0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شنیده ها در خصوص قیمت لوله گالوانیزه

به گزارش خبرگذاری ها پنج شنبه قیمت لوله گالوانیزه در بازار داخلي با افزایش بازاربراي دومين روز متوالي با افزایش قيمت مواجه شد.نرخ لوله گالوانیزه در بازار با افزایش ۱۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۴۴۹۰ تومان و در شمال با افزایش ۲۰ تومانی نسبت به روز گذشته به ۴۴۹۵ تومان رسيد .

با وجود افزایش قيمت لوله گالوانیزه در بازار خريد و فروش رونق بيشتري نسبت به چهارشنبه داشت.به دليل تعميرات برنامه ريزي شده در فولادسازي ها توليد لوه گالوانیزه كاهش محسوس هفتگي همراه شده است . اما ذخاير انبارهاي توليد كننده ها چندان كاهش نيافته كه نشان از كم نشدن تقاضا در بازار است.

در بورس قیمت لوله گالوانیزه تحویل دی ماه با افزایش ۲۰ تومان نسبت به روز قبل و به ۴۴۹۰ تومان رسید.شاخص نرخ لوله گالوانیزه پنج شنبه با افزایش ۵ تومانی نسبت به روز قبل به ۴۴۹۰ تومان رسید.به دليل اختلاف بين پيشنهادهاي خريداران و فروشنده ها هيچ معامله اي در روز جاري به ثبت نرسيد.

پيشنهاد قیمت لوله گالوانیزه فروش ایران همچنان بالاست و در محدوده ۴۴۹۰ تومان قرار دارد و پيشنهاد هاي خريداران ۴۴۸۰ تومان است.با وجود گزينه هاي ديگر براي خريد لوله گالوانیزه ازقزوین وساوه خريداران حاضر به افزایش نرخ لوله گالوانیزه پيشنهادي خود نيستند.در سال جاري صادرات فولاد افت شديدي داشت اما لوله گالوانیزه يكي از بيشترين محصولات صادر شده فولادي بود.

به گزارش خبرگذاری ها صادرات لوله گالوانیزه ایران در ۱۰ ماه سال ۱۳۹۶ با كاهش تنها ۸٫۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۵۰ هزار تن رسيد در حالي كه كل صادرات ایران در دوره مذكور ۳۰٫۴ كاهش يافت.در بخش لوله گالوانیزه رقابت كمتري در بازار وجود داشت كه باعث شد صادرات اين محصول را در سطح نسبتا مطلوبي نگه دارند.سال گذشته اولين خريدارلوله گالوانیزه اصفهان وتهران بود كه تولید کارخانجات ساوه را ۱۸ درصد كاهش داد و به ۲۹ هزارتن رساند. تامين كننده هاي قزوین وساوه با قيمت لوله گالوانیزه رقابتي سهم خود دراصفهان را از آن خود كردند.

قیمت لوله گالوانیزه اصفهان

تهران به عنوان خريدار مهم ديگر لوله گالوانیزه به ساوه و قزوین روي آورد. سهم از بازار لوله گالوانیزه تهران در ۱۰ ماه سال جاري با ۲۲ درصد كاهش نسبت به سال قبل ۸۳۵۰ تن بوده است.لوله گالوانیزه ایران به شهرهایی مانند کرمان واهوازافزايش تندي داشته و به ترتيب ۶٫۹ و ۱۵ درصد افزايش يافت اما تناژچندان زياد نبود كه بتواند تغيير زيادي در آمار ايجاد كند.بيشتر فعالان بازار معتقدند در سال آينده شرايط مشابهي بر بازار حاكم خواهد بود و عرضه و تقاضاي لوله گالوانیزه درایران تغيير چنداني نخواهد داشت.

افزايش قيمت لوله گالوانیزه درایران

افزايش قيمت لوله گالوانیزه در ایران از هفته گذشته ؛ باعث شد لوله گالوانیزه در هفته منتهي به آذرماه به روند افزايشي قرار گيرد.بر اساس ارزيابي هفتگي خبرگذاری ها لوله گالوانیزه درایران در گستره ي ۲۴۹۰ تومان نسبت به ۲۴۸۰ تومان در يك هفته قبل قرار گرفت.پيشنهاد فروش در محدوده ۲۴۸۰ تومان قرار دارد اما از آنجا كه تهرانی ها بر خريد لوله گالوانیزه تمركز بيشتري دارند، تقاضاي خريد لوله گالوانیزه كاهش يافته است.
قيمت لوله گالوانیزه ایران نيز افزايشي بوده است.در بازار داخلي ایران در اوايل هفته جاري محموله هايي به قيمت ۲۴۹۰ تومان به فروش رسيده است و در آخرين معاملات گزارش شده به خبرگذاری ها به ۲۴۹۰ تومان افزايش يافته است.

لوله گالوانیزه ایران در آخرين ارزيابي خبرگذاری ها با افزايش ۲۰ تومانی به ۲۴۹۰ تومان صعود كرد.به گزارش خبرگذاری ها در روز دوشنبه افزايش قيمت لوله گالوانیزه در بورس باعث شد این محصول در بازار داخلي ایران به ثبات قيمت برسد.در روزدوشنبه قیمت لوله گالوانیزه در بازار نقدي بدون تغيير نسبت به روز گذشته ۴۴۹۰ تومان و در شمال ایران با افزايش ۱۰ تومانی نسبت به روز گذشته به ۲۴۹۵ تومان رسيد .

 • در تغييرات هفتگي قیمت لوله گالوانیزه درکرمان ۲۰ تا ۳۰ تومان افزایش و در شیراز ۴۰تومان افزایش داشت.
 • در بورس نرخ لوله گالوانیزه تحویل دی ماه با افزايش ۱۰ تومانی در هرکیلو نسبت به روز قبل و به ۲۴۸۰ تومان رسید.
 • شاخص لوله گالوانیزه خبرگذاری ها در روزدوشنبه با افزايش ۱۰ تومانی نسبت به روز قبل به ۲۴۹۰ تومان رسید.
 • به دنبال دو روز افزایش قيمت در بازار داخلي، شركت لوله سازی قزوین پيشنهاد لوله گالوانیزه را به ۲۴۹۰ تومان افزایش داد.
 • تغييرات زياد قيمت لوله گالوانیزه در بازار داخلي تعيين استراتژي قيمتي را براي فولاد سازها مشكل كرده است .
۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری