0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت ورق سرد صادراتی آمریکای لاتین به دنبال افزایش تقاضا کشورهای اروپایی

قیمت ورق سرد صادراتی آمریکای لاتین طی هفته گذشته افزایش یافته است. به گفته منابع خبری علت این امر افزایش میزان تقاضا از سوی کشورهای اروپایی و نیز افزایش قیمت ورق فولادی در بازار جهانی می باشد. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق سرد صادراتی آمریکای لاتین به میزان 626-620 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 595-580 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

به گفته منابع خبری قیمت ورق سرد پیشنهادی از سوی کشور برزیل به اروپا حدودا به میزان 625-620 دلار به ازای هر تن بوده است که در نتیجه ی آن حداقل یک معامله طی هفته گذشته شنیده شده است. قیمت محصولات کشور برزیل افزایش یافته است ولی پیشنهادات ثابت می باشد. هم چنین اخبار رسیده حاکی از آن است که قیمت ورق سرد پیشنهادی از سوی کشور چین نیز حدودا به همین میزان می باشد. هم چنین قیمت های پیشنهادی برای ورق سرد کشور برزیل به قیمت های پیشنهادی تامین کنندگان اصلی از جمله هند و تایوان نزدیک بوده است. انتظار می رود که قیمت های پیشنهادی ورق سرد کشور برزیل طی هفته های آتی، به میزان بیشتری نیز افزایش یابد. هم چنین نشانه هایی از روند افزایش قیمت جدید برای ورق فولادی کشورهای اروپایی دیده می شود.

با این حال قیمت ورق گرم پیشنهادی کشور برزیل به اروپا و دیگر کشورهای جنوب آمریکا طی هفته جاری به میزان  560-555 دلار به ازای هر تن گزارش شده است. هم چنین ارزیابی قیمت ورق گرم صادراتی آمریکا لاتین طی هفته جاری به میزان 560-555 دلار به ازای هر تن ثابت بوده است.

قیمت ورق گالوانیزه

افزایش قیمت ورق فولادی وارداتی جنوب آمریکا

قیمت ورق گرم و ورق سرد وارداتی جنوب آمریکا طی هفته جاری افزایش یافته است که علت این امر کاهش فعالیت تجاری در این کشور می باشد. به گفته منابع خبری قیمت ورق گرم وارداتی از کشور چین به برزیل به میزان 605 دلار به ازای هر تن گزارش شده است در حالی که همین محصول به کشور شیلی به قیمت 595-590 دلار به ازای هر تن پیشنهاد داه شده است. این در حالی است که قیمت ورق سرد پیشنهادی از کشور چین به برزیل به میزان 655 دلار به ازای هر تن بوده است و قیمت پیشنهادی به شیلی به میزان 645-640 دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

به گفته منابع خبری افزایش قیمت در کالاهای وارداتی از کشور چین مشاهده شده است ولی خریداران استقبالی نشان نداده اند. ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق گرم وارداتی به جنوب آمریکا به میزان 605-590  دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 600-595 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است. هم چنین ارزیابی ها از قیمت ورق سرد وارداتی به این کشور به میزان 655-640 دلار به ازای هر تن بوده که این قیمت نیز نسبت به قیمت 650-640 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته گذشته افزایش یافته است.

 

 

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0