0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

بهبود قیمت میلگرد آجدار ترکیه

با توجه به بهبود قیمت میلگرد آجدار و تقاضای بالاتر نسبت به صادرات ،کارخانه های میلگرد آجدار در ترکیه همچنان بر فروش داخلی متمرکز می باشند. در همین حال، قیمت میلگرد آجدار برای مقاصد خارج از کشور برای سومین هفته متوالی ثابت باقی ماند. در عین حال، به نظر می رسد که افزایش پیشنهادات قیمت میلگرد آجدار داخلی در حال حاضر به شکل کنترل نشده ای متوقف شده است، و این در حالی است که با وجود تقاضای راکد ،قیمت میلگرد آجدار هنوز هم نسبتاً در سطح بالایی باقی مانده است.

قیمت میلگرد آجدار صادراتی ترکیه همچنان در محدوده 580 تا 590 دلار در هر تن باقی مانده است، در حالیکه تعداد محدودی از فروشندگان در حال حاضر در بازار حضور دارند. بیشتر کارخانه ها همچنان بر روی فروش فعال تر و سود آورتر داخلی تمرکز می کنند و هیچ پیشنهادی در بازار صادرات ندارند. در عین حال، فعالیت در بخش تجارت خارجی در خصوص میلگرد آجدار نیز کم است.

یکی از تولیدکنندگان اصلی به متال اکسپرت گفت: “معاملات کوچکی در اینجا و آنجا وجود دارد، و اغلب معاملات با مصر، آفریقا و برخی از بازارهای نزدیک انجام می گیرند، اما هیچ محموله باری وجود ندارد.” او افزود: “برخی از بارگیری های صادراتی از فروش های قبلی در حال انجام می باشد.”

پیشنهاد قیمت میلگرد آجدار امارات متحده عربی حداقل 15 تا 20 دلار در هر تن کمتر از پیشنهادات ترکیه با مبلغ  580 دلار در هر تن CFR TW است. علاوه بر این، خریداران ESI  منتظر باقی مانده اند تا قیمت میلگرد آجدار اعلام  شود. فعالیت های ترکیه در یکی دیگر از بازارهای عمده فروش در ایالات متحده نیز محدود شده است.

قیمت میلگرد اصفهان

پیشنهادات قیمت میلگرد آجدار کارخانجات

پیشنهادات اسمی قیمت میلگرد آجدار از ماه گذشته 40 دلار در هر تن افزایش یافته است و به 580 دلار در هر تن CFR TW  رسیده است، اما هم خریداران و هم فروشندگان در برابر این افزایش قیمت میلگرد آجدار، سکوت می کنند. دلیل اصلی این سکوت این است که دادرسی در بخش 232 در تاریخ برگزار شده ، که نگرانی زیادی را در بازار به وجود آورده است. یک تولید کننده به متال اکسپرت گفت: ” این تصمیم ها در اواسط تابستان گرفته شده است، بنابراین هیچ کس مشتاق نیست که در معرض ریسک خرید و یا فروش قرار گیرد.”

کارخانه های داخلی هنوز هم قادر به فروش میلگرد آجدار با قیمتی در حدود 580 تا 585 دلار در هر تن کارهای سابق، بسته به منطقه ،می باشند؛ با اینکه محدوده قیمت در طول هفته نسبتاً پایدار بوده است. طبق اظهارات یکی از کارخانه ها :”در حال حاضر در بازار وحشت زیادی وجود ندارد، اما تقاضا ادامه دارد، این در مقایسه با عجله های قبلی بهتر است.” به طور مشخص، مشتریان داخلی در نیمه اول به طور فعال معاملات را برای تحویل میلگرد آجدار به پایان می رسانند، که نسبت به پیشرفت های بیشتر در تقاضای مصرف کنندگان، باعث خوشحالی می شود.

کاهش قیمت میلگرد آجدار شرکت CSC در فصل سوم سال 

شرکت فولاد تایوان و چین (CSC) قیمت میلگرد آجدار خود را در سه ماهه سوم سال جاری به مبزان 5.29 درصد کاهش داد، در حالی که در طول دومین ماه سال، روند نزولی در بازار فولاد چین حاکم بوده است. براساس اطلاعات منتشر شده از سوی این شرکت ، قیمت میلگرد آجدار داخلی شرکت CSC به  ترتیب به میزان 48 دلار در هر تن ( 1.459 TWD  در هر تن ) و 56 دلار در هر تن ( 1.679 TWD  در هر تن ) ، نسبت به سه ماهه دوم سال کاهش یافت.

در حالی که قیمت میلگرد آجدار به میزان 34 دلار در هر تن (1.029 TWD   در هر تن) ،و  63 دلار در هرتن (TWD 1896 در هر تن) در طول همین دوره کاهش داشته است. با وجود افزایش اخیر قیمت میلگرد آجدار چین، تحت فشار بیش از حد عرضه قرار گرفتند، اما شرکت CSC اعلام کرد که موقعیت های تامین کنندگان تایوانی را تغییر می دهد.

قیمت میلگرد روز اصفهان

کاهش قیمت میلگرد آجدار داخلی و صادراتی امارات متحده عربی

طبق اظهارات شرکت آهن و فولاد القورار (AGIS) در امارات متحده عربی،این شرکت پیشنهادات قیمت میلگرد آجدار داخلی و صادراتی تولیدی را به دلیل قیمت پایین مواد اولیه ،کاهش داده است. با این حال، تقاضا پایدار بوده است.

قیمت میلگرد آجدار داخلی از این شرکت اماراتی، 10 دلار در هر تن کاهش یافته است، در حالیکه قیمت میلگرد آجدار صادراتی آن 23 دلار در هر تن کاهش قیمت داشته است. در حال حاضر، این شرکت میلگرد آجدار را به بازارهای داخلی و بین المللی با نرخ 585 دلار در هر تن فوب کارهای سابق عرضه می دارد.

گرچه قیمت میلگرد آجدار چین 15 تا 30 دلار در هر تن افزایش یافته است، این محصول همچنان در سطح قیمت بسیار پایینی قرار دارد و میلگرد آجدار با مبلغ  580 تا 585 دلاردر هر تن ارائه می گردد.

در همین حال، قیمت میلگرد آجدار پیشنهادی برای مواد هندی نسبتاً مشابه قیمت تولید کنندگان داخلی است و میلگرد آجدار با مبلغ  585 تا 590 دلار در هر تن به بازار عرضه می شود. با این حال، به دلیل عدم توجه به قیمت های بالا برای میلگرد آجدار ، تقریباً هیچ پیشنهاداتی از محصولات هند برای امارات متحده عربی وجود نداشته است .

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0