0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

شرکت فولاد صنعت بناب

میلگرد شاهین بناب یکی از محصولات تولیدی مجتمع فولاد صنعت بناب است. مجتمع فولادصنعت بناب در سال ۱۳۸۳ با هدف فعالیت در زمینه تولید مقاطع فولادی در زمینی به مساحت ۱۳۰ هکتار در شهرک صنعتی بناب بصورت یک شرکت سهامی خاص تاسیس شد؛ و در این راستا دو کارخانه ذوب و ریخته گری پیوسته و هفت خط نورد گرم را با امكانات زير بنائي بسیار عالی اعم از دسترسي به جاده اصلي، خط آهن، نيروگاه، خطوط انتقال گاز وآب تاسیس نمود.

شایان ذکر است خطوط ذوب و ریخته گری موجود در مجتمع فولاد صنعت بناب از تکنولوژی نوین کوره قوس الکتریکی با ظرفیت تولید ۵۰ تن بهره می برد؛ که این شیوه برای اولین بار توسط مجتمع فولاد صنعت بناب در شمال غرب کشور در حال بهره برداری و استفاده می باشد.

از تولیدات این مجموعه در خط نورد گرم می توان به انواع میلگرد آجدارA3 از سایز ۸ تا ۳۲ ، تيرآهن ، نبشي و ناوداني و انواع مفتول های آلیاژی اشاره کرد. همچنین در بخش ذوب و ریخته گری اقدام به تولید شمش فولادی به ابعاد ۱۵۰*۱۵۰ و با طول ۶ الی ۱۲ متر کرد که در خط نورد از شمش های تولیدی استفاده می گردد. این مجموعه با بهره گیری از بخش ذوب و ریخته گری امکان تولید تمامی ابعاد میلگرد شاهین بناب و سایر مقاطع فولادی را داشته و به همین دلیل یکی از معدود مجموعه هایی است که توانایی ارائه سبد کامل از محصولات را دارد.

قیمت میلگرد شاهین بناب

رعایت اصول استاندارد در تولید میلگرد شاهین بناب

در کنار مزیت ارائه سبد کامل محصولات، این مجموعه تمرکز زیادی نیز بر اصل کیفیت محصول به خصوص میلگرد شاهین بناب داشته و همراه در صدد رعایت الزامات کنترل استاندارد است تا بتواند محصول نهایی را با بالاترین کیفیت به مشتری ارائه کند. بالا بودن کیفیت منجر به رضایت مشتری و در نهایت افزایش ایمنی خواهد شد. در بازار موجود به دلیل بالا بودن تنوع محصولات و تولید کنندگان فضای رقابتی ایجاد شده و عدم توجه به استاندارد، کیفیت و رضایت مشتری منجر به خارج شدن هر مجموعه از گردونه تولیدکنندگان خواهد شد. این فضای رقابتی منجر به افزایش آگاهی و اطلاع مشتری شده و مشتری آگاه نیز به دنبال محصول با کیفیت و قیمت مناسب است.

به دلیل نوسانات موجود در بازار برای دریافت قیمت میلگرد شاهین بناب با دفتر فروش مرکز آهن به شماره ۳۵۱۵۵-۰۳۱ تماس حاصل فرمائید.

مجتمع فولاد صنعت بناب با زیر نظر گرفتن تمامی شرایط موجود در بازار اقدام به دریافت گواهینامه علامت استاندارد و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت  ISO 9001-2008 از شرکتDNV نروژ کرده است. از اینرو محصولات تولیدی این مجموعه مورد توجه بسیاری از مشتریان داخلی  و خارجی قرار گرفته. به دلیل کیفیت بالای محصولات مشتریانی از بازار جهانی نیز تقاضای خرید محصولات تولیدی مجتمع فولاد صنعت بناب را دارند. اولین فروش صادراتی این مجموعه در سال ۱۳۹۲ با صادرات به کشور عراق آغاز شد.

میلگرد شاهین بناب

افق پیش روی تولید میلگرد شاهین بناب

یکی از اهداف این مجموعه در سال ۱۳۹۷ نیز تولید ۱۳۰۰۰۰۰ هزارتن محصولات فولادی و میزان بیشتری از میلگرد شاهین بناب در مجتمع فولاد صنعت بناب است. به گفته مدیرعامل این مجموعه عملکرد تولیدی ۶ ماه پایانی سال ۱۳۹۶ نشان دهنده پتانسیل بالای این مجموعه در جهت دستیابی به ظرفیت بالاتری از تولید است.

یکی از اقدامات مجتمع فولاد صنعت بناب در جهت حمایت و حفاظت از محیط زیست کاشتن ۱۲۵۰ اصله نهال (به تعداد پرسنل شاغل در این مجموعه) به مناسب روز درختکاری در سال ۱۳۹۶ است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری