0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت انواع قوطی در بازار داخلی

در بازار تهران در روز پنجشنبه ٢٨ دی ماه ٩۶ قیمت قوطی ٢٠*٢٠ با ضخامت ١.۵ در حدود ٣۴٩٠ تومان اعلام شد. همین محصول با ابعاد ٨٠*۴٠ نیز با قیمتی معادل ٣۴۵٠ تومان به بازار عرضه شد که در مقایسه با دو هفته گذشته ثابت باقی مانده است.

قیمت قوطی ٢٠*٣٠ با ضخامت ٢ در حدود ٢٨٨٠ تومان شنیده شد. قوطی ١٠٠*۴٠ با ضخامت ٢.۵ با مبلغی معادل ٢٩٠٠ تومان به بازار عرضه شد. علاوه بر این، همین محصول با ضخامت ٣ نیز با همان قیمت ٢٩٠٠ تومان به فروش رسید که نسبت به ده روز گذشته تغییری نکرده است.

قیمت قوطی ٢٠*٢٠ با ضخامت ١.۵ در بازار اصفهان معادل ٣۴۵٠ تومان به فروش رسید. قیمت همین محصول با ضخامت ٢ نیز در حدود ٢٨٨٠ تومان اعلام شد. علاوه بر این، قیمت قوطی ٣٠*٣٠ با ضخامت ٢.۵ معادل ٢٨۵٠ تومان شنیده شد. انواع قوطی در سایز های مختلف نیز با ضخامت ٣ نیز در بازار اصفهان در حدود ٢٨۵٠ تومان به فروش رسید که پس از یک کاهش قیمت ٣٠ تومانی در چهار روز گذشته، تاکنون ثابت باقی مانده است.

نوسانات قیمت قوطی ستونی

قیمت قوطی ستونی با ضخامت ٣.٧ و وزن ١٣٠ کیلوگرم در کارخانه ی اصفهان معادل ٢٨٣٠ تومان اعلام شد. قیمت قوطی ستونی ۴ همین کارخانه با وزن ٢٠٠ نیز معادل ٢٨٣٠ تومان به فروش رسید که نسبت به یک ماه گذشته بدون تغییر بوده است. علاوه بر این، قیمت قوطی ستونی ١۴ بارگیری از اصفهان نیز در حدود ٢٢٩٠ تومان اعلام شد که در مقایسه با یک ماه گذشته ثابت باقی مانده است.

قیمت قوطی صنعتی با ضخامت ۶ میلی متر و سایز ١۴٠*١۴٠ معادل ٢٨٨٠ تومان اعلام شد. این محصول با سایز ١٨٠*١٨٠ نیز با قیمتی در حدود ٢٩٧٠ تومان در دسترس مشتریان قرار گرفت. قیمت قوطی صنعتی ١٠ با سایز ١٨٠*١٠٠ نیز با قیمتی معادل ٣٠٨٠ تومان خرید و فروش شد.

قیمت پروفیل اصفهان

تحلیل قیمت قوطی در بازار داخلی

به گزارش یکی از خبرگزاری ها در بازار آهن، در بخش قوطی و پروفیل تا کنون شاهد نوسانات قیمت نسبی بوده ایم. طی دی ماه امسال قیمت قوطی ها تقریبا پرفراز و نشیب و پر نوسان بوده است، همچنین بیش تر کارخانه ها در روزهای آغازین دی ماه به دلیل نوسانات قیمت انواع قوطی فروش خود را متوقف کرده بودند و قیمت های خود را اعلام نمی کردند.

اکثر کارخانه های تولید کننده ی قوطی فلزی با شروع دی ماه در یک مسیر پر فراز و نشیب قرار گرفتند و اعلام قیمت قوطی به صورت روزانه برای آن ها بسیار مشکل شد. برای مثال قیمت انواع قوطی در تهران شرق طی هفته آغازین دی ماه ثابت اعلام شد. قیمت قوطی 14 ستونی کارخانه تهران شرق در اولین روز دی ماه معادل 2950 اعلام شد که این قیمت به مدت یک هفته ثابت باقی ماند.

قیمت قوطی انواع کارخانجات

پس از گذشت حدود یک هفته از این ماه کارخانه ی نامبرده اقدام به کاهش قیمت انواع قوطی های تولیدی خود کرد و قیمت هایش را با حدود 20 تومان کاهش، معادل 2930 اعلام کرد. پس از کاهش قیمت هایی که اتفاق افتاد این کارخانه تصمیم گرفت که روندی ثابت را در پیش بگیرد و به همین دلیل حدودا به مدت دوهفته قیمت هایش را ثابت اعلام کرد. در اواخر هفته گذشته نیز قیمت قوطی مجددا در حدود 30 تومان کاهش یافت و این کارخانه قیمت خود را معادل 2900 اعلام کرد.

با توجه به مطالبی که ذکر شد، پیش بینی می شود که قیمت انواع قوطی تا پایان ماه جاری ثابت اعلام شود. با این حال باتوجه به جو فعلی بازار این محصول، در حال حاضر نمی توان در بازار آهن آلات هیچ روندی را پیش بینی کرد.

به گزارش این خبرگزاری با توجه به تحقیقات صورت گرفته در بازار قوطی و پروفیل در آبان ماه سال جاری به جز یکی دو مورد افزایش ناگهانی در بازار این محصول، ثبات نسبی در قیمت قوطی و پروفیل مشاهده شد. علاوه بر این، لازم به ذکر است که بالا رفتن قیمت ها در دو موردی که ذکر شد نیز با واکنش منفی بازار این محصول رو به رو شد و به همین دلیل مجددا کاهش پیدا کرد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0