0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شنیده ها در خصوص قیمت لوله گالوانیزه

به گزارش خبرگذاری ها پنج شنبه قیمت لوله گالوانیزه در بازار داخلي با افزایش بازاربراي دومين روز متوالي با افزایش قيمت مواجه شد.نرخ لوله گالوانیزه در بازار با افزایش 10 تومانی نسبت به روز گذشته 4490 تومان و در شمال با افزایش 20 تومانی نسبت به روز گذشته به 4495 تومان رسيد .

با وجود افزایش قيمت لوله گالوانیزه در بازار خريد و فروش رونق بيشتري نسبت به چهارشنبه داشت.به دليل تعميرات برنامه ريزي شده در فولادسازي ها توليد لوه گالوانیزه كاهش محسوس هفتگي همراه شده است . اما ذخاير انبارهاي توليد كننده ها چندان كاهش نيافته كه نشان از كم نشدن تقاضا در بازار است.

در بورس قیمت لوله گالوانیزه تحویل دی ماه با افزایش 20 تومان نسبت به روز قبل و به 4490 تومان رسید.شاخص نرخ لوله گالوانیزه پنج شنبه با افزایش 5 تومانی نسبت به روز قبل به 4490 تومان رسید.به دليل اختلاف بين پيشنهادهاي خريداران و فروشنده ها هيچ معامله اي در روز جاري به ثبت نرسيد.

پيشنهاد قیمت لوله گالوانیزه فروش ایران همچنان بالاست و در محدوده 4490 تومان قرار دارد و پيشنهاد هاي خريداران 4480 تومان است.با وجود گزينه هاي ديگر براي خريد لوله گالوانیزه ازقزوین وساوه خريداران حاضر به افزایش نرخ لوله گالوانیزه پيشنهادي خود نيستند.در سال جاري صادرات فولاد افت شديدي داشت اما لوله گالوانیزه يكي از بيشترين محصولات صادر شده فولادي بود.

به گزارش خبرگذاری ها صادرات لوله گالوانیزه ایران در 10 ماه سال 1396 با كاهش تنها 8.7 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل به 150 هزار تن رسيد در حالي كه كل صادرات ایران در دوره مذكور 30.4 كاهش يافت.در بخش لوله گالوانیزه رقابت كمتري در بازار وجود داشت كه باعث شد صادرات اين محصول را در سطح نسبتا مطلوبي نگه دارند.سال گذشته اولين خريدارلوله گالوانیزه اصفهان وتهران بود كه تولید کارخانجات ساوه را 18 درصد كاهش داد و به 29 هزارتن رساند. تامين كننده هاي قزوین وساوه با قيمت لوله گالوانیزه رقابتي سهم خود دراصفهان را از آن خود كردند.

قیمت لوله گالوانیزه اصفهان

تهران به عنوان خريدار مهم ديگر لوله گالوانیزه به ساوه و قزوین روي آورد. سهم از بازار لوله گالوانیزه تهران در 10 ماه سال جاري با 22 درصد كاهش نسبت به سال قبل 8350 تن بوده است.لوله گالوانیزه ایران به شهرهایی مانند کرمان واهوازافزايش تندي داشته و به ترتيب 6.9 و 15 درصد افزايش يافت اما تناژچندان زياد نبود كه بتواند تغيير زيادي در آمار ايجاد كند.بيشتر فعالان بازار معتقدند در سال آينده شرايط مشابهي بر بازار حاكم خواهد بود و عرضه و تقاضاي لوله گالوانیزه درایران تغيير چنداني نخواهد داشت.

افزايش قيمت لوله گالوانیزه درایران

افزايش قيمت لوله گالوانیزه در ایران از هفته گذشته ؛ باعث شد لوله گالوانیزه در هفته منتهي به آذرماه به روند افزايشي قرار گيرد.بر اساس ارزيابي هفتگي خبرگذاری ها لوله گالوانیزه درایران در گستره ي 2490 تومان نسبت به 2480 تومان در يك هفته قبل قرار گرفت.پيشنهاد فروش در محدوده 2480 تومان قرار دارد اما از آنجا كه تهرانی ها بر خريد لوله گالوانیزه تمركز بيشتري دارند، تقاضاي خريد لوله گالوانیزه كاهش يافته است.
قيمت لوله گالوانیزه ایران نيز افزايشي بوده است.در بازار داخلي ایران در اوايل هفته جاري محموله هايي به قيمت 2490 تومان به فروش رسيده است و در آخرين معاملات گزارش شده به خبرگذاری ها به 2490 تومان افزايش يافته است.

لوله گالوانیزه ایران در آخرين ارزيابي خبرگذاری ها با افزايش 20 تومانی به 2490 تومان صعود كرد.به گزارش خبرگذاری ها در روز دوشنبه افزايش قيمت لوله گالوانیزه در بورس باعث شد این محصول در بازار داخلي ایران به ثبات قيمت برسد.در روزدوشنبه قیمت لوله گالوانیزه در بازار نقدي بدون تغيير نسبت به روز گذشته 4490 تومان و در شمال ایران با افزايش 10 تومانی نسبت به روز گذشته به 2495 تومان رسيد .

 • در تغييرات هفتگي قیمت لوله گالوانیزه درکرمان 20 تا 30 تومان افزایش و در شیراز 40تومان افزایش داشت.
 • در بورس نرخ لوله گالوانیزه تحویل دی ماه با افزايش 10 تومانی در هرکیلو نسبت به روز قبل و به 2480 تومان رسید.
 • شاخص لوله گالوانیزه خبرگذاری ها در روزدوشنبه با افزايش 10 تومانی نسبت به روز قبل به 2490 تومان رسید.
 • به دنبال دو روز افزایش قيمت در بازار داخلي، شركت لوله سازی قزوین پيشنهاد لوله گالوانیزه را به 2490 تومان افزایش داد.
 • تغييرات زياد قيمت لوله گالوانیزه در بازار داخلي تعيين استراتژي قيمتي را براي فولاد سازها مشكل كرده است .
0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0