0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت لوله گالوانیزه توسط تولید کنندگان ایتالیایی

علی رغم تقاضای بسیار کم برای خرید لوله گالوانیزه ، تولید کننده های این محصول در ایتالیا روند افزایش قیمت لوله گالوانیزه را حفظ کرده اند و انتظار می رود که باز هم این محصول با قیمتی جدید به بازار عرضه شود. قیمت لوله گالوانیزه ایتالیایی ، تا 10 الی 20 یورو در هر تن طی یک دوره ی دو هفته ای و بدون احتساب 22 درصد مالیات بر ارزش افزوده، افزایش یافته است.

تولیدکنندگان محلی مجبور شدند در ماه قبل به طور قابل توجهی قیمت لوله گالوانیزه تولیدی خود را به دلیل کمبود تقاضا در بازار داخلی، عدم فعالیت تجاری در الجزایر و مشکلات مربوط به اخذ مجوز 2016 تا کنون، کاهش دهند. در حال حاضر، آنها در حال تلاش برای بهبود وضع فروش و قیمت لوله گالوانیزه در بازار داخلی با توجه به رشد اندک آن تا 5/5 یورو در اواخر ماه هستند.با این وجود، اگر تولیدکنندگان داخلی به طور قابل توجهی موفق به افزایش قیمت لوله گالوانیزه در معاملات خود نشوند، معلوم می شود که شرایط موجود در بازار مشکوک خواهد بود.

یکی از معامله گران ایتالیایی به نشریه ی متال اکسپرت گفته است: “مشتریان در لوله گالوانیزه مورد نیاز خود را با قیمت های پایین تری خریداری کردند و در حال حاضر آن ها دارای سهام بالایی هستند. علاوه بر این، آن ها فعلا حجم کم تری را خریداری می کنند”.  اخیرا پیشنهادات قیمت لوله گالوانیزه صادراتی ایتالیا به لهستان در حدود 870 یورو در هر تن شنیده شده است. شركت های ایتالیایی شانس خوبی برای تعامل با مشتریان لهستانی دارند، زیرا انتظار می رود كه میزان تقاضا در آینده ای نزدیک به دلیل داشتن عملکرد خوب این کشور در بخش ساخت و ساز افزایش یابد.

فروش انواع لوله قیمت مناسب

ثابت ماندن قیمت لوله گالوانیزه ایالات متحده ی آمریکا

قیمت لوله گالوانیزه ایالات متحده ی امریکا بدون تغییر باقی می ماند، چرا که با توجه به عدم اطمینان در مورد توسعه ی بازار در بخش 232، مشتریان در ارائه ی سفارشات جدید زیاد فعال نیستند. از سوی دیگر، انتظار می رود که در کوتاه مدت پس از افزایش بیش تر قیمت لوله گالوانیزه ، روند قیمت پیشنهادی تولید کنندگان محلی صعودی شود.

در Midwest، قیمت لوله گالوانیزه عمدتا به میزان 1050-1060 دلار در هر تن خرید و فروش می شود. یکی از منابع خبری ایالات متحده به خبرگزاری ها گفت: ” قیمت لوله گالوانیزه در برخی از بازارها خوب است و شرایط فعلی واقعا بد نیست. بنابراین در این نقطه شروع، امید زیادی برای اقدامات وزارت بازرگانی است، اما این مسایل روان شناختی چیزی فراتر از واقعیت است “

با این وجود، اگرچه برنامه مشخصی برای اعلام نتایج وجود ندارد اما صحت روند صعودی قیمت لوله گالوانیزه برای شرکت کنندگان در بازار مشخص شد. علاوه بر این، در این هفته وضعیت تجاری خوب بوده است. شرکت های تولید کننده ی محصولات فولادی، قیمت لوله گالوانیزه خود را در بازار تا 28 دلار در هر تن معادل 25 دلار در هر اونس و فقط برای مشتریان آریزونا، به طور آزمایشی افزایش داد.

بازار داخلی لوله گالوانیزه

با توجه به خبرهای شنیده شده از سوی منابع خبری محلی، قیمت لوله گالوانیزه داخلی با کیفیت نیز بدون تغییر با مبلغی معادل  1050-1060 دلار در هر تن یا اعلام شد. همزمان،حداقل دو تن از تولید کنندگان داخلی اعلام کردند که افزایش قیمت لوله گالوانیزه تا 22 دلار در هر تن یا حدود 20 دلار در هر st  طی هفته ی جاری افزایش یافته است. اما این گزارشات هیچ تاثیری بر قیمت لوله گالوانیزه در معامله های انجام شده نداشته است. با وجود اوضاع فعلی بازار، مشتریان آمریکایی علاقه خاصی به واردات لوله گالوانیزه از ترکیه دارند.

برخی از معاملات با تامین کنندگان ترکیه بسته شده است. علاوه بر این، آمریکا و ترکیه به دنبال همکاری هستند؛ به ویژه طی چند هفته ی اخیر یکی از تولید کننده های ترکیه یک قرارداد را برای صادرات محموله ی لوله گالوانیزه به ایالات متحده تنظیم کرد. همان طور که نشریه ی متال اکسپرت پیش بینی کرده بود، قیمت لوله گالوانیزه صادراتی ترکیه در حدود 1050-1060 دلار در هر تن اعلام شد.

با این حال، از شرایط توافق نامه ها این بود که ترکیه به عنوان یک تامین کننده ی خاص، لوله گالوانیزه مورد نیاز ایالات متحده ی آمریکا را فراهم کند. یکی از منابع خبری به متال اکسپرت گفت: “آن ها وظیفه ی ارسال یه محموله به این کشور را دارند، اما عرضه کننده حق دارد در هر زمان که این قرارداد لغو شود، ارسال محموله ها حتی از طریق دریا هم متوقف می شود.

قیمت آهن آلات میلگرد ساده

بازار وارداتی لوله گالوانیزه

علاوه بر این، کشور های ترکیه و ایالات متحده ی آمریکا در حال مذاکره برای حمل و نقل و تحویل یک محموله هستند. قیمت لوله گالوانیزه قابل بارگیری در این محموله در حدود 1050-1060 دلار در هر تن اعلام شده است. سخنگوی شرکت ترکیه ای می گوید: ما در باره ی این محموله بحث و صحبت می کنیم، اما هنوز مشخص نیست که ما محموله ی لوله گالوانیزه را تحویل بدهیم یا نه. مسئول فروش این شرکت تولید کننده ی ترکیه ای به متال اکسپرت گفت: هیچ فروشی در این زمینه انجام نمی شود، مگر این که ما تصمیم به انجام این کار بگیریم.

انتظار می رود که این مسئله در اوایل ماه حل و فصل شود، اما تا به حال نتیجه ی آن مشخص نیست. انتظارات بسیار متفاوت هستند، و عمدتا به دلیل عدم تجربه در دو طرف برخورد با چنین مواردی در زمینه ی فروش و مصرف، اگر درخواست افزایش قیمت لوله گالوانیزه تا میزان 10٪ درصد باشد، هیچ مشکلی بزرگی رخ نمی دهد. علاوه بر این، انتظار نمی رود که این میزان به 20-30-40٪ درصد برسد. شاید آن ها بتوانند کمیت را محدود و سهمیه بندی کنند، اما اگر مواد بارگیری شده باشند، نمی توانند آن را با قیمت قبل و بدون مذاکره در این باره، دریافت کنند.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0