1/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ثبات قیمت پشم شیشه تا آخر ماه

یک شرکت ایرانی، قیمت پشم شیشه خود را برای اواخر ماه حفظ کرده است. در دوشنبه ۲۷ اعلام شد که این کارخانه همچنان به فروش رول پشم شیشه خود با ۴۷۰۰۰ تومان (۱۱٫۶۳ دلار) در هر رول در دوره ۲۱ تا ۳۰ نوامبر ادامه می دهد،این همان قیمت هایی که بعد از آخرین تنظیم، اعمال شدند.

هر دو قیمت بر اساس مبنای سابق و شامل مالیات بر ارزش افزوده هستند. بازار ضعیف، کار را برای افزایش قیمتها سخت می کند. قیمت رول پشم شیشه در شرق ایران ۴۵۰۰۰ تومان هررول در دوره ۱۱ تا ۲۰ نوامبر کاهش یافته است، و همانطور که در روز دوشنبه صبح، حدود ۴۵۰۰۰ تومان هررول  کمتر از سابق رسید.

انتظار خریداران پشم شیشه ایران به دنبال افزایش پیشنهادات کارخانه ها 

منابع در روز جمعه ۱۸ به خبرگذاری ها گفتند که شركت های ایرانی قراردادهای ماهانه خود را برای رول پشم شیشه افزایش داده اند و این قیمت در حدود ۴۵۰۰۰ تا ۴۷۰۰۰ تومان در هر رول در ماه ، افزایش یافته است. پس از افزایش هزینه های مواد خام و روند صعودی در بازار ایران برای محصولات پشم شیشه ،این شرکت  پشم شیشه خود را به قیمت  ۴۷۰۰۰ تومان برای هر رول افزایش داد، با احتساب هزینه حمل و نقل حدود ۲۰۰۰ تومان در هررول.

یک هفته پیش، پیشنهادات رسمی برای این مواد در بازار ۴۷۵۰۰ تومان در هر رول به گوش رسید. با توجه به منابع بازار، در عین حال، پشم شیشه ارائه شده ،به دلیل کار تعمیر و نگهداری در کارخانه محدود شده است ، و انتظار ارائه پیشنهادات جدید در هفته آینده می رود . با توجه به افزایش شدید قیمت پشم شیشه خریداران ایرانی ترجیح دادند که یک نگرش “صبر کنید و ببینند” را اتخاذ کنند.

زیرا مطمئن نیستند که روند مثبت حفظ شود. یکی  از تجارمی گوید :”معاملات هرگز انجام نمی شود تا زمانیکه شرکت ها به افزایش قیمت خود را در هر هفته ادامه دهند، و افزایش قیمت برای سه ماهه چهارم بیش از حد بزرگ است. که خریداران در حال کاهش سهام در پایان سال هستند و ساخت و ساز در این زمان سال فعال نیست.

تقاضا برای خرید پشم شیشه

یک منبع دیگر می گوید: “چنین افزایش قیمت شدید ادامه می یابد، نه با تقاضای خوب، احتمالا به زودی پایان می یابد و ما شاهد کاهش شدیدی در آغاز سال آینده خواهیم بود.” در نتیجه، ارزیابی قیمت هفتگی برای پشم شیشه داخلی درجه ۱ در ایران در تاریخ ۱۸ معادل ۴۷۰۰۰ معادل ۱۱٫۶۳ دلار در هر رول از کارهای قبلی اعلام شد. این ارزیابی جدیدترین معاملات در بازار را منعکس کرد.

با توجه به منابع بازار، قیمت پشم شیشه درایران نیز برای خریداران کشور بیش از حد بالا است. واحد پشم شیشه ۲۰۰۰ تومان قیمت را در ایران افزایش داده است، در مقایسه با رول پشم شیشه به ازای هر رول که نسبت به یک هفته پیش بود. شرکت پشم شیشه ساز ایرانی مواد مشابهی را به مبلغ ۴۷۰۰۰ تومان به ازای هر رول به مرزایران ارائه کرده است.

پشم شیشه اصفهان

 قیمت های پشم شیشه از بالاترین پیشنهادات در داخل ایران بالاتر است

قیمت واردات رول پشم شیشه در این هفته با افزایش پیشنهادات افزایش پیدا کرد. در ارزیابی قیمت هفتگی برای رول پشم شیشه از ۴۶۰۰۰ به ۴۷۰۰۰ تومان  در روز جمعه ۱۸ ،نوسان قیمت داشت، که نسبت به هفته گذشته از محدوده ۱۱٫۶۳ دلار در هر رول تغییر داشت ، در حالی که قیمت پشم شیشه ایران ۴۶۵۰۰  در هر رول نسبت به قیمت قبلی ۱۱  دلار در هررول افزایش یافت. در همان دوره، قیمت پشم شیشه  به ۴۵۰۰۰ تومان به ازای هر رول افزایش یافت، در حالیکه قیمت رول پشم شیشه از ۴۵۰۰۰ تا ۴۷۰۰۰ تومان به ازای هر رول افزایش یافت.

اینها بالاترین  سطح قیمت ها برای قیمت برای رول پشم شیشه در ایران هستند که از ماه مه گزارش شده اند. یک خریدار پشم شیشه مستقر درتهران گفت:” با وجود برخی از افت قیمت های ثبت شده در بازار محلی در اوایل این هفته، کارخانه های ایران همچنان به ارائه پیشنهادات صادرات خود ادامه دادند. ” وی افزود: “اما بازرگانان باید به بازار داخلی ایران توجه کنند تا ببینند آیا این کاهش جزئی می تواند بر بازار صادرات تاثیر بگذارد یا نه.”

پیشنهادات قیمت پشم شیشه

در تهران، رول پشم شیشه به قیمت ۴۷۵۰۰ به ازای هر رول عرضه شد، در حالیکه پیشنهادات مربوط به رول پشم شیشه به قیمت ۴۷۰۰۰ تومان برای هررول و پشم شیشه  ۱۱٫۶۳ برای هر رول ارائه گردید. در همین حال، در بازار ایران، پیشنهاداتی مربوط به پشم شیشه با قیمت ۴۷۰۰۰ تومان در هررول به گوش می رسد، در حالی که پیشنهادات مربوط به رول پشم شیشه با قیمت ۴۷۵۰۰ در هر رول گزارش شده اند. همه پیشنهادات برای کالاهای ایرانی معتبر بودند. یک فروشنده معامله گر مستقر در اهواز گفت: ” حتی با کاهش احتمالی هزینه های مواد اولیه، من هم اکنون کاهشی در قیمت پشم شیشه نمی بینم “. قیمت پشم شیشه برای تأثیر گذاشتن بر هزینه های ورودی جدید، چند ماه طول می کشد.

۱
۱رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری