0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش تدریجی قیمت ورق سیاه با وجود کاهش میزان تقاضا

قیمت ورق فولادی از جمله قیمت ورق سیاه در بازار داخلی و وارداتی کشور ترکیه طی هفته جاری به تدریج افزایش یافته است. این در حالی است که میزان تقاضا برای خرید این محصول نسبتا ثابت بوده است.

تولیدکنندگان داخلی ورق فولادی در بازار پیشنهادات ماه آوریل را پذیرفته اند و پیش بینی می شود که فعالیت خرید این محصول طی هفته آینده افزایش یابد زیرا موجودی انبارها در حال حاضر در بازار داخلی ترکیه کاهش یافته و پیش بینی می شود که با کاهش میزان عرضه قیمت این محصول نیز به دنبال افزایش میزان تقاضا افزایش یابد.

بازار داخلی ورق سیاه

تولیدکنندگان در کشور ترکیه قیمت ورق سیاه تولیدی خود را به میزان 645-640 دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند و این قیمت برای ماه آوریل اعلام گردیده است. در حال حاضر قیمت پیشنهادی خریداران این محصول در مناقصات به میزان 630 دلار به ازای هر تن اعلام گردیده است. بنابراین به علت بالا بودن قیمت های پیشنهادی از سوی خریداران میزان تقاضا برای خرید این محصول نیز کاهش یافته است.

ارزیابی متال بولتن از قیمت ورق سیاه در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان 640-630 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 635-630 دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است. هم چنین تولیدکنندگان ورق فولادی قیمت ورق سرد تولیدی خود را به میزان 720-700 دلار به ازای هر تن اعلام کرده اند. ارزیابی متال بولتن از قیمت هفتگی ورق سرد در بازار داخلی کشور ترکیه به میزان 710-700 دلار به ازای هر تن می باشد که نسبت به قیمت 710-690 دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

ورق سیاه اصفهان

بازار وارداتی ورق سیاه

اوکراین قیمت ورق سیاه خود را به کشور ترکیه به میزان 600 دلار به ازای هر تن اعلام کرده است. این در حالی است که خریداران این محصول در کشور ترکیه قیمت ورق سیاه پیشنهادی خود را در مناقصات به میزان 600-590 دلار به ازای هر تن گزارش کرده اند. ارزیابی هفتگی متال بولتن از قیمت این محصول در بازار وارداتی ترکیه به میزان 610-600 دلار به ازای هر تن بوده است که نسبت به قیمت 600-590 دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

هم چنین قیمت ورق سرد پیشنهادی این کشور نیز به میزان 660-650 دلار به ازای هر تن اعلام شده است. ارزیابی های هفتگی از قیمت ورق سرد وارداتی به ترکیه نیز به میزان 660-650 دلار به ازای هر تن می باشد که نسبت به قیمت 655-650 دلار به ازای هر تن قبلی افزایش یافته است.

ثبات قیمت ورق رنگی چین

در طی هفته گذشته میانگین قیمت ورق رنگی بازار داخلی چین روند ثابتی داشته است. در حالی که سطح فعالیت های تجاری پایین بوده است. میانگین قیمت ورق رنگی بازار داخلی چین 1000 دلار گزارش شده است. در طی هفته گذشته به دلیل نزدیک شدن به سال جدید چینی تقاضا بسیار پایین آمده است و این در حالی است که موجودی انبار تجار نیز پایین می باشد.

مطابقا تجار تمایل دارند موجودی انبارهای خود را تا قبل از تعطیلات افزایش دهند. از این رو قیمت ورق رنگی کمی افزایش یا روند ثابتی خواهد داشت. در حال حاضر برخی از تولیدکنندگان بخش خصوصی تولیدات خود را متوقف کرده اند در حالی که از هفته اول هفته تعطیلات دیگر تولیدکنندگان شروع می شود. انتظار می رود میانگین قیمت ورق رنگی بازار داخلی چین در هفته پیش رو روند ثابتی داشته باشد.

روند ثابت قیمت ورق گالوانیزه بازار داخلی چین

در طی هفته گذشته میانگین قیمت ورق گالوانیزه بازار داخلی چین روند ثابتی داشته در حالی که سطح فعالیت های تجاری پایین بوده است. میانگین قیمت ورق گالوانیزه بازار داخلی چین به میزان 800 دلار به ازای هر تن گزارش شده است. در طی هفته گذشته با توجه به نزدیک شدن سال جدید چینی بسیاری از تجار هیچ گونه فعالیتی ندارند و این امر باعث کاهش تقاضا شده است. فقط تعداد کمی از تجار در حال افزایش موجودی انبارهای خود می باشند انتظار می رود قیمت ورق گالوانیزه بازار داخلی چین در هفته پیش رو روند ثابتی داشته باشد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0