0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

ثبات قیمت میلگرد صادراتی ایالات متحده و افزایش قیمت ها در بازار ترکیه

شرکت کنندگان در بازار به مجله متال بولتن گفته اند که قیمت میلگرد ترانزیتی اصل ترکی در ایالات متحده آمريكا به تازگي به دنبال تقاضای کم صادرات تثبيت شده است. با این حال برخی معتقدند که قیمت های پایین تر برای خرید میلگرد می تواند برای حمل و نقل های بزرگ یا معاملات واقعی، که اخیرا کمیاب بوده اند، ارائه گردند. یکی از معامله گران ایالات متحده می گوید: “من فکر می کنم 465 دلار برای هر تن در حال حاضر کمی بالا باشد.” وی اظهار داشت: “من معتقدم که معاملات واقعی اندکی کمتر از این باشد.”

قیمت میلگرد در بندرهای شمال شرقی ایالات متحده، که معمولا 5 تا 10 دلار در هر تن بیشتر از قیمت میلگرد حمل شده به بنادر خلیج ایالات متحده می باشد، اخیرا نزدیک به 465 دلار برای هر تن بوده است. به گفته او، قیمت میلگرد در شرکت هوستون می تواند به زودی به قیمت 455 تا 460 دلار برای هر تن (413 تا 417 دلار برای هر تن) برسد.

این شخص اظهار داشت:  علاوه براین، صادرکنندگان ترکیه در تلاش هستند تا در ماه دسامبر “تا حدی که می توانند” صادرات میلگرد داشته باشند. این در صورتی است که واردات ایمن محصول با پیش شرط موقت مقررات ضد انحصاری که انتظار می رود در روز 28 فوریه اعلام شود، پیش رود.

 فشار ناشی از کمبود تقاضای داخلی باعث افزایش فشار بر شرکت های ترکیه ای برای صادرات میلگرد ترکیه می شود .” با این حال، انتظارات از بازار قراضه های ترکیه بسیار بیشتر است و قیمت آهن آلات قراضه در این کشور احتمالاً در اواخر ماه دسامبر باقیمتی حدود 280 دلار در هر تن برآورد خواهد شد. یکی دیگر از واردکنندگان اظهار داشت که شرکت های ترکیه به جای تولید میلگرد، در پی تولید قراضه هستند، تا جائیکه قیمت شمش هنوز نسبتاً گران است.

میلگرد مرکزآهن

بازار قراضه در ترکیه و میلگرد ژاپن

ترکیه طی سه هفته از بازار ضایعات خارج شده است. تولید کنندگان این کشور در ماه دسامبر سفارشات خود را به منظور داشتن قراضه کافی اجرایی کرده اند، اما پیش بینی میشود آنها در ماه ژانویه به مواد قراضه نیاز دارند. قیمت قراضه ترکیه به زودی به 280 دلار برای هرتن خواهد رسید و این افزایش قیمت منجر به خرید قراضه جدید درهمان رنج قیمت خواهد شد.

 آخرین محموله تأیید شده قراضه ترکیه از سوی ایالات متحده آمریکا میانگین حدود 270 دلار برای هرتن در تاریخ 14 نوامبر می باشد، اگرچه به تازگی  ممکن است پیشنهادات تا حدود 285 تا 290 دلار برای هر تن افزایش داشته باشد. قیمت میلگرد ترکیه به شدت به قیمت قراضه این کشور بستگی دارد.

یکی از منابع می گوید که همچنین اینگونه شایع است که محموله میلگرد ژاپن اخیراً با قیمتی کمتر از 465 دلار برای هر تن در خلیج ایالات متحده ثبت گردیده است. هرچند چنین محموله ای نمی تواند مورد تأیید قرار گیرد. این محموله غیرمنتظره می باشد چراکه صادرکنندگان ژاپنی پیشنهادات ایالات متحده را بعد از آن پذیرفتند. برای چندین هفته پیش از این، قیمت میلگرد ژاپن قابل مقایسه در مقابل میلگرد ترکیه نیست.

طبق اطلاعات بخش آمار وزارت کشور و اداره بازرسی وزارت بازرگانی ایالات متحده ، از 6 دسامبر حدود 13810 تن واردات میلگرد ژاپن برای ماه نوامبر ، مجوز دریافت کرده اند. این رقم نسبت به ماه ژوئن سال 2016 ، با نقطه اوج واردات  55212 تن، کاهش داشته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0