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است. با این حال طی این هفته تاکنون فروشی برای این محصول گزارش نشده است. با این حال اگرچه قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی این کشور افزایش شدیدی یافته است ولی به علت افزایش قیمت مواد اولیه تولیدکننده محصولات و هم چنین افزایش تقاضا در کشورهای خارج از ترکیه خریداران ناچار به پذیرش این قیمت ها می باشند.

خبرهای مرتبط:

بازار آهن ایران در هفته دوم مرداد,قیمت سیم مفتولی و میلگرد چین,قیمت میلگرد بازار جهانی در هفته ایی که گذشت

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • ۵عالی بود
  • ۳خوب بود
  • ۲معمولی بود
  • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها

    اشتراک گذاری