0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ثابت نگهداشتن قیمت ورق سیاه لهستان توسط تولید کنندگان

قیمت ورق سیاه لهستان، در مقایسه با سطح قیمت تا حد زیادی پایدار باقی مانده است. شرکت کنندگان در بازار لهستان در مورد دیدگاه هایشان پیرامون وضعیت بازار در آینده ، به گروه های مختلفی تقسیم می شوند.

بزرگترین تولید کنندگان فولاد لهستان، به طور خاص شرکت های آرسلور میتال و سی ام سی ، پیشنهاد قیمت ورق سیاه خود را در حدود ۲٫۰۳۰ تا ۲٫۰۵۰ زلوتی در هر تن سی پی تی ( ۸۸۰ تا ۸۹۰ یورو در هر تن )، ارائه داد که فقط حدود ۲۰ زلوتی در هر تن کمتر از سطح قیمت می باشد. لازم به ذکر است که هر ۱ یورو معادل ۴٫۱۸ زلوتی لهستان می باشد.

به رغم تقاضای ضعیف برای خرید ورق سیاه داخلی و فراورده های سیمی در بین عرضه های بسیار رقابتی واردات از خارج از کشور (به ویژه از کشورهای مستقل مشترک المنافع، ایتالیا و مولداوی)، تولیدکنندگان در تلاش اند که سطح قیمتها را حفظ کنند، در حالی که انتظار می رود در فعالیت تجاری، بهبودی حاصل شود. یک منبع داخلی به متال اکسپرت اظهار داشته است: “بین قیمت ورق سیاه در بازار داخلی و واردات امروزه تنوع بسیاری وجود دارد، بنابراین اکثر مشتریان ترجیح می دهند مواد را از خارج از کشور خریداری کنند.”

بازار وارداتی ورق سیاه

همینطور پیرامون قیمت ورق سیاه وارداتی، یک تولید کننده روسی این محصول را با قیمت ۸۸۰ یورو در هر تن سی پی تی عرضه داشته است. یکی دیگر از کارخانه های تولیدی در روسیه، قیمت ورق سیاه را برای لهستان با مبلغ ۸۹۰ یورو در هر تن دی ای پی ارائه داده است. پیشنهادات قیمت ورق سیاه از سوی تأمین کنندگان ایتالیایی در حدود  ۸۸۰ تا ۸۹۰  یورو در هر تن سی پی تی گزارش شده است که در مقایسه با ماه قبل  ۳۵ تا ۴۰ دلار در هر تن کاهش قیمت داشته است.

برخی از فعالان بازار انتظار دارند كه قيمت فعلی ورق سیاه داخلی ، ثابت باقی بماند. یک معامله گر لهستانی گفت: “اکثر تولیدکنندگان سعی خواهند کرد که منتظر بمانند تا عرضه کنندگان خارجی به جای کاهش قیمت خود، پیشنهاد قیمت ورق سیاه خود را افزایش دهند.” دیگران فکر می کنند که تولید کنندگان به علت رقابت شدیدی که در بازار وجود دارد، باید در ارائه قیمت ورق سیاه عقب نشینی کنند.

قیمت ورق سیاه مرکزآهن

ادامه بازنگری پیشنهادات قیمت ورق سیاه کارخانه های مصر

به دنبال روند شرکت بشای استیل، که اولین قدم رو به بالا را در روند کنونی برداشت، بقیه تولید کنندگان ورق سیاه مصر تصمیم گرفتند پیشنهادات قیمت داخلی خود را افزایش دهند. فعالان بازار پیشرفت هایی را در تقاضای کاربر نهایی در کشور گزارش می کنند.

بزرگترین تولید کنندگان ورق سیاه در مصر، پیشنهاد قیمت ورق سیاه خود را در محدوده ۵۷۵ تا ۵۸۵ دلار در هر تن (۹٫۶۰۰ تا  ۹٫۷۵۰ پوند در هر تن  کارهای سابق ) ،با توجه کارخانه ارائه می دهند. در نتیجه، پیشنهادات آنها حدود ۱۰ تا ۱۳ دلار در هر تن (۲۵۰ تا ۳۰۰  پوند در هر تن)، از اوایل ماه جاری افزایش قیمت داشته است. کارخانه های کوچکتر قیمت ورق سیاه خود را در محدوده ۵۷۵ تا ۵۸۵ دلار در هر تن ( ۹۶۰۰ تا ۹۶۵۰ پوند در هر تن )  تنظیم می کنند، که در مقایسه با مدت مشابه ۱۴ تا ۱۶ دلار در هر تن ( ۳۲۵ تا ۳۵۰ پوند در هر تن ) افزایش قیمت داشته است.

فعالان بازار گزارش می دهند که تقاضای داخلی برای ورق سیاه در مصر شروع به احیا کرده است، در حالی که عرضه این محصول از کارخانه ها تا حدودی محدود است. یکی از منابع به متال اکسپرت  گفت: “تقاضا در حال افزایش است، اما به دلیل کمبود قراضه، عرضه کم است.” وی افزود: “شرکت های ساختمانی و معامله گران کلیدی پس از آنکه انبارهایشان تقریبا خالی بود شروع به پر کردن انبارها  می کنند.”

شرکت توکیو ورق سیاه قیمت های داخلی را بدون تغییر حفظ می کند

شرکت توکیو که یکی از بزرگترین تولید کننده های فولاد در ژاپن می باشد، اعلام کرد قیمت های داخلی ورق سیاه را در محموله های ، بدون تغییر در چهارمین ماه متوالی، حفظ کرده است. کیوشی امامورا، مدیر عامل شرکت توکیو گفت: “ما به قیمت های فعلی پایبندیم زیرا فعالیت در بازار ورق سیاه داخلی آرام است و قیمت های لحظه ای بدون تغییر باقی مانده اند.” قیمت ورق سیاه در حدود  ۶۷۰۰۰ تا ۶۹۰۰۰ ین در هر تن ( ۵۷۵ تا ۵۸۵ دلار در هر تن کارهای سابق ) باقی مانده است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری