0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت ورق گالوانیزه در بازار داخلی

قیمت ورق گالوانیزه کارخانه ی اصفهان با ضخامت ٠.۴ و بعاد یک متر در حدود ۴٠٢٠ تومان اعلام شد. ورق گالوانیزه این کارخانه با ضخامت ٠.۵ و ابعاد یک متر در تاریخ سه شنبه ٣ بهمن ٩۶ در حدود ٣٨٢٠ تومان خرید و فروش شد. قیمت این محصول با ضخامت ٠.۵۵ در کارخانه ی هفت الماس در حال حاضر به مبلغ ٣٧٨٠ تومان به فروش می رسد که در حال حاضر نیز نسبت به یک ماه گذشته ثابت باقی مانده است.

علاوه بر این، قیمت ورق گالوانیزه با ضخامت ٠.٧ در حدود ٣٧۵٠ تومان اعلام شد. قیمت این محصول در کارخانه فولاد با ضخامت ۵٠ و ابعاد ١.٢۵ به مبلغ ٣٩١٠ تومان به فروش رسید. ورق گالوانیزه ۶٠ این کارخانه بودن تغییر مانده است و در حال حاضر معادل ٣٩١٠ تومان خرید وفروش می شود. قیمت ورق گالوانیزه قزاق با ضخامت ١.٢۵ و ابعاد ١.٢۵ در حدود ٣٧۶٠ تومان اعلام شد.

علاوه بر این، ورق گالوانیزه ٠.۶۵ با ابعاد ١.١۶ نیز در کارخانه قزاق در حدود ٣٧٣٠ تومان و در کارخانه ی تاراز با ابعاد یک متر معادل ٣٧۶۵ تومان ارزیابی شد. طبق گزارشات رسیده قیمت ورق گالوانیزه ٠.٧ کارخانه شهرکرد با ابعاد ١.٢۵ در تاریخ سه شنبه سوم بهمن ماه سال جاری معادل ٣٧٩۵ تومان می باشد. ورق گالوانیزه ٠.٩ نیز در حدود ٣٧٢٠ تومان اعلام شد.

در حال حاضر قیمت ورق گالوانیزه ١.۵ با ابعاد ١.٢۵ در این کارخانه به مبلغی معادل ٣٧٧۵ تومان خرید و فروش می شود. علاوه بر این، قیمت این محصول با ضخامت ٢ میلی متر در کارخانه هند ایثار با ابعاد ١ متر و ١.٢۵ متر معادل ٣٩٨٠ تومان خرید و فروش می شود. قیمت ورق گالوانیزه ٠.۴۵ نیز در همین کارخلنه در حدود ۴٠۴٠ تومان اعلام شد.

بررسی نوسانات قیمت در بازار ورق گالوانیزه

با توجه به ارزیابی های بدست آمده در مورد قیمت ورق گالوانیزه ها طی روز های اخیر، مشخص شد که این محصول با توجه به نوسانات نرخ ارز در روز های گذشته، در اکثر کارخانه های تولیدی در آرامش کامل به سر می برد و هیچ گونه تغییری نداشته است. علاوه بر این، با آغاز ماه بهمت قیمت ورق گالوانیزه ثابت اعلام شد، اما این ثبات قیمت برای ورق گالوانیزه داخلی تنها برای یکی دو روز اول بهمن نبوده و در حال حاضر پس از سپری شدن یک ماه، همچنان قیمت ها بدون تغییر مانده اند و نسبت به دی ماه ثابت می باشند.

قیمت ورق گالوانیزه

با توجه به نوسانات اخیر نرخ بسیاری از مقاطع دیگر پیش بینی می شد که ورق گالوانیزه هم با شروع بهمن پرنوسان بوده باشد اما تحلیل گران با بررسی های انجام شده حول محور قیمت ایت محصول متوجه ثبات قیمت آن نسبت به یک ماه گذشته شدند. علاوه بر این، کارشناسان دریافتند که این ثبات قیمت تنها از سوی یک کارخانه اعمال نشده و اغلب کارخانه های تولید کننده ی ورق گالوانیزه را شامل می شود.

قیمت ورق گالوانیزه کارخانجات مختلف

برای مثال کارخانه ورق گالوانیزه هفت الماس از ابتدای دی ماه تا امروز در تاریخ سوم بهمن ٩۶ قیمت ورق گالوانیزه خود را ثابت اعلام کرد و تا به امروز تغییری در قیمت های خود اعمال نکرده است.

در کنار این کارخانه، دیگر کارخانه های تولید کننده ورق گالوانیزه مانند کارخانه ورق گالوانیزه کاشان، کارخانه شهرکرد و کارخانه تاراز نیز با شروع بهمن ماه اقدام به افزایش  قیمت این محصول نکردند.

اگر چه کارشناسان بر این باورند که طی هر ماه اغلب، میانگین قیمت ورق گالوانیزه کارخانه های داخلی حدود ۲ تا ۳ بار تغییر پیدا می کند اما نکته قابل توجه در این زمینه این است که تغییر نکردن قیمت ورق گالوانیزه طی یک ماه گذشته، و با وجود نوسانات نرخ ارز طی روز های اخیر، در نوع خودش قابل توجه می باشد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0