0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تحلیل مختصری از بازار آهن آلات روز گذشته

بازار آهن آلات ایران با افزایش قیمت برخی از انواع مقاطع فولادی روبرو بوده این در صورتی است که برخی دیگر از انواع آهن آلات همچنان روند ثابتی را طی میکنند. روز گذشته قیمت تیرآهن 18 اصفهان در بازار غیر رسمی و برخی از انبارها توام با کمی افزایش شنیده شد، سایر سایزها نیز تقریبا ثابت رصد شد. تیرآهن ذوب آهن بارگیری از  انبار اصفهان با 5000 تا 15000 تومان افزایش قیمت اعلام گردید.  روز گذشته در بازار داخلی و در خصوص میلگرد آجدار، شاهد یک روز کاملا با ثبات بودیم به طوری که صرف نظر از برخی تغییرات جزئی در تعداد کمی از مبادی، ثبات برقرار بود. قیمت میلگرد ذوب آهن بارگیری از کارخانه با 10 تومان افزایش اعلام گردید. قیمت میلگرد ذوب آهن بارگیری از انبار با 10 تومان افزایش اعلام گردید. با این حال اکثر کارخانه های تولید کننده میلگرد قیمت خود را ثابت اعلام کردند. این در حالی است که 350 تومان اختلاف قیمت بین دامنه کف و سقف جدول تولیدکنندگان میلگرد نشان می دهد که اوضاع و احوال بازار برای یک سوم ابتدایی جدول همچنان بدون تعریف است.

قیمت های لوله گاز  روکار و توکار کارخانه ی سپاهان و کچو با قیمت ثابت اعلام گردید. لوله گالوانیزه سپاهان با قیمت ثابت اعلام شد. قیمت لوله صنعتی بارگیری از سپاهان ثابت اعلام گردید. قیمت تسمه کوره ای بارگیری از انبار اصفهان با قیمت ثابت اعلام شد. قیمت تسمه ورقی بارگیری از انبار اصفهان با  قیمت ثابت اعلام گردید.

قیمت آهن آلات

پروفیل زد و زد رنگی بارگیری از اصفهان نیز با  قیمت ثابت اعلام شد. قوطی پروفیل بارگیری از تهران با قیمت ثابت اعلام گردید. قوطی پروفیل بارگیری از اصفهان ضخامت 2 با 10 تومان کاهش اعلام گردید. قوطی ستونی بارگیری از انبار اصفهان با 10 تومان کاهش قیمت اعلام گردید. قیمت لوله داربستی بارگیری از اصفهان با  قیمت ثابت اعلام گردید. قیمت محصولات مفتولی ثابت اعلام گردید. قیمت ناودانی، سپری و نبشی نیز با 10 تا 20 تومان افزایش اعلام گردید. هم چنین قیمت انواع ورق سیاه فولاد مبارکه و انواع ورق رنگی و روغنی و گالوانیزه  در بازار روز گذشته بدون تغییر اعلام شد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0