0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش قیمت ورق گالوانیزه ایالات متحده به خاطر بارگیری آرام و افزایش سهام

قیمت ورق گالوانیزه در سراسر ایالات متحده طی ماه های اخیر کاهش یافته است، چون  در بارگیری محموله  لغزش وجود داشته و موجودی انبارها افزایش داشته است. شرکت کنندگان در بازار گفتند قیمت ها به دلیل نگرانی در مورد تقاضای کم در ماه های تابستان به طور معمول روزهای پایانی کاهش می آید. یکی از مراکز خدمات Midwest گفت: “کارخانه ها خواستار قیمت های بیشتر هستند، اما ما هنوز در حال خرید ورق گالوانیزه هستیم.

منابع می گویند که زمان های تحویل بار کمتر از دو هفته برای ورق گالوانیزه در برخی از کارخانه های داخلی، به نگرانی هایی که بازار می تواند برای تصحیح قیمت نزولی آماده شود نیز افزوده است. چنین تمایلاتی در اطلاعات محموله ها و فهرست اموال اخیر منعکس شده است. طبق اطلاعات انجمن مرکزی خدمات فلزات ، در ماه گذشته، سرویس های ایالات متحده کمی کمتر از ۲ میلیون تن ورق گالوانیزه فروخته اند که از ماه ژوئن که ۲٫۳۳ میلیون تن بوده ،۱۴٫۱۰  درصد کمترو از ۲٫۲۳ میلیون تن در ماه جولای سال ۲۰۱۵ ، ۱۰٫۴۰ درصد کمتر بوده است .

در همین حال، ذخایر ورق گالوانیزه در ماه جولای ۴٫۹۷ میلیون تن (برابر با ۲٫۵۰ عرضه ماهانه در نرخ حمل و نقل فعلی) ذخیره سازی شده است که ۴٫۶۰ درصد از ماه ژوئن به میزان ۴٫۷۵ میلیون افزایش داشته است (عرضه ۲ ماهه). یکی دیگر از منابع مرکز خدمات Midwest گفت: “حمل و نقل پایین است و موجودی ها بالا می رود، زیرا شخصی که ۵٫۰۰۰ تن بار را در زمین نگه داشته است، اکنون تنها ۳۰۰۰ تن دارد. و او منتظر نمی ماند تا ۲۰۰۰ تن آن به فروش برسد.

قیمت ورق گالوانیزه مرکز آهن

تحلیل قیمت ورق گالوانیزه طی ماه های گذشته

او دیگر به آنها نیازی ندارد. در ماه جولای میزان حمل و نقل کاهش یافت و موجودی ها نه تنها برای ورق گالوانیزه افزایش یافته بلکه برای ورق گالوانیزه و سایر محصولات پوشش داده شده نیز افزایش یافته است. با توجه به اطلاعات انجمن مرکزی خدمات فلزات ، روند افزایش قیمت ورق گالوانیزه داده شده و کاهش موجودی ها از ابتدای سال جاری، یکی از مشخصه های بازار راکد  بود. در حالی که برخی منابع گفتند که این شرایط تا تابستان می تواند برعکس شود.

برخی دیگر گفته اند که این مورد بر شکنندگی  قیمت افزایش یافته ی عرضه در اوایل سال جاری را تأکید دارد. هرچند که در ماه جولای ، صادرات محموله های خرید ورق گالوانیزه ۱۴٫۲۰ درصد از ۱٫۱۵ میلیون تن، کاهش داشته است؛ و از ۱٫۳۴ میلیون تن در ماه ژوئن به ۴٫۶۰ درصد افزایش یافت و از ۳٫۲۰ میلیون تن (عرضه ۲٫۴۰ ماه) به ۳٫۳۵ میلیون تن رسید.  این وضعیت خیلی بهتر از وضعیت خرید ورق گالوانیزه  نیست.  مرکز خدمات  ایالات متحده  در ماه جولای  ۲۵۸٫۲۰۰ تن ورق گالوانیزه را فروختند که از ماه ژوئن به میزان ۱۴٫۳۰٪ از ۳۰۱٫۳۰۰ تن کاهش یافته است.

ذخایر با  ۲٫۹۰٪ افزایش به  ۵۵۷٫۳۰۰ تن (عرضه ۲٫۲۰ ماهه) از ۵۴۱٫۵۰۰ تن (۱٫۸۰ ماه عرضه) رسید. محموله ورق گالوانیزه با  ۱۳٫۸۰٪  کاهش به ۵۸۹٫۹۰۰ تن رسید، در مقایسه با ۶۸۴٫۴۰۰ تن که در ماه ژوئن بوده است، در حالیکه ذخایر از ۱٫۰۱ میلیون تن (۱٫۵۰ ماه عرضه) ۵٫۷۰٪ افزایش داشت و به ۱٫۰۶ میلیون تن رسید (عرضه ۱٫۸۰ ماه) . یک منبع سوم از مرکز خدمات گفت:  ” یک افزایش شهاب سنگی در قیمتها  وجود دارد ، به این  معنا که تعدیل هایی انجام می شود .

تحلیل بازار وارداتی ورق گالوانیزه

ما امیدواریم که این یک فروپاشی شهاب سنگی نباشد.” او گفت که احتمال کاهش قیمت ها ممکن است برای ورق گالوانیزه  بیشتر از ورق گرم باشد، به ویژه اگر تقاضای خودرو کاهش یابد. بعضی منابع همچنین اعلام کردند که یکی دیگر از دلایل نگرانی در عرصه ارزش افزوده، پایداری  انتشار گسترده – ۱۰٫۵۰ دلار برای هر صد وزن (۲۱۰ دلار برای هر تن) – بین ورق سرد و قیمت ورق گالوانیزه  و قیمت ورق گرم می باشد.

علاوه بر این، پیشنهادات مربوط به کالاهای وارداتی در ماه دسامبر و ژانویه در حدود ۷٫ ۵ تا ۱۰ دلار به ازای هر cwt 150 تا ۲۰۰ دلار به ازای هر تن  که در مقایسه با قیمت کنونی کالاهای داخلی کاهش داشته است. منابع می گویند:  در واقع مواد اولیه به سفارش  مراکز خدمات ایالات متحده ،برای هر سه دسته بندی  ورق  پایین  آمده است. در ماه جولای، مراکز خدمات ۱٫۶ میلیون تن ورق گالوانیزه را سفارش داده اند،  که از ۲۲ درصد ماه ژوئن کمتر است؛ و  ۵۴۹٫۵۰۰ تن ورق سرد سفارش داده شد که ۱۱٫۵۰٪ کاهش یافته است؛ و ۱ میلیون تن ورق پوششی که  ۹٫۷۰٪ تخفیف داشته است.

این به این معنی است که اگر تقاضا بهبود یابد، سرعت تامین می تواند محدود شود. ارزیابی متال بولتن برای قیمت ورق گالوانیزه به میزان  ۲۹٫۵۰ دلار به ازای هر cwt 590 دلار برای هر تن برآورد گردید که ۳۰ دلار برای هر cwt 600 دلار به ازای هر تن نسبت به قبل افزایش داشته است. ورق سرد به ۴۰ دلار برای هر cwt 800 دلار برای هر تن از ۴۰ دلار به ازای هر cwt 815 دلار برای هر تن کاهش یافت. و قیمت ورق گالوانیزه ۴۰ دلار به ازای هر cwt (800 دلار برای هر تن از ۴۱ دلار برای هر cwt 820 دلار برای هر تن کاهش داشته است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری