0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

نوسانات قیمت لوله گالوانیزه هند در جهت های مختلف

قیمت لوله گالوانیزه هند، با توجه به مقصد، نشان دهنده گرایش های مختلفی در صادرات بوده است. در حالی که پیشنهادات به اروپا در دو هفته گذشته ضعیف شده بود، برچسب قیمت لوله گالوانیزه در خاورمیانه در سطوح بالاتری به گوش می رسیدند که تمایلات مختلف بازار را نشان می دهد.

قیمت لوله گالوانیزه صادراتی هند، با توجه به کارخانه تولید کننده و مقصد ، در حدود 1040 تا 1050 دلار در هر تن برآورد گردید. پیشنهادات قیمت لوله گالوانیزه به اروپا در هفته گذشته 5 تا 10 یورو در هر تن کاهش یافت و به  1040 تا 1050 دلار در هر تن سی اف آر(تقریباً  1040 تا 1050 دلار در هر تن فوب) رسید و طی این هفته در همین سطح قیمت باقی ماند. با وجود اینکه قیمت لوله گالوانیزه کاهش یافته ، در تقاضا بهبودی مشاهده نشد.

پیشنهادات قیمت لوله گالوانیزه خاورمیانه، به ویژه در امارات متحده عربی، در حدود 1040 تا 1050  دلار در هر تن سی اف آر( 1040 تا 1050 دلار در هر تن) شنیده شد. با افزایش تقاضا در این منطقه، قیمت لوله گالوانیزه به طور متوسط ​​در دوره بازبینی 15 تا 20 دلار در هر تن افزایش پیدا کرد. پیشنهادات عمدتاً در انتهای بالاتر از محدوده قیمت لوله گالوانیزه قرار می گیرند، در حالی که شنیده می شود معاملات در سطح پایین تری انجام می شوند.

قیمت های مناسب کارخانجات هند

یکی از معامله گران داخلی اظهار داشت:” با وجود شکاف بزرگ میان پیشنهادات مختلف از سوی  عرضه کنندگان، قیمت مناسب از کارخانه های هند در حدود 1040 تا 1050 دلار در هر تن در فوب  است.” به طور مشخص ، پیشنهادات رسمی قیمت لوله گالوانیزه از سوی شرکت ایسر استیل به خاور میانه در حدود 1050 دلار در هر تن سی اف آر (1050 دلار در هر تن فوب) و برای ارائه به اروپا حدود 1050 دلار در هر تن سی اف آر( 1050 دلار در هر تن در فوب) است.

با این حال بر اساس منابع بازار، قیمت لوله گالوانیزه بیشتر به اهداف شرکت نسبت داده شده است، نه به سطح واقعی قیمت. شاخص های قیمت لوله گالوانیزه شرکت تاتا استیل حداکثر 1040 دلار در هر تن فوب می باشد. یک معامله گر به متال اکسپرت گفت: “این قیمت ها در حال حاضر کاملاً برای لوله گالوانیزه صادراتی هستند و در حال حاضر تاجران تلاش می کنند تا لوله گالوانیزه را که در بازار داخلی تقاضای کافی ندارد، را  رزرو کنند.”

فروش انواع لوله قیمت مناسب

ادامه ثبات در صادرات لوله گالوانیزه کشورهای مستقل مشترک المنافع

هفته گذشته تغییرات قابل ملاحظه ای در بازارلوله گالوانیزه صادراتی کشورهای مستقل مشترک المنافع ایجاد نشده است. تولیدکنندگان شخصی ممکن است تخفیف هایی را در معاملات  ارائه کنند، اما به طور کلی، قیمت لوله گالوانیزه کارخانه ها ثابت است. منابع معتقدند که، احتمالاً  تا اواخر این دوره ، اساساً قیمت لوله گالوانیزه به همان نحو باقی خواهد ماند، و احتمال خرید بهتروجود دارد.

قیمت لوله گالوانیزه صادراتی 1040 تا 1050 دلار در هر تن در فوب دریای سیاه برآورد گردید، در حالیکه در هفته گذشته قیمت آن  1040 تا 1050 دلار در هر تن در ساعت فوب دریای سیاه بود. سطح قابل قبول قیمت لوله گالوانیزه  کمی پایین تر از این دامنه قرار دارد. در معاملات اخیر با خریداران اروپایی ، قیمت لوله گالوانیزه در حدود 1040 تا 1050 دلار در هر تن فوب دریای سیاه بسته شد.

یک معامله گر گفت: “برخی از مشتریان در جنوب اروپا قیمت لوله گالوانیزه را 1050 دلار در هر تن فوب پیشنهاد کردند. از سوی دیگر، با فروش حجم زیادی از لوله گالوانیزه، تولیدکنندگان زمان زیادی برای ارزیابی بازار دارند. در حالیکه تولیدکنندگان چین به دلیل تعطیلات ملی بازار را ترک کرده اند، علاقه هایی به خرید لوله گالوانیزه ازمقاصد آفریقایی در آینده ممکن به وجود آید.

رکود بازار طی روزهای اخیر

علاوه بر این، فعالان بازار داخلی همچنان به نگرانی های زیادی از سوی خریداران در رابطه با مواد چینی اشاره دارند. یکی از منابع اظهار داشت: “هنگامی که قیمت لوله گالوانیزه چین در عرض یک هفته بین 20 تا 30 دلار در هر تن بالا و پایین می رود، باعث می شود که خریداران را متوقف و آنان را وادار به صبر کند. ” به این ترتیب، ممکن است توجه ها به سوی لوله گالوانیزه کشورهای مستقل مشترک المنافع معطوف شود.

شاخص های قیمت لوله گالوانیزه کشورهای مستقل مشترک المنافع در مبلغی حدود 1040 تا 1050 دلار در هر تن در فوب  دریای سیاه باقی مانده است. با این وجود ، طی این هفته هیچ معاملات جدیدی انجام نشده است. یکی از تجار اظهار داشت :” اخیراً در خاورمیانه تقاضای زیادی وجود نداشته است.

علاوه بر این، به احتمال زیاد در هفته آینده بازار تقریباً از نظر تجاری راکد باقی خواهد ماند.” اطلاعات در مورد تصمیم گیری احتمالی مصر در مورد مقررات ضد دامپینگ برای لوله گالوانیزه وارداتی باعث می شود فروش در این مقصد حتی در آینده نزدیک مشکوک تر شود. پرداخت عوارضی بین 15 تا 27٪ برای لوله گالوانیزه اوکراین مورد بحث قرار گرفت.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0