0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش تدریجی قیمت ورق سیاه با وجود کاهش میزان تقاضا

قیمت ورق فولادی از جمله قیمت ورق سیاه در بازار داخلی و وارداتی کشور ترکیه طی هفته جاری به تدریج افزایش یافته است. این در حالی است که میزان تقاضا برای خرید این محصول نسبتا ثابت بوده است.

تولیدکنندگان داخلی ورق فولادی در بازار پیشنهادات ماه آوریل را پذیرفته اند و پیش بینی می شود که فعالیت خرید این محصول طی هفته آینده افزایش یابد زیرا موجودی انبارها در حال حاضر در بازار داخلی ترکیه کاهش یافته و پیش بینی می شود که با کاهش میزان عرضه قیمت این محصول نیز به دنبال افزایش میزان تقاضا افزایش یابد.

بازار داخلی ورق سیاه

تولیدکنندگان در کشور ترکیه قیمت ورق سیاه تولیدی خود را به میزان ۶۴۵-۶۴۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند و این قیمت برای ماه آوریل اعلام گردیده است. در حال حاضر قیمت پیشنهادی خریداران این محصول در مناقصات به میزان ۶۳۰ دلار به ازای هر تن اعلام گردیده است. بنابراین به علت بالا بودن قیمت های پیشنهادی از سوی خریداران میزان تقاضا برای خرید این محصول نیز کاهش یافته است.

ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق سیاه در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان ۶۴۰-۶۳۰ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۶۳۵-۶۳۰ دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است. هم چنین تولیدکنندگان ورق فولادی قیمت ورق سرد تولیدی خود را به میزان ۷۲۰-۷۰۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند. ارزیابی متال بولتن از قیمت هفتگی ورق سرد در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان ۷۱۰-۷۰۰ دلار به ازای هر تن می باشد که نسبت به قیمت ۷۱۰-۶۹۰ دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

ورق سیاه اصفهان

بازار وارداتی ورق سیاه

اوکراین قیمت ورق سیاه خود را به کشور ترکیه به میزان ۶۰۰ دلار به ازای هر تن اعلام کرده است. این در حالی است که خریداران این محصول در کشور ترکیه قیمت ورق سیاه پیشنهادی خود را در مناقصات به میزان ۶۰۰-۵۹۰ دلار به ازای هر تن گزارش کرده اند. ارزیابی هفتگی متال بولتن از قیمت این محصول در بازار وارداتی ترکیه به میزان ۶۱۰-۶۰۰ دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت ۶۰۰-۵۹۰ دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

هم چنین قیمت ورق سرد پیشنهادی این کشور نیز به میزان ۶۶۰-۶۵۰ دلار به ازای هر تن اعلام شده است. ارزیابی های هفتگی از قیمت ورق سرد وارداتی به ترکیه نیز به میزان ۶۶۰-۶۵۰ دلار به ازای هر تن می باشد که نسبت به قیمت ۶۵۵-۶۵۰ دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

ثبات قیمت ورق رنگی چین

در طی هفته گذشته میانگین قیمت ورق رنگی بازار داخلی چین روند ثابتی داشته است. در حالی که سطح فعالیت های تجاری پایین بوده است. میانگین قیمت ورق رنگی بازار داخلی چین ۱۰۰۰ دلار گزارش شده است. در طی هفته گذشته به دلیل نزدیک شدن به سال جدید چینی تقاضا بسیار پایین آمده است و این در حالی است که موجودی انبار تجار نیز پایین می باشد.

مطابقا تجار تمایل دارند موجودی انبارهای خود را تا قبل از تعطیلات افزایش دهند. از این رو قیمت ورق رنگی کمی افزایش یا روند ثابتی خواهد داشت. در حال حاضر برخی از تولیدکنندگان بخش خصوصی تولیدات خود را متوقف کرده اند در حالی که از هفته اول هفته تعطیلات دیگر تولیدکنندگان شروع می شود. انتظار می رود میانگین قیمت ورق رنگی بازار داخلی چین در هفته پیش رو روند ثابتی داشته باشد.

روند ثابت قیمت ورق گالوانیزه بازار داخلی چین

در طی هفته گذشته میانگین قیمت ورق گالوانیزه بازار داخلی چین روند ثابتی داشته در حالی که سطح فعالیت های تجاری پایین بوده است. میانگین قیمت ورق گالوانیزه بازار داخلی چین به میزان ۸۰۰ دلار به ازای هر تن گزارش شده است. در طی هفته گذشته با توجه به نزدیک شدن سال جدید چینی بسیاری از تجار هیچ گونه فعالیتی ندارند و این امر باعث کاهش تقاضا شده است. فقط تعداد کمی از تجار در حال افزایش موجودی انبارهای خود می باشند انتظار می رود قیمت ورق گالوانیزه بازار داخلی چین در هفته پیش رو روند ثابتی داشته باشد.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری