0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ثابت ماندن قیمت میلگرد کویر کاشان، با توجه به معاملات انجام شده ی اخیر

قیمت میلگرد کویر کاشان برای ایران تا حد زیادی در محدوده ی قیمت هایی که قبلا شنیده شده بود ثابت باقی مانده است، و این روند همچنان ادامه دارد، زیرا معاملات انجام شده با قیمت های پیشنهادی این چنینی قبلا اعلام شده است. طبق ارزیابی های انجام شده قیمت میلگرد کویر کاشان درشهرهای حاشیه خلیج فارس در روز دوشنبه در حدود ۲۲۳۵ هرکیلو اعلام شد و در هفته ی گذشته با قیمتی در حدود ۲۲۳۵ در هر تن خرید و فروش شد.

کارخانه میلگرد کویر کاشان محصولات فولادی حال حاضر خود را برای ارسال به منطقه ی مازندران معادل ۲۲۳۵ به ازای هر کیلو اعلام کرد. در کرمان نیز کارخانه ی میلگرد کویر کاشان قیمت خود را در همین مناطق معادل ۲۲۳۰ در هر کیلو اعلام کرده است. گفته می شود که کارخانه ی میلگرد کویر کاشان قیمت خود به بوشهر را به مبلغ ۲۲۳۵ در هر کیلو فروخته است. علاوه بر این، میلگرد صادراتی خود را با قیمت ۲۲۴۰ به ارومیه ارسال می کند.

این شركت میلگرد را به مبلغ ۲۲۳۵ به ازای هر کیلو ارائه کرد و به یک مقصد ناشناخته ارسال کرد. ارزیابی ها نشان داد که قیمت میلگرد کویر کاشان برای تهران معادل ۲۲۴۰ به ازای هر تن است که نسبت به قیمت هفته ی گذشته با مبلغ ۲۲۴۰ به ازای هر کیلو افزایش پیدا کرده است. گفته می شود که کارخانه ی کویر کاشان نیز میلگرد خود را به مبلغ ۲۲۴۰ در هر کیلو به قم ارائه می دهد. طبق ارزیابی ها قیمت میلگرد کویر کاشان در حدود ۲۲۴۰ دلار به ازای هر کیلو، شنیده می شود.

قیمت میلگرد اصفهان

افزایش قیمت میلگرد کویر کاشان صادراتی به دلیل تقویت بازار داخلی

قیمت میلگرد کویر کاشان در هفته ی گذشته ثابت مانده است، زیرا اوضاع بازار داخلی بهبود پیدا کرده است. قیمت میلگرد کویر کاشان در معاملات پایه ی صادراتی برای حمل و نقل در تاریخ چهارشنبه به ارزش ۲۲۳۵ به ازای هر کیلو اعلام شد، که نسبت به هفته ی اخیر ثابت ماند. قیمت میلگرد کویر کاشان صادراتی برای حمل و نقل و تحویل به مبلغ ۲۲۳۵ در هر کیلو براورد شد که نسبت به قیمت های هفته ی اخیر ثابت مانده است.

سخنگوی یکی از شرکت های بازرگانی مستقر در شانگهای گفت: “ثابت ماندن قیمت میلگرد کویر کاشان عمدتا به دلیل عدم رشد تقاضا و قیمت های داخلی مشابه سایر محصولات فولادی، بود. ” یک منبع خبری دیگر می گوید: “قیمت پیشنهادی برای میلگرد کویر کاشان در هفته ی جاری روز به روز ثابت است.

روند ثابت بازار بهتر شده است، شرکت کنندگان در بازار گفتند که افزایش تدریجی قیمت میلگرد کویر کاشان در نیمه دوم ماه ، تقاضا را در بازار داخلی و بازارهای آتی در آینده ای نزدیک افزایش خواهد داد. در شیراز نیز قیمت میلگرد کویر کاشان با ضخامت ۱۴-۲۰ میلی متر در حدود ۲۲۳۰-۲۲۸۰ تومان در هر کیلو معادل ۲۲۸۰ به ازای هر کیلو با احتساب مالیات بر ارزش افزوده اعلام شد و در روز چهارشنبه نیز ۱ تا ۵ تومان در هر کیلو به ازای هرکیلو نسبت به یک هفته پیش افزایش یافت.

یک منبع خبری دیگر می گوید: “قیمت میلگرد کویر کاشان همچنان روند رو به رشد را ادامه می دهد، زیرا هزینه تولید نیز افزایش می یابد و سود تجارت در این سال کاهش می یابد.”

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری