0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

قیمت تیرآهن کشورهای اروپایی

قیمت تیرآهن در اروپا تولیدکنندگان تیرآهن در ماه اکتبر روند جدیدی را برای تولیدی خود در پیش گرفته اند. در حال حاضر خریداران تیرآهن در این مناطق معتقدند که تولیدکنندگان این محصول قیمت تیرآهن تولیدی خود را کاهش خواهند داد و بنابراین خرید تیرآهن را متوقف ساخته اند، با این حال کارخانجات قیمت پیشنهادی خود را ثابت نگه داشته اند. طی ماه گذشته قیمت قراضه آهنی به میزان 50 دلار به ازای هر تن کاهش یافت ولی این امر موجب کاهش قیمت تیرآهن نگردیده است. این در حالی است که تولیدکنندگان در تلاش برای افزایش بیشتر به علت کاهش میزان موجودی الکترود گرافیتی برای استفاده در کوره قوس الکتریکی، می باشند. در حال حاضر میزان موجودی الکترود گرافیتی در این کشورها کاهش یافته است بنابراین کارخانجات برای اعلام قیمت های جدید دست نگه داشته اند.

قیمت تیرآهن در شمال اروپا از ارزیابی متال بولتن به میزان 595-565 یورو (698-663 دلار) به ازای هر تن می باشد که نسبت به قیمت تیرآهن به میزان 590-575 یورو به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن افزایش یافته است. این در حالی است که در شمال اروپا به میزان 590-570 یورو به ازای هر تن ثابت باقی مانده است. به گفته برخی منابع خبری قیمت قراضه آهنی در حال کاهش می باشد و قیمت تیرآهن پیشنهادی کارخانجات نیز در حال افزایش می باشد. به نظر می رسد که تیرآهن پیشنهادی این کشورها به زودی به میزان 600-595 یورو به ازای هر تن برسد. یکی از تولیدکنندگان تیرآهن کشورهای اروپایی اعلام کرده است که امید دارد طی هفته های آتی شاهد افزایش قیمت تیر آهن به میزان 25 یورو به ازای هر تن باشیم که علت این امر افزایش میزان تقاضا برای تیرآهن در این منطقه و نیز پیش بینی بازگشت مجدد قیمت قراضه آهنی می باشد.

قیمت خرید تیر آهن روز

قیمت تیرآهن در جنوب اروپا تا اواسط ماه اکتبر به میزان 30 یورو به ازای هر تن افزایش یابد. با این حال برخی نیز معتقدند که در حال حاضر میزان تقاضا برای افزایش قیمت تیرآهن تولیدی مناسب نمی باشد و بایستی شاهد افزایش میزان تقاضا طی روزهای آینده باشیم. طی روزهای اخیر میزان تقاضا برای تیرآهن در کشورهای اروپایی نسبتا بالا بوده است ولی در حال حاضر در پیش فروش تیرآهن برای ماه اکتبر مشکلی دیده نمی شود.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0