0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

قیمت ورق کرکره در برزیل افزایش می یابد

افزایش قیمت ورق کرکره توسط شرکت های برزیلی در زنجیره توزیع داخلی در روز سه شنبه 1 نوامبر ادامه یافت. Usiminas ، تنها ورق سازی بود که در 28 اکتبر، پس از شایعات قبلی درباره تعدیل قیمت احتمالی ماه نوامبر، افزایش قیمت 5 درصدی را تایید کرد. با توجه به منابع برزیل، آرکلور میتال ، CSN  و Gerdau همچنین قیمت ورق کرکره را در بازار محلی این ماه افزایش خواهد داد.

آرکلور میتال هنگامی که بوسیله متال بولتن تماس گرفت،این افزایش قیمت ورق کرکره را تایید نکرد و گفت که در مورد سیاست های قیمت گذاری آن اظهار نظر نکرده است. CSN  و Gerdau بلافاصله در دسترس نبودند تا در مورد این موضوع نظرکنند. افزایش قیمت 5٪ برای ورق کرکره معتبر است. ارزیابی ماهانه داخلی قیمت ورق کرکره در اوایل ماه اکتبر برای ورق کرکره در برزیل 2805 تا 3015  رئال (876 تا942 دلار) در هر تن صادرات بود ، در حالی که قیمت ورق کرکره ( دلار  972-1003  ) در هر تن کارهای قبلی بود که هر دو ثبات ماهیانه داشتند. قیمت ورق کرکره ( 1096 تا 1142 دلار) برای هر تن از کارهای پیشین بود، که همچنین تغییر ماهانه نداشت . ارزیابی ماهانه متال بولتن بر قیمت ورق کرکره محلی برزیل در روز جمعه 4 نوامبر به روز خواهد شد.

این حرکت ماه نوامبر ،چهارمین افزایش قیمت ورق کرکره در برزیل در سال جاری، پس از سه تنظیم در سه ماهه آوریل تا  ژوئن خواهد بود. این بار، افزایش قیمت های زغال سنگ، عامل اصلی افزایش قیمت ها هستند. یک منبع در بازار ورق کرکره  برزیل به متال بولتن گفت: “با توجه به تاثیر قیمت های زغال سنگ بالا بر هزینه های خروجی کارخانه ها، افزایش 5 درصدی این مقدار زیاد نیست.” “بنابراین ما اعتقاد داریم که ممکن است که در ماه های آینده تنظیمات بیشتری وجود داشته باشد.

قیمت ورق کرکره کارخانه های ایالات متحده 50 دلار به ازای هر تن بالا رفت

حداقل چهار کارخانه ورق کرکره ایالات متحده قیمت محصولات  خود را 50 دلار برای هر تن (2.50 دلار برای هر صد هزار) افزایش دادند. شارلوت ، که درنیوکور کورپ  کارولینای شمالی مستقراست ، طی  نامه ای در8 نوامبر به مشتریان گفت :”این افزایش قیمت ضروری است زیرا قیمت ورق کرکره به سطوح ناپایدار کاهش یافته است”. علاوه بر این، هزینه های مواد اولیه همچنان افزایش یافته است. این سازنده ورق کرکره گفته است که این کار نیاز به بازنشانی در بازار دارد. و خاظر نشان می کند که این افزایش قیمت به ورق کرکره دیده ، اعمال می گردد.

بر اساس نامه نوشته شده به مشتریان در 8 ماه نوامبر، شرکت اوارز(Evraz) مستقر در شیکاگو آمریکای شمالی قیمت تمام محصولات شامل ورق کربن، آلیاژ سبک  با مقاومت بالا،ورق کرکره بالا برد و همچنین محصولات  نرمالیزه شده و سرما و گرما دیده را با حداقل 50 دلار در هر تن (2.50 دلار در هر cwt) افزایش داده است. این شرکت گفت: “ما حق تقاضای پیشنهاداتی را که تاکنون تایید نشده است، حفظ می کنیم. ” ، Lisle واقع در ایلینوی، SSAB Enterprise LLC  نیز در تاریخ 9 نوامبر، کار شرکت نیوکور را دنبال کرد و با افزایش حداقل 50 دلار به ازای هر تن در ورق کرکره به طول بیش از 72 اینچ و ورق کرکره بیش از 72 اینچ پهنا و همچنین ورق های کرکره ، به تغییر قیمت های خود اقدام کرد.

ورق گالوانیزه فولاد مبارکه

تهدیدات کارخانجات برای افزایش قیمت ورق گالوانیزه

این شرکت تابعه از سازنده ورق AB SSAB  سوئدی طی نامه ای به مشتریان خود گفت :” SSAB همچنان به نظارت بر شرایط بازار به منظور برآورد بهتر ارزش محصولات خود برای ارائه به مشتریان خود، ادامه می دهد.” کارخانه  آرکلور میتال در لوکزامبورگ، با توجه به اعلامیه های ارسالی به مشتریان خود، قیمت های خود را به همین مقدار افزایش داده است.

آخرین فشار برای افزایش قیمت ورق کرکره پس از تلاش نیوکور در ماه گذشته برای اعمال 30 دلار برای هر تن افزایش قیمت (1.50 دلار به ازای هر cwt) افزایش یافت که بعد از آن این کار توسط کارخانه های دیگر دنبال نشد. ارزیابی قیمت مجله متال بولتن تحت عنوان AMM برای ورق کرکره طویل برش در حال حاضر 465 دلار برای هر تن (23.25 دلار برای هر cwt) است، که  نسبت به نقطه اوج امسال 30.6٪ کاهش داشته و به 670 دلار برای هر تن (33.50 دلار برای هر cwt) در ماه ژوئن رسید.

پیش شرط های اولیه واردات خرید ورق کرکره ایالات متحده ، تحلیلگران را ناامید کرد

طبق گفته تحلیلگران صنعت پیش شرط های ضد انحصاری در مورد  واردات خرید ورق کرکره از 9 کشور ،برای کاهش واردات ، خیلی کافی نیست. جفریز ،تحلیلگر بانک سرمایه گذاری ست روزنفلد روز سه شنبه 8 نوامبر خاطر نشان کرد که  این مابه التفاوت نشان می دهد که مقامات تجاری ایالات متحده در حال تلاش برای پر کردن شکاف ها در یک سیاست تجاری محافظه کارانه هستد که ورق سازان ایالات متحده از آن سود ببرند.

وی گفت که مقررات اولیه در این مورد اکنون 12 کشور را پوشش می دهد و 78 درصد از واردات ایالات متحده را شامل می شود. روز دوشنبه، وزارت بازرگانی ایالات متحده مابه التفاوت  اولیه را علیه نه کشور – اتریش، بلژیک، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی و تایوان اعلام کرد. مابه التفاوت برای سه کشور دیگر – برزیل، آفریقای جنوبی و ترکیه – در ماه سپتامبر اعلام  شد.

بازار ورق کرکره می تواند از این کمک استفاده کند چرا که واردات، با وجود کاهش 29 درصدی در سال جاری، همچنان در بازارهایی که مستلزم تقاضای ضعیف هستند، وزن خود را بالا می برد. “. تحلیلگران بازار KeyBanc Capital در Cleveland  با این مورد موافقند که ،مشکل این است که ” باوجود این از وسعت مقررات  که باید به طور مثبت از واردات جلوگیری کند، سطح ناامید کننده تعرفه ها ممکن است به اندازه کافی برای کامل کردن این حجم از بازار نباشد.” آنها در یادداشت پژوهشی 7 نوامبر اظهار داشتند: “ما این تصمیم را به عنوان مخلوطی ناامید کننده مشاهده می کنیم.”

بازار وارداتی ورق کرکره آمریکا

آنها گفتند که مواد از کره جنوبی، آلمان، فرانسه و بلژیک – که تقریبا 60 درصد از واردات خرید ورق کرکره را به خود اختصاص داده اند، با مقررات کم و یا غیرقانونی مواجه شده اند. به گفته تحلیلگران کیبان، کره جنوبی که به تنهایی 34 درصد از واردات ورق کرکره  ایالات متحده را تشکیل می دهد، مابه التفاوت ضد انحصاری را تنها 6.82 درصد اعلام کرد. خرید ورق کرکره چین با مابه التفاوت اولیه 68.27٪  پایین آورده است، مقررات کلی مقدماتی را در برابر چین به 278.77٪ رسانده شده است، در صورتی که مقررات اولویت های مقابله با آن 210.50٪ در نظر گرفته بود.

تحلیلگران کیبانک می گویند: اما مقررات عظیم علیه چین، به دلیل حاشیه های شدید این کشور، که در موارد تجارتی گذشته وجود داشته، با ضربات سختی مواجه شده است. پیش شرط هابرای اتریش، ایتالیا، ژاپن و تایوان بالا بوده است – تولید کننده ورق ایتالیایی مارسگاگلیا   130.63٪ پیش شرط دریافت کرده است، اما این کشورها تنها 8٪ از میزان تخمین زده شده ایالات متحده آمریکا  از واردات ورق کرکره را حساب می کنند. آنها افزودند که ورق کرکره با توجه به مواجهه با رشد ضعیف در بازارهای پایدار ماشین آلات صنعتی، با افزایش تقاضا مواجه خواهد شد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0