0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

حمایت های بهتر بازار داخلی از تولید ناودانی

تولید کنندگان ناودانی با توجه به بهبود روند بازار داخلی، در طول ماه دی به تدریج قیمت ناودانی را افزایش می دهند. در همین حال، با توجه به بالا بودن  قیمت ورق ، همچنان تقاضایی از مشتریان ایران شنیده نمی شود.

در این صفحه هفته پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت ناودانی در خارج از کشور حدودا ۲۴۸۰ تومان در هر کیلو برای فروش در ماه دی اعلام شد که به ترتیب ۳۰ تومان بالاتر از قیمت اوایل ماه دی و ۵ تومان در هر کیلو بالاتر از نرخ اوایل ماه دی ارائه می شود. به طور خاص، قیمت ناودانی کارخانه ی اصفهان اکنون در حدود ۲۴۸۰ تومان در هر کیلو است.

قیمت ناودانی عمدتا با بهبود روند بازار داخلی، افزایش یافت. با نزدیک شدن به فصل بهار، کاربران نهایی فعالیت خود را افزایش دادند، که منجر به کاهش سرمایه گذاری معامله گران برای چندین هفته ی متوالی از اواخر ماه دی تاکنون، شد. در مقایسه با این مواد، سهام ورق طی ۵ هفته با نرخ رشد معادل ۱۵٫۲ درصد این دوره را گذرانده، سپس با خرید بهتر و روند صعودی در قیمت فولاد، پشتیبانی شده است. پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت ناودانی از اوایل ماه دی ۲۶ تا ۲۸ تومان در هر کیلو ۲۴۸۰ تومان در هر کیلو بر قیمت این محصول افزوده است.

قیمت ها در روز های گذشته برای ناودانی ۴و ۵ کارخانه اصفهان با قیمت ۲۴۸۰ تومان به ازای هر کیلو بفروش رسیده است همچنین قیمت ها برای ناودانی تولید کارخانه تبریز برای ناودانی ۸ و ۱۰ و ۱۲ با قیمت ۲۳۱۰ تومان به ازای هر کیلو فروخته شده است که در مقایسه با قیمت های هفته قبل به ازای هر کیلو ۲۰ تومان کاهش قیمت را نشان می دهد .

قیمت ناودانی

نوسانات قیمت ناودانی کارخانجات مختلف

در این بازه زمانی و برای ناودانی کارخانه مشهد قیمت ها برای ناودانی ۶ با قیمت ۲۲۸۰ تومان و برای ناودانی ۸ به ازای هر کیلو با قیمت ۲۲۶۰ تومان به ازای هر کیلو بفروش رسیده است که این قیمت ها برای ناودانی تولید این کارخانه در مقایسه با هفته گذشته با قیمت ثابت اعلام شده است.

همچنین قیمت ها برای ناودانی کارخانه تهران و برای ناودانی ۱۰ از این کارخانه باقیمت ۲۲۶۰ تومان به ازای هر کیلو بوده است که این قیمت ها در مقایسه با روند هفته گذشته ۷۵ تومان به ازای هر کیلو کاهش یافته است .

از طرفی قیمت ها برای ناودانی در انبار اصفهان برای ناودانی ۶ با قیمت ۲۴۳۰ تومان به ازای هر کیلو و برای ناودانی ۸ با قیمت ۲۳۸۰ تومان به ازای هر کیلو در انبار اصفهان به فروش رسید. دز این مدت قیمت ها برای ناودانی ۱۰ و۱۲ و ۱۴ با قیمت ۲۳۷۰ تومان به ازای هر کیلو در اصفهان به فروش رسید . که این قیمت ها برای ناودانی ۶ نسبت به دو روز گذشته با ۴۰ تومان افزایش به ازای هر کیلو مواجه بود از طرفی در این مدت قیمت برای ناودانی ۸ نسبت به دو روز گذشته با ۳۰ تومان به ازای هر کیلو افزایش یافته است .

کاهش میزان تقاضا

با این حال، از افزایش قیمت ها در داخل از کشور استقبال نشد. یکی از معامله گران به خبرگزاری ها گفت: به تازگی تعداد کمی از معاملات با کارخانه ی  اصفهان بسته شد زیرا تنها تعداد کمی از مشتریان توانستند این سطح از قیمت ها را قبول کنند.

اکثر شرکت کنندگان در بازار می گویند که انتظار می رود تقاضای محلی در ماه آینده نسبتا خوب باشد. فولاد سازان با این سیاست ها در قیمت گذاری ها موافق هستند: در طول دو هفته ی گذشته، تمام تولید کنندگان عمده ی ناودانی ، از جمله اصفهان و تبریز بر قیمت ناودانی محلی برای ارائه در ماه دی غلبه کردند.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری