0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

نوسانات قیمت پروفیل در بازار اصفهان

قیمت پروفیل ٢٠*٢٠ با ضخامت ١.۵ در تاریخ چهارشنبه ٢٧ دی ماه ٩۶ در حدود ٣۴۵٠ تومان اعلام شد. قیمت همین محصول با ضخامت ٢ معادل ٢٨٨٠ تومان به فروش رسید. قیمت پروفیل اصفهان با ضخامت ٢.۵ نیز با ٢٠ تومان تفاوت قیمت، به مبلغ ٢٨۶٠ تومان خرید و فروش شد. علاوه بر این، قیمت پروفیل ۴٠*۴٠ با ضخامت ٣ این محصول هم در حدود ٢٨۵٠ تومان اعلام شد.

قیمت قوطی ستونی با ضخامت ٢.٨ معادل ٢٨٣٠ تومان خرید و فروش می شود. لازم به ذکر است که این محصول با ضخامت های مختلف و اوزان متنوع با همان قیمت ٢٨٣٠ تومان معامله می شود که نسبت به قیمت های یک ماه گذشته ثابت باقی مانده است.
قیمت قوطی صنعتی با ضخامت ٨ و سایز ٢٠٠*٢٠٠ در حدود ٢٧٩٠ تومان اعلام شد. سایز ٣٠٠*٣٠٠ این محصول با همین ضخامت هم با قیمت ٣٠٧٠ تومان به بازار عرضه شد.

قیمت انواع پروفیل

قیمت پروفیل زد با ضخامت ٢.۵ و سایز ٢٢ معادل ٢٨۶٠ تومان اعلام شد. قیمت همین محصول با سایز ١٨ نیز معادل ٢٨٣٠ تومان در دسترس مشتریان قرار گرفت که در تاریخ ١۶ دی ماه بطور ناگهانی در حدود ۴٠ تومان کاهش پیدا کرد و از آن تاریخ تا امروز هم بدون تغییر باقی مانده است.
پروفیل زد اپوکسی با ضخامت ٢.۵ و سایز ١٨ در بازار اصفهان در حدود ٣٠٣٠ تومان اعلام شد. این محصول با ضخامت ٣ هم با قیمتی معادل ٣٠٠٠ تومان خرید و فروش می شود. که نسبت به یک ماه گذشته بدون تغییر مانده است.

قیمت پروفیل در و پنجره با ضخامت ٢.۵ و وزن ١۴.٨ در حدود ٢٨۵٠ تومان اعلام شد. این محصول در تمامی وزن های دیگر هم با همین قیمت خرید و فروش شد و نسبت به قیمت های یک هفته گذشته ثابت باقی ماند. قیمت پروفیل در و پنجره با ضخامت ٣ در تمامی اوزان به مبلغ ٢٨٧٠ تومان اعلام شد.

قیمت پروفیل اصفهان

نوسانات قیمت پروفیل در بازار تهران

قیمت پروفیل آهن ۴٠*۴٠ با وزن ١١.٣ در تاریخ چهارشنبه ٢٧ دی ماه ٩۶ در حدود ٣۴۵٠ تومان اعلام شد که از تاریخ ١۴ دی سال جاری تا کنون ثابت باقی مانده است. قیمت قوطی ٣٠*۶٠ با ضخامت ٢ با مبلغی در حدود ٢٧٨٠ تومان خرید و فروش می شود که نسبت به دو روز گذشته بدون تغییر باقی مانده است. قیمت قوطی با ضخامت ٢.۵ و سایز ١٠٠*۴٠ در حدود ٢٩٠٠ تومان اعلام شد. قوطی پروفیل با ضخامت ٣ نیز در تمامی سایز ها با قیمتی معادل ٢٩٠٠ تومان در دسترس خریداران قرار گرفت که نسبت به یک هفته ی گذشته ثابت باقی مانده است.

قیمت پروفیل در و پنجره با ضخامت ١.۵ و وزن ١١.٢ کیلوگرم در بازار تهران در حدود ٣۴۵٠ تومان ارائه می شود که نسبت به ده روز گذشته بدون تغییر اعلام شد.

روند قیمت پروفیل صادراتی ایران به اروپا

به گفته دبیر سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران: ارزان‌فروشی پروفیل صادراتی ایران به اروپا موجب پدید آمدن مشکلاتی شده است. با وجود این که اکثر مسؤلین کشورمان قضیه دامپینگ محصولات فولادی کشور را در اروپا لغو شده می پنداشتند، طی هفته گذشته، کمیسیون اقتصادی اروپا دامپینگ فولادی را علیه ایران ایران وضع کرد و تعرفه‌های جدیدی را برای واردات فولاد تولید شده در ایران مد نظر دارد. این در حالی است که از هفته گذشته تا امروز وظایف ضد دامپینگ اجرایی شده است.

براساس رأی صادره توسط کمیسیون اقتصادی اتحادیه اروپا که علیه صادرات صنعت پروفیل ایران تصویب شد، از این پس صادرات هر گونه پروفیل از ایران به اروپا با اعمال تعرفه ‌هایی در حدود 36‌ درصد انجام خواهد شد. علاوه بر این، اتحادیه اروپا تعرفه های واردات پروفیل صادراتی ایران و برزیل و همچنین اوکراین را در تاریخ شنبه ١۴ مهر ماه سال جاری افزایش داد که این طرح در دی ماه  اجرایی شد. در حال حاضر قرار شده است که از امروز هر تن پروفیل صادراتی از سه کشور نامبرده شامل تعرفه های ۱۷.۶ یورو تا ۹۶.۵ یورو شود.

علاوه بر این، کمیسیون اروپا متوسط قیمت پروفیل مصرفی در بازار این منطقه را در حدود ۴۲۷.۲۷ یورو اعلام و تاکید کرد که برای جلوگیری از نابود شده فضای رقابتی در بازار، پروفیلی که با قیمت کم تر از این مبلغ به بازار اروپا وارد شود، باید مشمول تعرفه نامبرده شود.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0