0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

بیش ترین میزان افزایش قیمت میلگرد برای تولید کننده میلگرد ابرکوه یزد

تولیدکنندگان محصولات فولادی دوباره دست به افزایش قیمت میلگرد ابر کوه یزد زده اند و دلایل اصلی این افزایش نرخ هم بهبود میزان تقاضای داخلی و کمبود قابل توجه مواد وارداتی مورد تجارت است. در حال حاضر تنها برخی از کارخانه ها در مورد پیشنهادات خود برای قیمت میلگرد ابرکوه یزد تجدید نظر می کنند، و انتظار می رود که این روند از آغاز سال جاری ادامه یابد.

تولید کننده محصولات فولادی بزرگ ایران قیمت میلگرد ابر کوه یزد خود را در طول هفته ی اخیر معادل 2115 در هر کیلو اعلام کرد. با توجه به این که نرخ ارز افزایش داشته است، قیمت میلگرد ابرکوه یزد با 10 تا 12 تومان افزایش در هرکیلو، به مبلغ 2115 تومان در هر کیلو افزایش یافت. کارخانه های کوچک تر نیز از همین سیاست پیروی می کردند و برخی از آنها قیمت میلگرد ابرکوه یزد را 2115 در هر کیلو معادل 2115 تومان در هر کیلو اعلام کردند که در مقایسه با قیمت های قبل 10-15 تومان در هر کیلو معادل 16-17 تومان در هر کیلو افزایش داشته است.

روند افزایش قیمت میلگرد ابر کوه یزد این تامین کننده بر اساس تقاضای داخلی در ایران بوده است، که تا حدی ناشی از فقدان این مواد در بازار است. یکی از منابع خبری می گوید: “ما شاهد بهبود وضع خرید و فروش میلگرد ابر کوه یزد در بازار محلی هستیم و حتی با وجود فعالیت تجاری کند هم این روند حفظ شده است. ” در حال حاضر انتظار می رود که تولید کنندگان دیگر قیمت های جدیدی را برای چند روز آینده تعیین کنند.

میلگرد مرکزآهن

افزایش قیمت میلگرد ابر کوه یزد داخلی به دلیل تقاضای ضعیف در بازار

شرکت آهن و فولاد ابرکوه یزد قیمت میلگرد ابر کوه یزد خود را به دلیل افزایش قیمت ها در بازار داخلی، افزایش داده است. فعالیت های تجاری ای که بسیار کند انجام می شوند به طور کلی وضعیت ناخوشایندی را در بخش ساخت و ساز به وجود آورده است.

پیشنهادات جدید از سوی شرکت برای تعیین قیمت میلگرد ابر کوه یزد 10 میلی متری برای معاملات تمام مشتریان محلی معادل 2470 در هر کیلو بود که در ماه های اخیر حدود 5 تومان در هر کیلو معادل 14 در هر تومان کاهش یافته است. لازم به ذکر است که حتی مشتریانی که تمام سهمیه ی خود را رزرو کرده بودند، امکان خرید میلگرد ابرکوه یزد مورد نیاز خود از شرکت را داشتند.

قیمت میلگرد ابرکوه یزد با قطر 8.5 میلی متر در ایران نیز معادل 2470 در هر کیلو گزارش شده است. حتی قبل از کاهش قیمت اعمال شده از سوی تولید کننده های محلی، علاقه به خرید میلگرد ابر کوه یزد نزدیک به صفر بود. در حال حاضر فاصله ی بین قیمت میلگرد ابر کوه یزد حتی بیش تر از قبل شده است. علاوه بر این، قیمت میلگرد ابر کوه یزد نیز پس از دوره ی بازبینی قیمت ها تا 20 در هر کیلو افزایش یافت و به مبلغ 2470 در هر کیلو رسید. یکی از مشتریان میلگرد ابرکوه یزد درجنوب کشورگفت: “من واقعا نمی دانم دلیل افزایش قیمت میلگرد ابر کوه یزد طی دو ماه گذشته، چه بوده است”.

افزایش قیمت میلگرد ابر کوه یزد در هرمزگان

دبیرخانه تجارت فولاد اعلام کرد که یک دوره بازبینی 5 ساله ضد دامپینگ همچنان ادامه دارد. بر اساس بیانیه ی رسمی این دبیرخانه، بازبینی میزان مواد به مدت دو ماه ادامه خواهد داشت – که مجددا این بازبینی ها آغاز می شود. همانطور که مرکز خبری پیش از این گزارش داده بود، بازبینی تولید میلگرد ابرکوه یزد از 1396 آغاز شد، و صادرات همین مواد از ایران نیز پس از شکایت از یک کارخانه ی میلگرد سازی ، که تنها تولید کننده ی این کالا در زاهدان است، آغاز شد. وظیفه فعلی بررسی میلگرد ابر کوه یزد است که اولین بررسی آن  قبل از آن هم بود. طبق گزارشات مرکزخبری قیمت میلگرد ابر کوه یزد  به مبلغ 2470 تومان در هرکیلو رسیده بود.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0