0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش اندک قیمت ورق رنگی صادراتی چین با تقاضای ثابت

قیمت ورق رنگی صادراتی چین با رشد تقاضای داخلی و کاهش ذخایر معامله گران، افزایش داشته است. فولادسازان چینی در حال حاضر خرید ورق رنگی را با قیمت 1020 تا 1038 دلار در هر تن فوب برای محموله ارائه می دهند، که 5 تا 10 دلار در هر تن در مقیاس بالا، افزایش داشته است. در نیمه اول ، فعالیت های صادراتی ثابت باقی می مانده بودند. یکی از تاجران چین به متال اکسپرت گفت: “تقاضا از کره جنوبی و جنوب شرق آسیا طبیعی بود، علاوه بر این، مصرف داخلی نیز بد نیست.

” با این حال، پس از اواسط ماه جاری، تجارت در مقاصد خارجی کاهش یافته است و تامین کنندگان ورق رنگی را عمدتاً در داخل کشور به فروش رساندند. منبع دیگری اظهار داشت: “خریداران در حال حاضر از  اغلب معاملات اجتناب می کنند، زیرا در حال حاضر ورق رنگی کافی در انبارها وجود دارد.”

قیمت ورق رنگی داخلی ، در مقایسه با وضعیت کاملاً پایدار در بازار چین، نوسانات کمی داشت. داده های Mysteel نشان می دهد که موجودی انبار معامله گران به تدریج کاهش داشته و از اواخر ماه می 9.8 درصد کاهش یافته است. طبق اظهارات فعالان بازار داخلی ، “تقاضای قوی برای ورق رنگی، از سوی صنایع ماشین آلات ارائه می شود “.

پیش بینی های ماه آینده نسبتاً خوش بینانه است. گروه آنگنگ پیشنهاد قیمت ورق رنگی داخلی  را برای  ماه آینده 7 دلار به ازای هر تن (RMB 50 / تنی) در مقایسه با سطح ژوئن افزایش داد، در حالی که دیگر شرکت های دیگر قیمت ورق رنگی را بیشتر از قیمت فوق عرضه داشتند.

خرید ورق رنگی دز اصفهان

هفته های آرام بیشتر، پیش روی ورق رنگی آلمان

بازار ورق رنگی آلمان  در دو هفته گذشته ،پس از یک سری افت قیمت طی چند ماه گذشته، پایدار بوده است. تغییرات قابل توجهی برای قیمت ورق رنگی ، در آینده نزدیک پیش بینی نشده است.

تقاضای کاربر نهایی هنوز هم در میان عملکرد خوب صنایع مصرفی بالا می باشد. تاجران آلمانی و مراکز خدمات فولاد، محموله های کافی از ورق رنگی با کیفیت را به طور عمده از کارخانه های داخلی خریداری کرده اند. رقابتی ترین پیشنهادات ورق رنگی تجاری اکنون از ایتالیا در حدود قیمت  1020 تا 1030 یورو در هر تن ارائه شده است ،در حالیکه انجام چندین معامله در پایین ترین محدوده قیمت ورق رنگی شنیده می شود. یک منبع تجاری آلمان به متال اکسپرت اظهار داشته است که : “از نظر قیمت گذاری، قیمت ورق رنگی ایتالیا در حال حاضر برای مشتریان جذاب می باشد.”

با این وجود، تولید کنندگان ورق رنگی آلمان از اواسط ماه جاری قیمت پیشنهادات خود را تغییر نداده اند. در همین حال ، معاملات تجاری بسیار کمی انجام شده است. پیشنهادات ورق رنگی از کشورهای جهان سوم به دلیل قیمت نسبتاً بالا و شرایط تحویل بلند مدت ، در آلمان مورد تقاضا قرار نمی گیرد. یک مرکز خدماتی در آلمان می گوید: ” در مورد خرید مقادیر زیاد از ورق رنگی وارداتی و گران قیمت که تا پایان سال به بندر می آیند ،هیچ تمایلی وجود ندارد.”

فعالان بازار داخلی معتقدند که در هفته های پیش رو ، هیچ حرکت قابل توجهی در پیشنهادات قیمت ورق رنگی به وجود نخواهد آمد. یکی از منابع گفت: “قیمت ها در بازار داخلی برای ورق رنگی گام به گام تا حدود 50 یورو در هر تن از ماه آوریل کاهش یافته است. من امیدوارم که به پایین ترین حد ممکن برسیم. “

خرید ورق رنگی فولاد مبارکه

تجدید نظر شرکت ایکداس ترکیه در  پیشنهاد قیمت ورق رنگی داخلی

شرکت ایکداس (ICDAS) که تولید کننده پیشرو در ترکیه می باشد ، افزایش قیمت رنگی خود را با ارز این کشور یعنی لیره، در بازار داخلی اعلام کرده است، که بخشی از این افزایش قیمت ورق رنگی ، به منظور جبران نوسانات نرخ ارز می باشد. به عنوان یک نتیجه، معادل دلار این  پیشنهادات ،تنها کمی افزایش یافته است.

قیمت ورق رنگی داخلی شرکت ایکداس 20 لیره در هر تن در طول بیش از دو هفته افزایش داشته است و به  1.930 لیره در هر تن کارهای سابق بیگا و 1.960 لیره در هر تن مرمره، رسیده است. با توجه به کاهش نرخ لیره از هفته گذشته، معادل قیمت دلار آن تنها 3 دلار در هر تن افزایش داشته و  به 1030 دلار در هر تن کارهای سابق بیگا و 1025 دلار در هر تن مرمره رسیده است.

فعالان بازار معتقدند که فعالیت تجاری در بازار ورق رنگی داخلی ترکیه تا پایان ماه و تعطیلات به آرامش خواهد رسید. یک منبع معامله به متال اکسپرت اظهار داشت: ” خریداران دوباره با بررسی های جدید به بازار باز می گردند.” وی تاکید کرد: “تا آن زمان کارخانه ها از هر گونه تخفیف خودداری می کنند، به ویژه هنگامی که عرضه قراضه ضعیف تر باشد”. قیمت هایی که به لیره ترکیه ارائه شده اند، شامل 18٪ مالیات می باشند، در حالیکه قیمت های ارائه شده به دلار آمریکا شامل مالیات نمی شوند.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0