0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ایران و پیشنهادات مربوط به افزایش قیمت پروفیل داخلی

با وجودی که تحولات حاکم در بازار همچنان روند مستحکمی ندارند، اما کارخانه های ایران دوباره شروع به افزایش قیمت پروفیل در بخش های داخلی و صادراتی، کرده اند. در همین زمان، شرکت کنندگان حاضر در بازار می گویند که میزان تقاضا هنوز هم کم است. با این حال، مشتریان محلی به تدریج شروع به خرید سریع پروفیل کرده اند.

بزرگ ترین تولید کننده ی محصولات فولادی کشور، افزایش 30 درصدی قیمت پروفیل را اعلام کرد. علاوه بر این، طبق گزارشات منتشر شده، قیمت پروفیل کارخانه های علویجه معادل 2970 تومان در هر کیلو اعلام شده بود. اما در حال حاضر پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت پروفیل این کارخانه معادل 70 تومان در هرکیلونسبت به هفته ی قبلی افزایش یافته است و به ترتیب به مبلغ 2970 تومان در هر کیلورسیده است.

در همان موعد، کارخانه ی نیکان نیز که تولید کننده ی محصولات فولادی محلی است، قیمت فروش هفته ی گذشته ی خود را معادل 2190 تومان در هر کیلو با توجه نرخ ارز فعلی اعلام کرده است. با توجه به گفته های شرکت کنندگان در بازار، این تامین کننده ی اهل ایران موفق به فروش حدود 30،000 تا 35،000 تن در بخش شده است. پیشنهادات ارائه شده در مورد پروفیل دوباره تغییر کرده اند و در حال حاضر این محصول با مبلغ 2960 تومان خرید و فروش می شود، در حالی که طی هفته ی گذشته به مبلغ 2910 تومان در هر کیلو عرضه می شد. یکی از معامله گران به خبرگذاری ها گفت: “قیمت پروفیل نیز افزایش می یابد اما از امروز بازار محلی پشتیبانی بیش تری را برای این کار فراهم می کند، هر چند میزان تقاضای فعلی هنوز هم ناکافی است. وی افزود: “برخی از کارخانه ها تلاش می کنند که قیمت پروفیل داخلی خود را از طریق محدودیت عرضه افزایش دهند.”

تولید کنندگان محصولات فولادی کرمان و افزایش قیمت پروفیل

تولید کننده های محصولات فولادی کرمان افزایش قیمت پروفیل خود را، با توجه به اوضاع حاکم در بازار و میزان تقاضای مشتریان داخلی، افزایش داد.تامین کنندگان اصلی ایران پیشنهادات خود را در مورد پروفیل در حدود 2980 تومان در هر کیلو، اعلام کردند، در حالی که قیمت پروفیل متعلق به کمپانی های کوچک در حال حاضر در حدود 2980 تومان در هر کیلو، گزارش شده است. این قیمت ها معادل معامله های عمومی انجام شده با نرخ 2980 تومان در هر کیلو افزایش یافت، زیرا نرخ مبادله بین بانکی در طول ماه قبل بسیار تغییر کرده است. به طور کلی، شرکت کنندگان در بازار معتقدند که مشتریان ایرانی در میان خرید اوراق قرضه ی محلی در وضعیتی قرار داذند که طبق آن تقاضای ضعیف خریداران کم است و بازار نیز در مورد پروفیل استیل به طور کلی دچار عدم اطمینان شده است. یکی از تحلیلگران حاضر در بازار به خبرگذاری ها گفت: ” این وضعیت در بخش پروفیل بسیار چالش برانگیز است اما با وجود بحران در نرخ ارز، به طور کلی بهبود خواهد یافت.

شرکت تولید کننده ی فولاد کچو و افزایش قیمت پروفیل در بازار داخلی کشور

شركت تولید کننده ی آهن و فولاد کچو، تصمیم گرفته است كه پس از ثابت نگه داشتن قیمت پروفیل طی چهار ماه و نیم، قیمت کنونی آن را با در نظر گرفتن تقاضای ضعیف در بازار محلی افزایش دهد.

قیمت پروفیل کارخانه ی کچو برای مشتریان ایرانی در حدود70 تومان در هر کیلوافزایش یافت و به 2980 تومان در هر کیلورسید.

طبق گزارشات خبرگذاری ها تولید کنندگان داخلی پس از این افزایش قیمت، دیگر پروفیل تولیدی خود را تغییر نداده اند. با این حال، انتظار می رود که کارخانه ی مذبور قیمت پروفیل خود را تا دست یابی به مبلغ 2980 تومان در هرکیلو، افزایش دهد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0