0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تولیدکنندگان پشم شیشه ایران و کاهش میزان تقاضا

قیمت پشم شیشه داخلی ایران به دلیل تقاضای ناکافی برای محصولات پشم شیشه در بازار ایران، تولید کنندگان محلی مجبورند که شرایط فعلی را سر و سامان دهند. این در حالی است که برخی از آن ها، که قبلا در همکاری با مشتریان موفق بوده اند، بر بخش صادرات متمرکز شدند و دیگران نیز تصمیم به کاهش تولید گرفتند.

بر اساس گزارش از تولیدکنندگان پشم شیشه، اکثر تولید کنندگان محصولات پشم شیشه ایران با کاهش حدود 20 درصدی تولید خود موافقت کرده اند. دلیل اصلی آن هم این است که قیمت پایین در میان عرضه ی بیش از حد در بازار و تقاضای ضعیف در بخش تولید پشم شیشه کشور قرار گرفته است. در حال حاضر، قیمت محصولات پشم شیشه داخلی حداقل تا 46500 تومان به ازای هر رول بیش تر از قیمت پشم شیشه است. یکی از نمایندگان “این هست فاصله ای واقعا بی سابقه ای بین قیمت های به خبرگزاری گفت: تفاوت نرخ بین این محصول معمولا در حدود 300-500 تومان در هر رول در بازار است.”

عدم ثبات قیمت ها

اول از همه کاهش تولید می تواند بر قیمت پشم شیشه هم تاثیر بگذارد، به خصوص کسانی که سهام های بزرگ دارند. مجتمع پشم شیشه ایران یکی از بزرگ ترین کارخانه های پشم شیشه است که با کاهش تولید موافق است. این شرکت در حال برنامه ریزی برای تولید این محصول با هدف فروش حجم زیادی از این محصولات در بخش داخلی نیز هست.

در عین حال، شرکت پشم شیشه ایران، یکی از سه تولید کننده اصلی این محصولات در ایران است، که بعید به نظر می رسد که از این روند پیروی کند. یکی از منابع خبری می گوید: ” پشم شیشه تولید را کاهش نخواهد داد. در عوض، آن ها به دنبال فروش پشم شیشه خواهند بود. علاوه بر این، شرکت پشم شیشه ایران قیمت تولیدی خود را برای فروش به اصفهان در ماه دی اعلام کرد.

پشم شیشه اصفهان

پیشنهادات قیمت پشم شیشه کارخانجات

این تولید کننده پیشنهادات خود را در مورد قیمت پشم شیشه به دلیل تقاضای ضعیف در بازار اصفهان کاهش داد. صاحب کارخانه ی پشم شیشه  ایران پیشنهادات خود را در مورد قیمت پشم شیشه با ضخامت 2 متر، در حدود 46500 تومان اعلام کرد که برابر هر تن کم تر قیمت پیشنهادی ماه قبل بود. این در حالی است که  طبق گزارشات خبرگزاری در هفته ی گذشته تولید کننده ی عمده ی ایران به نام پشم شیشه ایران ، بر این قیمت ها غلبه کرد. به هر حال کارخانه ی پشم شیشه تفاوت قیمت را حذف کرد و قیمت پشم شیشه  ضخامت 2 خود را در حدود 46500 تومان در هر رول اعلام نمود.

تخفیفات ارائه شده از سوی تامین کنندگان ایران 46500 تومان در هر رول بود و قیمت پشم شیشه این کشور طی ماه جاری معادل 46500 تومان در هر رول اعلام شد. علاوه بر این، هیچ سودی در تولید مواد ذکر شده در کشور وجود ندارد. قیمت پشم شیشه تولید کنندگان محلی با کاهش اخیر به مبلغ 46500 تومان برا ی ضخامت 2 در هر رول اعلام می شود.

کارشناسان بازار قیمت پشم شیشه ذخیره شده را به طور میانگین حدود 46500 تومان در هر رول اعلام کردند. علاوه بر این، معامله گران در طول دو هفته ی گذشته اغلب به دلیل تولید زیاد، از انجام معاملات محصولات خودداری کرده اند. این در حالی است که سهام کافی بوده و تقاضای کاربر نهایی ضعیف است.

پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت پشم شیشه ایران در طول دو هفته ثابت بوده است، به طوری که این قیمت ها به نرخ های غیر جذابی تبدیل شده است، درست مانند قیمت تولیدات اخیر. فروشندگان محلی نمی توانند این قیمت ها را به دلیل فعالیت خرید ناکافی کاربران نهایی افزایش دهند.

آخرین قیمت های دریافتی

قیمت ها برای پشم شیشه با دانسیته 10 و ضخامت 2 و عرض 1.2 متر به ازای هر رول با قیمت 42300 تومان در بازار به فروش رسید این در حالی است که قیمت ها برای رول آلومینیوم با دانسیته 10 و عرض 1.2 و ضخامت 2 به ازای هر رول با قیمت 41400 تومان عرضه شد از طرفی قیمت ها برای رول متالایز با طول 15 و عرض 1.2 و ضخامت 2 به ازا ی هر رول در تهران با قیمت 39600 تومان فروخته شد همچنین قیمت ها برا ی رول پشم شیشه مالایز با طول 20 و ضخامت 2 وعرض 1.2 به ازای هر رول با قیمت 48000 تومان به فروش رسید .

براساس آخرین اطلاعات از قیمت رول آلومینیوم با طول 20 و عرض 1.2 با ضخامت 1 به ارزش 50400 تومان به ازای هر رول فروخته شد که این قیمت ها در مقایسه با هفته گذشته روند کاملا ثابتی را طی کرد است.

یکی از خبرگزاری ها نیز اظهار داشته است که اخیرا تنها یک مورد معامله با حجمی معادل 25000 رول پشم شیشه تولیدی ایران، طی هفته ی گذشته انجام گرفته است. معامله ای برای قیمت رزرو شده بسته نشده است، اما این قیمت از قیمت های پیشنهادی اخیر کم تر است و شرکت کنندگان در بازار می گویند که معادل 46500 تومان برا ی ضخامت 2 به ازای هر رول است. آخرین معاملات برای خرید پشم شیشه طی دو هفته ی گذشته به مبلغ  46500 تومان درهررول اعلام شده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0