0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت لوله گالوانیزه در هفته جاری

قیمت لوله گالوانیزه در هفته جاری برای لوله به ضخامت 2 میلی متر روند صعودی داشته است. به طور کلی طی هفته جاری شاهد افزایش قیمت برای اکثر محصولات فولادی بوده ایم و بازار آهن آلات در اکثر بخش ها روند صعودی داشته است.

قیمت لوله گالوانیزه کارخانه اصفهان به ضخامت 2 میلی متر و طول 6 متر و قطر 2/1 اینچ در نخستین روز هفته جاری به میزان 4400 تومان گزارش شده بود و این روند قیمت در روزهای دیگر هفته جاری ادامه داشته است. این در حالی است که قیمت لوله گالوانیزه با این مشخصات در روز چهارشنبه مورخ 3 آبان ماه افزایش یافته و به قیمت 4500 تومان رسیده است. در سایر قطرها نیز، شامل قطرهای 4/3-1 و 2 میلی متر قیمت لوله گالوانیزه همین روند را داشته است به طوری که در نخستین روز هفته جاری به میزان 4400 تومان گزارش شده است و در روز گذشته افزایش یافته و به قیمت 4500 تومان رسیده است.

آن طور که از ارزیابی بازار مشاهده می گردد طی روز گذشته روند بازار آهن آلات برای اکثر محصولات فولادی از جمله قیمت لوله گالوانیزه افزایشی بوده است و بازار با افزایش قیمت ها روبرو شده است. همین روند در هفته جاری برای قیمت لوله گالوانیزه به ضخامت 5/2 میلی متر و قطر 1 اینچ مشاهده شده است. در نخستین روز هفته جاری قیمت لوله گالوانیزه به میزان 4350 تومان بوده است و این روند در روزهای یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه نیز ادامه داشته است.

خرید لوله گالوانیزه اصفهان

قیمت لوله در روزهای پایانی هفته

با رسیدن به روزهای پایانی هفته قیمت این محصول در بازار داخلی کشور روند افزایشی داشته است به طوری که قیمت لوله گالوانیزه در روز چهارشنبه به میزان 4450 تومان گزارش شده است. بنابراین قیمت این محصول برای ضخامت 2 میلی متر در روز گذشته نسبت به قیمت ها در روزهای نخستین هفته به میزان 100 تومان افزایش یافته است در حالی که این روند برای ضخامت 5/2 میلی متر نیز مشاهده شده و در این بخش نیز افزایش قیمت ورق گالوانیزه نسبت به اول هفته به میزان 100 تومان گزارش شده است. هم چنین با توجه مشاهده آمار منتشر شده قیمت لوله گالوانیزه در هفته گذشته نیز روند صعودی داشته است به طوری که در نخستین روزهای هفته گذشته قیمت این محصول 4320 تومان گزارش شده و در روزهای پایانی قیمت به میزان 4400 تومان افزایش یافته است.

در نخستین روزهای هفته جاری نیز قیمت این محصول نسبت به روزهای پایانی هفته گذشته روند ثابتی را در پیش گرفته بود و بازار داخلی ایران در بخش لوله گالوانیزه به مدت 7 روز پیاپی آرام بوده است و شاهد هیچ گونه تغییرات محسوسی در این بخش و قیمت لوله گالوانیزه نبوده ایم. ولی در روز گذشته به ناگهان قیمت این محصول با شیب زیادی شروع به افزایش کرده است. با توجه به تاثیرات قیمت مواد فولادی مختلف از یک دیگر و روند قیمت تیرآهن و ورق فولادی در بازار بورس کالا روز سه شنبه، می توان پیش بینی کرد که قیمت لوله گالوانیزه طی روزهای آتی افزایش بیشتری نیز یابد.

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0