0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

روند آرام بازار تیرآهن کشورهای مستقل مشترک المنافع

قیمت تیرآهن کشورهای مستقل اتحادیه ای تقریبا ثابت بوده است و انتظار می رود فعالیت در بخش تیرآهن در هفته جاری در منطقه دریای سیاه با توجه به تعطیلات مداوم در کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا باقی بماند.  احتمال وجود  فعالیت هایی در بازار در هفته آینده پیش بینی می شود، هرچند روند آن همچنان نامشخص است. در عین حال، در خاور دور، علاقه خریداران به CIS semis کافی نبود، زیرا پیشنهادات در مقایسه با تگ های پایین تر از تامین کنندگان آسیایی، تا حدودی بیش از حد بود.

در خبرهای مربوط به مدیترانه ، پیشنهادات قیمت تیرآهن کشورهای مستقل مشترک المنافع در سطح ۵۱۰ تا ۵۲۰ دلار در هر تن باقی مانده است، که این مورد توسط برخی از تأمین کنندگان بیان شده است. فعالیت تجاری در این هفته، در دوره تعطیلات خاورمیانه کم بوده است. انتظار می رود برخی از تحولات اجرایی شوند. لازم به ذکر است که برخی از فعالان بازار در مورد شرکت های کشورهای مستقل مشترک المنافع تردید دارند که آیا آنها قادر به فروش بیش از ۵۰۰ تا ۵۰۵ دلار در هر تن هستند یا نه، هرچند که این مورد به شرایط در دسترس بودن تیرآهن و همچنین روند صعود میلگرد و قراضه ترکیه بستگی خواهد داشت.

در اوایل این هفته پیشنهادات برای مشتریان ترکیه در محدوده پایداری از ۵۲۰ تا ۵۲۵ دلار در هر تن به گوش می رسد؛ ضمن اینکه خریداران هفته آینده به مذاکرات باز می گردند. علاوه براین برخی از کارخانه ها و معامله گران ترکیه شک و تردید داشتند که سطح ذکر شده به طور گسترده پذیرفته شده است یا نه، و همچنین قصد دارند بر روی تخفیف های خاص اصرار داشته باشند.

نوسانات قیمت تیرآهن وارداتی

یک منبع تجاری ترکیه به متال اکسپرت اظهار داشت: “هفته آینده فعالیت بیشتری انجام خواهد شد، اما بازار کشورهای مستقل مشترک المنافع به صورت راکد باقی خواهد ماند اگر معاملات برای تیرآهن وارداتی در ترکیه با قیمت تیرآهن بالایی بسته شوند. اگرچه عرضه کنندگان کشورهای مستقل مشترک المنافع ممکن است جایگزینی برای کاهش قیمت تیرآهن نداشته باشند. منابع معتقدند که انتظار می رود فعالیت در بازار مصر کم باشد، درحالیکه برخی از فروش ها برای مواد در بنادر این کشور طی هفته گذشته در حدود قیمت تیرآهن ۵۱۵ تا ۵۲۵ دلار در هر تن انجام شده اند.

تیرآهن خاور دور از کشورهای مستقل مشترک المنافع ،به طور خاص برای ویتنام این هفته در حدود ۵۴۰ تا ۵۴۵ دلار در هر تن برآورد گردید. امروزه چنین پیشنهاداتی به میزانی قابل توجه در نظر گرفته می شوند. به طور خاص، متال اکسپرت یادآور می شود که در هفته گذشته  معاملات با تامین کنندگان منطقه ای به قیمت تیرآهن  ۵۲۰ تا ۵۲۲ دلار در هر تن برای اندونزی و فیلیپین انجام شده است.

خرید تیرآهن اصفهان

افزایش تعرفه های تیرآهن شرکت krzaliznytsia اوکراین

با وجود مقاومت شدید مصرف کنندگان صنعتی،شرکت  Ukrzaliznytsia نرخ های تیرآهن را اعمال می کند. این تصمیم توسط کمیته تعادلی وزارت زیربنایی اوکراین ۲۰۱۷ بوجود آمد. متال اکسپرت خاطر نشان کرد که به جای اینکه این طرح سال ۲۰۱۷ قابل اجرا باشد، تعرفه های تیرآهن ۲۰۱۷ به ۲۲٫۵ درصد افزایش خواهند یافت. سطح شاخص گذاری برای طرح مالی شرکت Ukrzaliznytsia تهیه شده است، که در وب سایت رسمی آن منتشر شده است: درآمد حاصل از تیرآهن در محدوده ۶۲٫۸۵ ملیارد دلار محاسبه شده است که شامل رشد تعرفه می باشد که تا سال ۲۰۱۶، ۱۳٫۴ درصد افزایش داشته است. دلیل اصلی این بازنگری، نیاز به اجرای برنامه هایی برای تیرآهن است.

همچنین پیش نویس مربوط به وزارتخانه در وب سایت آن برای بحث های عمومی  در دسترس است. علاوه بر این،شرکت Ukrzaliznytsia و تیرآهن در مورد سازوکارهای شاخص دراز مدت در رابطه با شاخص های اقتصاد کلان، برنامه هایی برای بحث و گفتگو در نظر دارند. ولادیمیر عملان وزیر دارایی گفت: ” “نگرش عمومی ما این است که افزایش قیمت ضروری است، اما تعرفه باید در بازار قابل قبول باشد. من معتقدم که ما با تصویب تصمیمی مناسب با بخش تجاری،به این هدف دست خواهیم یافت.”

طبق اطلاعات نشان داده شده در متال اکسپرت ،در حال حاضر تیرآهن به بندرهای دریای سیاه برای تولیدی شرکت Zaporizhstal،برای محصولات تیرآهن شرکت های آرکلور میتال مبلغ ۱۸۵ UAH در تن  و برای تیرآهن هاش شرکت DMKD مبلغ ۲۰۸ UAH در تن در نظر گرفته شده است.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0
سوالات و نظرات کاربران
نمایش موافق ترین ها
  0
  سوالات و نظرات کاربران
  اختیاری
  اشتراک گذاری