5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

کاهش قیمت مقاطع در بازار صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای

قیمت میلگرد و سیم مفتولی صادراتی در کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان 20-10 دلار به ازای هر تن طی هفته گذشته کاهش یافته است. به گفته منابع خبری علت کاهش قیمت این محصولات کاهش قیمت شمش و تضعیف بازار مقاطع کشور چین بوده است. به علاوه، تولیدکنندگان میلگرد و سیم مفتولی در کشور روسیه در بازار داخلی این کشور با کمبود میزان تقاضا مواجه شده اند. این موضوع تولیدکنندگان را ناچار به کاهش قیمت میلگرد و سیم مفتولی در هردو بازار داخلی و صادراتی برای جذب بیشتر مشتریان و افزایش میزان تقاضا کرده است.

قیمت میلگرد در کشور روسیه نیز به قیمت 530-520 دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه بوده است که نسبت به قیمت 550-540 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن کاهش یافته است. این در حالی است که پیشنهادات رسمی قیمت میلگرد از کارخانه ArcelorMittal  کشور اوکراین به میزان 550 دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه بوده است. هرچند به گفته برخی منابع خبری چندین محموله میلگرد به کشور لبنان به قیمت 520 دلار به ازای هر تن فروخته شده است که نسبت به سایر قیمت های پیشنهادی برای میلگرد بسیار پایین تر می باشد.

ارزیابی هفتگی متال بولتن از قیمت ورق صادراتی در کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان 530-520 دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه تا روز دوشنبه 16 ماه اکتبر بوده است که نسبت به قیمت میلگرد 550-540 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان 20 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است.

قیمت میلگرد روز اصفهان

ارزیابی قیمت سیم مفتولی

ارزیابی هفتگی متال بولتن از قیمت سیم مفتولی صادراتی کشورهای مستقل اتحادیه ای به میزان 540-535 دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه بوده است که نسبت به قیمت سیم مفتولی 560-545 دلار به ازای هر تن اعلام شده طی هفته قبل از آن به میزان 20-10 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است. هم چنین پیشنهادات قیمت سیم مفتولی شنیده شده از کشور روسیه طی هفته گذشته به میزن 540 دلار به ازای هر تن بوده است. پیشنهادات رسمی قیمت سیم مفتولی از کارخانه ArcelorMittal  نیز به میزان 580-570 دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه بوده است هرچند برخی از فعالان بازار معتقدند که در حال حاضر قیمت سیم مفتولی به میزان 550 دلار به ازای هر تن قابل قبول می باشد.

در روز دوشنبه، یکی از کارخانجات تولید فولاد واقع در کشور روسیه قیمت جدیدی برای سیم مفتولی و میلگرد تولیدی خود به دنبال پیشرفت های صورت گرفته در بازار داخلی کشور چین اعلام کرده است. به گفته برخی منابع خبری قیمت سیم مفتولی این کارخانه به میزان 560 دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه و قیمت میلگرد به میزان 545 دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه اعلام گردیده است. این در حالی است که کارخانه ArcelorMittal کشور روسیه قیمت های رسمی قبلی خود را برای سیم مفتولی و میلگرد ثابت نگه داشته است. به نظر می رسد که قیمت میلگرد و سیم مفتولی در این کارخانه هم چنان ثابت باقی خواهد ماند.

5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0