1/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت آهن آلات در اولین روز هفته

قیمت آهن آلات روز شنبه با توجه به تعطیلی یک روزه بازار با نوسان تقریبی کار خود را شروع کرد، به این صورت که قیمت آهن آلات در حوزه محصولات طویل از جمله میلگرد و تیر آهن با افزایش قیمت رو به رو بود.با توجه به تکمیل تقریبی جدول نرخ متوسط تولیدکنندگان حوزه میلگرد آجدار، ثبات نسبی در این حوزه در روز گذشته نسبت به روز پنجشنبه برقرار بوده است. ثبات نسبی در بازار غیر رسمی تیرآهن ذوبی اصفهان در انبارهای اصفهان و تهران نیز در روز گذشته و در برخی از مبادی دیده شده است. میلگرد ذوب آهن بارگیری از کارخانه و انبار با 5 تا 20 تومان افزایش اعلام گردید.

قیمت تیر آهن ذوب آهن بارگیری از کارخانه و انبار با قیمت ثابت اعلام گردید. اکثر کارخانه های تولید کننده میلگرد قیمت خود را ثابت اعلام کردند. کلیه ی قیمت های لوله گاز  روکار و توکار کارخانه ی سپاهان با قیمت ثابت اعلام گردید. لوله گالوانیزه سپاهان با 60 تومان افزایش قیمت  اعلام شد. لوله صنعتی بارگیری از سپاهان با 50 تومان افزایش  قیمت اعلام شد. قیمت تسمه کوره ای بارگیری از انبار اصفهان با قیمت ثابت اعلام شد. قیمت تسمه ورقی بارگیری از انبار اصفهان با  قیمت ثابت اعلام گردید. پروفیل زد  و زد رنگی بارگیری از اصفهان با 40 تومان افزایش  قیمت اعلام شد.

قیمت خرید آهن آلات,میلگرد

قیمت قوطی پروفیل بارگیری از تهران با20 تومان کاهش قیمت  اعلام گردید. قوطی پروفیل بارگیری از اصفهان با 70 تومان کاهش قیمت  اعلام گردید. قوطی ستونی بارگیری از انبار اصفهان با30 تومان افزایش قیمت اعلام گردید. قیمت لوله داربستی بارگیری از اصفهان با 60 تومان افزایش اعلام گردید. محصولات مفتولی با قیمت ثابت اعلام گردید. نبشی و ناودانی بارگیری از انبار اصفهان با 40 تومان افزایش قیمت اعلام گردید. قیمت ورق گالوانیزه و رنگی  در بعضی ضخامت ها با  20 الی 70 تومان افزایش قیمت اعلام شد. انواع ورق های سیاه فولاد مبارکه در بازار روز گذشته با افزایش 30 تومانی اعلام گردید.

1/5
2رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0