0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

حمایت های بهتر بازار داخلی از تولید ناودانی

تولید کنندگان ناودانی با توجه به بهبود روند بازار داخلی، در طول ماه دی به تدریج قیمت ناودانی را افزایش می دهند. در همین حال، با توجه به بالا بودن  قیمت ورق ، همچنان تقاضایی از مشتریان ایران شنیده نمی شود.

در این صفحه هفته پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت ناودانی در خارج از کشور حدودا 2480 تومان در هر کیلو برای فروش در ماه دی اعلام شد که به ترتیب 30 تومان بالاتر از قیمت اوایل ماه دی و 5 تومان در هر کیلو بالاتر از نرخ اوایل ماه دی ارائه می شود. به طور خاص، قیمت ناودانی کارخانه ی اصفهان اکنون در حدود 2480 تومان در هر کیلو است.

قیمت ناودانی عمدتا با بهبود روند بازار داخلی، افزایش یافت. با نزدیک شدن به فصل بهار، کاربران نهایی فعالیت خود را افزایش دادند، که منجر به کاهش سرمایه گذاری معامله گران برای چندین هفته ی متوالی از اواخر ماه دی تاکنون، شد. در مقایسه با این مواد، سهام ورق طی 5 هفته با نرخ رشد معادل 15.2 درصد این دوره را گذرانده، سپس با خرید بهتر و روند صعودی در قیمت فولاد، پشتیبانی شده است. پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت ناودانی از اوایل ماه دی 26 تا 28 تومان در هر کیلو 2480 تومان در هر کیلو بر قیمت این محصول افزوده است.

قیمت ها در روز های گذشته برای ناودانی 4و 5 کارخانه اصفهان با قیمت 2480 تومان به ازای هر کیلو بفروش رسیده است همچنین قیمت ها برای ناودانی تولید کارخانه تبریز برای ناودانی 8 و 10 و 12 با قیمت 2310 تومان به ازای هر کیلو فروخته شده است که در مقایسه با قیمت های هفته قبل به ازای هر کیلو 20 تومان کاهش قیمت را نشان می دهد .

قیمت ناودانی

نوسانات قیمت ناودانی کارخانجات مختلف

در این بازه زمانی و برای ناودانی کارخانه مشهد قیمت ها برای ناودانی 6 با قیمت 2280 تومان و برای ناودانی 8 به ازای هر کیلو با قیمت 2260 تومان به ازای هر کیلو بفروش رسیده است که این قیمت ها برای ناودانی تولید این کارخانه در مقایسه با هفته گذشته با قیمت ثابت اعلام شده است.

همچنین قیمت ها برای ناودانی کارخانه تهران و برای ناودانی 10 از این کارخانه باقیمت 2260 تومان به ازای هر کیلو بوده است که این قیمت ها در مقایسه با روند هفته گذشته 75 تومان به ازای هر کیلو کاهش یافته است .

از طرفی قیمت ها برای ناودانی در انبار اصفهان برای ناودانی 6 با قیمت 2430 تومان به ازای هر کیلو و برای ناودانی 8 با قیمت 2380 تومان به ازای هر کیلو در انبار اصفهان به فروش رسید. دز این مدت قیمت ها برای ناودانی 10 و12 و 14 با قیمت 2370 تومان به ازای هر کیلو در اصفهان به فروش رسید . که این قیمت ها برای ناودانی 6 نسبت به دو روز گذشته با 40 تومان افزایش به ازای هر کیلو مواجه بود از طرفی در این مدت قیمت برای ناودانی 8 نسبت به دو روز گذشته با 30 تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است .

کاهش میزان تقاضا

با این حال، از افزایش قیمت ها در داخل از کشور استقبال نشد. یکی از معامله گران به خبرگزاری ها گفت: به تازگی تعداد کمی از معاملات با کارخانه ی  اصفهان بسته شد زیرا تنها تعداد کمی از مشتریان توانستند این سطح از قیمت ها را قبول کنند.

اکثر شرکت کنندگان در بازار می گویند که انتظار می رود تقاضای محلی در ماه آینده نسبتا خوب باشد. فولاد سازان با این سیاست ها در قیمت گذاری ها موافق هستند: در طول دو هفته ی گذشته، تمام تولید کنندگان عمده ی ناودانی ، از جمله اصفهان و تبریز بر قیمت ناودانی محلی برای ارائه در ماه دی غلبه کردند.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0