تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

افزایش قیمت ورق کشورهای مستقل اتحادیه ایی

قیمت تیرآهن اتحادیه اروپا 25 شهریور, 1396

افزایش قیمت ورق فولادی کشورهای مستقل اتحادیه ای

قیمت ورق گرم و ورق سرد کشورهای مستقل اتحادیه ای طی هفته گذشته به میزان ۶۰-۳۰ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. قیمت های پیشنهادی در مناقصات نیز به علت افزایش قیمت های پیشنهادی کارخانجات افزایش یافته است. هرچند تاکنون معامله ای صورت نگرفته است. در حال حاضر قیمت این محصولات به سقف خود رسیده است ولی انتظار می رود که افزایش قیمت ها تداوم یابد و مشخص نمی باشد که بازار به چه سمتی پیش خواهد رفت. در سال جاری از ماه ژوئیه تا پایان ماه اوت قیمت ورق گرم کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان ۷۰-۵۵ دلار به ازای هرتن افزایش یافته است که علت افزایش قیمت این محصولات افزایش قیمت های صادراتی چین می باشد.

قیمت ورق گالوانیزه

  • نوسانات قیمت ورق گرم کشورهای مستقل اتحادیه ای

قیمت ورق گرم صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان ۶۱۰-۶۰۰ دلار به ازای هر تن تا تاریخ ۱۱ ماه سپتامبر بوده است که نسبت به قیمت ۵۶۵-۵۴۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته به میزان ۶۰-۴۵ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است. قیمت ورق گرم تولیدی کارخانه MMK به خاور میانه، شمال آفریقا و ترکیه به میزان ۶۲۰-۶۱۰ دلار به ازای هر تن پیشنهاد شده است. به گفته یکی از تاجران واقع در کشور ترکیه قیمت پیشنهادی در این کشور قابل اجرا می باشد. با این حال قیمت محصولات فولاد تخت در ترکیه به طور مداوم در حال افزایش بوده و طی هفته جاری نیز افزایش بیشتری یافته است اگرچه فعالیت بازار دراین کشور در حال حاضر کاهش یافته است و خریداران منتظر ثبات قیمت ها می باشند.

  • نوسانات قیمت ورق سرد کشورهای مستقل اتحادیه ای

قیمت ورق سرد کارخانه MMK تولیدی خود را به قیمت ۶۵۰-۶۴۰ دلار به ازای هر تن به ترکیه و منطقه منا پیشنهاد داده است. هم چنین به گفته منابع خبری ترکیه، قیمت ورق سرد به میزان ۶۵۰-۶۴۰ دلار به ازای هر تن در حال حاضر در این کشور قابل اجرا می باشد. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق سرد صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای تا تاریخ ۱۱ ماه سپتامبر به میزان ۶۴۰-۶۳۰ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۶۱۰-۵۸۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته به میزان ۵۰-۳۰ دلار به ازای هر تن افزایش یافته است.

حتما بخوانید :  تاثیرپذیری بازار جهانی از نوسانات قیمت ورق گالوانیزه آمریکا

 

خبرهای مرتبط :

نوسان قیمت ورق بازار خارجی

پرونده ضد دامپینگ ورق گرم ایران

نوسانات قیمت ورق گرم وارداتی کشور ایران

کاهش قیمت ورق صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای

 

 

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین / ۵٫ تعداد رای:

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button