5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

استفاده های بی شمار کارتن پلاست

یکی از کاربرد های رایج این محصول، استفاده از کارتن برای تولید جعبه های بسته بندی می باشد. امروزه بهره گیری از کارتن پلاست برای تهیه و تولید جعبه ها و کارتن ها به عنوان تحولی بزرگ در صنعت بسته بندی و سایر صنایع شناخته می شود زیرا یکی از مشخصه های بزرگ کارتن پلاست وزن کم آن است که حمل و نقل جعبه ها و کارتن ها را بسیار ساده می کند.

علاوه بر این، از دیگر ویژگی های این محصول استحکام و ماندگاری زیاد آن در هنگام حمل و نقل و استفاده می باشد که نسبت به کارتن های کاغذی و جعبه های چوبی از کیفیت بالا تری برخوردار است. به جز ویژگی هایی که برشمرده شد، مشخصه قابل چاپ بودن باعث می شود تا از این محصول استفاده های بهینه و هدفمندی صورت گیرد.

قابلیت برش پذیری کارتن پلاست هم باعث می شود تا جعبه هایی با سایز های مختلف و برای مصارف متعدد تولید شود و به دلیل مقاومت و ایمنی اطمینان خریداران برای استفاده از آن به جای محصولات مشابه در بازار را جلب کرده است. علاوه بر این، با وجود زیبایی ظاهری کارتن پلاست، خریدارن به جهت شیک بودن آن عرضه محصولات خود را به وسیله آن به بازار ترجیح می دهند.

توجیه اقتصادی استفاده از کارتن پلاست

مشتری پسند بودن انواع تولیدات هر محصولی به این دلیل است که با استفاده از بسته بندی آن محصول، بی نظیر و حتی بی همتا به نظر می رسد. ویژگی ها و مشخصه های کم نظیری که در مورد مزایای استفاده از کارتن پلاست بیان شد و به علاوه، به صرفه بودن استفاده از آن و توجیه اقتصادی موجب شده است که شرکت ها و کارخانه های بزرگ بین المللی و داخلی متقاعد شوند که در بسته بندی محصولات تولیدی خود از جعبه هایی با جنس کارتن پلاست استفاده کنند.

با وجود این تفاسیر، مزایای دیگری نیز به رونق گرفتن بازار کمک کرده است. از جمله ی این مزیت ها مقاومت بالای کارتن پلاست در محیط نمناک و یا در مواجهه با آب یا بارش باران و برف است. علاوه بر این، در صنعت مدرن ، با توجه به قرار گرفتن جعبه ها یا کارتن ها در مجاورت مواد شیمیایی، و انواع روغن های صنعتی و خوراکی، و تخریب تدریجی آن ها، استفاده از کارتن پلاست به دلیل استحکام بالا در برابر چنین شرایطی، متقاضیان بیش تری  را برای خرید، به خود جلب کرده است.

در حال حاضر از کارتن پلاست به عنوان یک محصول شکیل و زیبا و دارای توجیه اقتصادی در کار صنعت بسته بندی یاد می شود. انعطاف پذیری این محصول در هنگام تولید نیز بر ارزش آن افزوده است. به این معنا که در انواع ضخامت ها و استحکام ها تهیه و تولید می شود و همچنین دارای  رنگ بندی های مختلفی است که تنها کارتن پلاست است که می تواند به درستی پاسخگوی نیازهای این چنینی مختلفی باشد.

تهیه استدهای تبلیغاتی

کاربرد کارتن پلاست در تهیه و تولید استند های تبلیغاتی نیز بر همگان آشکار است. قابل چاپ بودن که یکی از مزیت های بزرگ این محصول می باشد و قبلا به آن اشاره کردیم در اینجا نیز مثمرثمر است. علاوه بر این، برای ساخت کارتن پلاست از متریالی استفاده می کنند که قابلیت شست و شوی این محصول فراهم باشد.

گذشته از این دو مزیت بزرگ، کارتن پلاست این قابليت را دارد که طرح های مورد نظر مشتریان را به صورت چند بعدی نشان دهد. زمانی که کارتن پلاست با قابلیت های بی شمار خود با توجه به  طرح مورد نظر خریدار، طراحی و ساخته می شود، در حقیقت باعث مشتری پسند بودن آن کالا شده و افراد بیش تری را برای خرید کالای مورد نظر جذب می کند.

5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0