0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش 25 دلاری قیمت میلگرد ایالات متحده آمریکا

قیمت میلگرد تولیدی امریکا به میزان 25 دلار به ازای هر تن افزایش داشته است. این افزایش قیمت متاثر از قیمت های پیشنهادی جدید منطقه از تاریخ 1 ماه اوت می باشد. به گفته منابع خبری این کارخانه ضمن نامه ای به تمامی مشتریان خود در تاریخ 31 ماه ژوئیه اعلام کرده است که تمامی سفارشات صورت گرفته تا قبل از تاریخ 31 ماه اوت سال 2017 به قیمت اعلام شده منعقد خواهد شد. این کارخانه بزرگترین کارخانه ایالت تگزاس در حال حاضر بوده که در تولید میلگرد کارخانجات بزرگی هم چون Nucor، Gerdau و Kyoei با آن همکاری می کنند. اخبار رسیده حاکی از آن است که در حال حاضر در کشور آمریکا رقابت برای تولید میلگرد بسیار شدید می باشد. هم چنین رقابت در بخش واردات میلگرد نیز بسیار شدید گزارش شده است. به گفته منابع خبری این کارخانه سالانه به میزان یک میلیون تن مواد خام اولیه و 850000 تن محصولات نورد تولید می کند. با این حال هنوز مشخص نمی باشد که این افزایش قیمت فقط متعلق به یکی از کارخانجات کمپانی CMC بوده و یا اینکه سایر کارخانجات نیز به زودی قیمت میلگرد تولیدی خود را افزایش خواهند داد. این کمپانی هم چنین کارخانجاتی را در سایر ایالت آریزونا، آلاباما و کارولینای جنوبی اداره می کند. آخرین افزایش قیمت 25 دلاری این کمپانی نیز مربوط به کارخانه ای واقع در ایالت آریزونا بوده است که از طرف سایر رقیبان و دیگر کارخانجات این کمپانی پشتیبانی نشده است. آخرین افزایش شدید قیمت میلگرد در کارخانجات آمریکا در اوایل ماه مارس بوده هرچند این افزایش قیمت تا تاریخ 1 ماه آوریل لغو شد. هم چنین به گفته منابع خبری انتظار می رود که مذاکرات جدید راجع به قیمت قراضه نیز تا چند روز آینده انجام گیرد که مجددا بر قیمت میلگرد تاثیر خواهد گذاشت.

 

خرید و فروش میلگرد , قیمت میلگرد اصفهان

ثبات قیمت میلگرد لهستان

 به گزارش مرکز اهن طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن در تاریخ 4 ماه اوت، قیمت میلگرد تولید داخلی لهستان طی این هفته بدون تغییر بوده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته گذشته با افزایش قیمت روبرو بوده است. به گفته منابع خبری تولیدکنندگان میلگرد این کشور قیمت میلگرد تولیدی خود را به میزان 20-14 دلار به ازای هر تن افزایش داده اند. علت افزایش قیمت این محصول در لهستان افزایش میزان تقاضای داخلی و هم چنین افزایش قیمت قراضه آهنی بوده است. این در حالی است که شاخص روزانه متال بولتن از قیمت قراضه صادراتی از اروپا به کشور ترکیه به میزان 2/1 درصد افزایش یافته و به قیمت 24/319 دلار به ازای هر تن رسیده است. به گفته یکی از تاجران میلگرد در این کشور تولیدکنندگان فولاد لهستان میزان زیادی از میلگرد تولیدی خود را در حال حاضر به فروش رسانده اند و انتظار می رود که طی هفته آینده به مذاکرات جدید راجع به قیمت قراضه بپردازند. با این حال تا زمانی که تغییرات قیمت مواد اولیه به وضوح مشخص نباشد قیمت میلگرد نیز ثابت باقی خواهد ماند. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد تولید داخلی لهستان به میزان 555-547 دلار به ازای هر تن تا تاریخ 4 ماه اوت اعلام شده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته گذشته به میزان 555-541 دلار به ازای هر تن بوده است. به گفته منابع خبری کارخانجات تولیدکننده میلگرد در این کشور قیمت های پیشنهادی خود را در محدوده قیمت های ارزیابی شده گزارش داده اند.

 

خرید میلگرد اصفهان

افزایش قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی ترکیه

طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن در تاریخ 3 ماه اوت، قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی کشور ترکیه با افزایش قیمت مواد خام اولیه شروع به افزایش کرده است. علت این امر این است که تقاضای این محصول در خارج از کشور طی این هفته رو به افزایش بوده است. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت میلگرد صادراتی به خارج از کشور ترکیه به میزان 525-500 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 490-480 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است. این ارزیابی ها پس از فروش محموله هایی با ظرفیت بالا به کشورهای آمریکا و جنوب شرقی آسیا و اروپا به قیمت 525 دلار به ازای هر تن، تشدید یافته است. تولیدکنندگان میلگرد در ترکیه در اوایل هفته قیمت این محصول را به میزان 500 دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند اما با افزایش قیمت قراضه آهنی آن ها قیمت میلگرد را به میزان 530 دلار به ازای هر تن پیشنهاد داده اند. به گفته منابع خبری یک کارخانه تولیدکننده فولاد واقع در منطقه مرمره میزان 50000 تن میلگرد به کشور آمریکا به قیمت 535 دلار به ازای هر تن به فروش رسانده است. هم چنین اخبار رسیده حاکی از آن است که تعدادی از کارخانجات واقع در ترکیه نیز این محصول را به جنوب شرقی آسیا به قیمت 525 دلار به ازای هر تن فروخته اند. با این حال قیمت سیم مفتولی نیز طی هفته گذشته افزایش یافته است. ارزیابی هفتگی آژانس گزارش قیمت متال بولتن از قیمت سیم مفتولی صادراتی کشور ترکیه به میزان 540-530 دلار به ازای هر تن بوده است. این در حالی است که قیمت این محصول طی هفته گذشته به میزان 510-500 دلار به ازای هر تن بوده و در این هفته شاهد افزایش قیمت آن بوده ایم. هم چنین تولیدکنندگان سیم مفتولی در ترکیه نیز قیمت این محصول را در محدوده 550-540 دلار به ازای هر تن پیشنهاد داده اند که نسبت به قیمت پیشنهادی 530-520 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است. با این حال طی این هفته تاکنون فروشی برای این محصول گزارش نشده است. با این حال اگرچه قیمت محصولات فولاد بلند صادراتی این کشور افزایش شدیدی یافته است ولی به علت افزایش قیمت مواد اولیه تولیدکننده محصولات و هم چنین افزایش تقاضا در کشورهای خارج از ترکیه خریداران ناچار به پذیرش این قیمت ها می باشند.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0