0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

اعمال مقررات بازدارنده ایالات متحده برای خرید ورق سیاه وارداتی چین

اداره بازرگاني آمريكا مقررات ماليات اوليه 210.50 درصدی را برای خرید ورق سیاه وارداتی از چين اعمال كرده است. وزارت بازرگانی ایالات متحده در روز چهارشنبه 7 سپتامبر اعلام کرد که تولیدکنندگان و صادرکنندگان کره جنوبی، از جمله شرکت Posco، عوارضی کمتر از 1٪ دارند و در نتیجه عملاً  هیچ عوارضی پرداخت نمی کنند. این منبع اظهار داشت که عوارض بالا برای ورق سیاه چین ، به خاطر “حقایق مغایر موجود ” است که در مورد متقاضیان واجد شرایط شرکت های  Jiangyin Xingcheng  ، شرکت آهن و فولاد هونان والین Xiangtan و شرکت توسعه  دیدگاه، اعمال می شود.

اداره حفاظت گمرکی و مرزی ایالات متحده ، پول نقدی را براساس مقررات مقدماتی مقابله با جریمه نقدی ورق سیاه چین، جمع آوری خواهد کرد. خاطر نشان شده که اداره حفاظت گمرکی و مرزی ایالات متحده هیچ ودیعه ای بابت خرید ورق سیاه کره جنوبی دریافت نمی کند چون در مورد آن هیچ عوارض گمرکی در نظر گرفته نشده است. خرید ورق سیاه وارداتی ایالات متحده از چین در سال 2015 با ارزش 70.30 میلیون دلار ارزیابی گردید.

سه شرکت آهن آلات آمریکایی در ماه آوریل درخواست تجدیدنظر کرده اند که خرید ورق سیاه وارداتی را از کشورهای اتریش، بلژیک، برزیل، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، آفریقای جنوبی، کره جنوبی، تایوان و ترکیه به انجام برسانند. همه این 12 کشور در معرض بررسی های ضد دامپینگ قرار دارند.

توقف تولید شرکت آهن آلات آلگوما کانادا، با کاهش تقاضای ورق سیاه

شركت سازنده ورق سیاه کانادا ( Essar Steel Algoma ) به علت تقاضای ضعیف ورق، تولید خود را متوقف کرده است. سخنگوی این شرکت روز چهارشنبه 7 سپتامبر گفت که 70 تا 85 تن از کارکنان این کارخانه ورق سازی در هفته گذشته بیکار  شدند. شرایط بازار کنونی موجب کاهش سطح تولید شده است و این شرکت مجبور شده است که بر اساس آن سطح کارکنان را تعدیل کند.”

وی افزود : “ما همچنان به نظارت بر وضعیت و تنظیم تولید و پرسنل مربوطه ادامه خواهیم داد. این شرکت، محصولات دیگری مانند ورق سیاه را نیز تولید می کند. در حالی که ورق سیاه به طور معمول بیش از ورق به فروش می رسد، قیمت ها به تازگی برای خرید ورق سیاه پایین تر یا برابر بوده است. افت شدیدی در قیمت خرید ورق سیاه اتفاق افتاده تا جائیکه بازارهای بزرگ مصرف کننده ورق سیاه مانند بخش های کشاورزی، انرژی، معدن و تجهیزات سنگین با تقاضای ضعیف مواجه بوده اند. شرکت ورق آلگوما مدت هاست که دچار کشمکش است، این شرکت برای حفظ خود از اعتباردهندگان درخواست وام کرده است و از ماه ژانویه به طور فعال به دنبال یک خریدار است. یک نسخه از این مقاله برای اولین بار توسط گزارشگران ورق منتشر شد.

مقررات خرید ورق سیاه وارداتی ایالات متحده شرکت Posco کره جنوبی

وزارت بازرگانی ایالات متحده مجددا عوارض تعرفه ای برای خرید ورق سیاه را برای شرکت Posco کره جنوبی افزایش داده است. در مقابل، ورق سازان کره جنوبی در حال حاضر با اصلاحیه نهایی مقررات 58.68٪  مواجه هستند که از تعیین اولیه 57.04٪ بالاتر است. و در عرصه ورق ، این شرکت باید با بازپرداخت عوارض نهایی حساب شده از 59.72٪ اصلاح شود، که از 58.358 قبلی ، افزایش داشته است.

سخنگوی وزارت بازرگانی ایالات متحده در روز سه شنبه 6 سپتامبر به متال بولتن گفت:” بعد از اینکه اداره متوجه شد برنامه های یارانه ای خاصی را در طی محاسبات اولیه برای وظایف مالی نهایی شرکت Posco نادیده گرفته است، عوارض گمرکی برای این شرکت افزایش یافت. این اشتباه درست پس از اعلام ادعای  Posco ، مشخص شد که در حقیقت اشتباهی صورت گرفته است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0