0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

روند قیمت گذاری کارتن پلاست در بازار داخلی و کاربرد های آن در صنایع مختلف

گفته می شود که قیمت کارتن پلاست کارخانه های داخلی در تاریخ یک شنبه هشتم بهمن ماه سال جاری  در مقایسه با دیروز بدون تغییر اعلام شده است. طبق بررسی های انجام شده توسط تحلیل گران، قیمت کارتن پلاست ماه هاست که ثابت اعلام می شود. به گفته کارشناسان قیمت این محصول حتی در حدود یک هفته گذشته با تغییرات نرخ ارز هم هیچ گونه نوسانی نداشته است و هیچ افزایش قیمتی پیدا نکرده است.

تحلیل گران دلیل ثابت ماندن نرخ این محصول را عدم افزایش تقاضای داخلی و یکنواخت شدن شرایط بازار می دانند و پیش بینی می کنند که تا پایان سال هم قیمت ها بدون تغییر باقی بمانند. این وضعیت در حالی بر بازار داخلی حکم فرماست که خریداران از کاربرد های فراوان کارتن پلاست در صنایع مختلف با خبرند و روز به روز هم از این محصول برای استفاده های جدیدی بهره می گیرند. به طور مثال از کارتن پلاست برای نشان دادن انواع علایم و هشدار ها بهره می گیرند.

زیرا برای تولید کارتن پلاست از متريالی استفاده می شود که علایم و هشدار های چاپ شده بر روی آن بدون این که از بین بروند قابل شست و شو می باشد. علاوه بر این، کارتن پلاست ساخته شده توسط تولید کنندگان داخلی وزن بسیار کمی دارد و با توجه به سبک بودن آن برطرف کننده بسیاری از نيازهای مشتریان در عرصه های گوناگون می باشد. همچنین ویژگی وزن کم کارتن پلاست باعث می شود تا حمل و نقل این محصول بسیار راحت تر انجام گیرد.

قابلیت های منحصر به فرد کارتن پلاست

این محصول به این دلیل که گران قیمت نیست به سادگی در دسترس مشتریان قرار می گیرد و قیمت کم آن باعث می شود تا هرگز به سرقت نرود. از کاربرد های ویژه این محصول قابلیت مونتاژ آن است که با سهولت هر چه تمام تر انجام می شود. با توجه به توضیحاتی که که ارائه شد امروزه از کارتن پلاست در ساخت انواع اعلائم اطلاع رسانی و همچنین تهیه و تولید اعلائم هشدار و خطر بهره های فراوانی برده می شود.

همان طور که اشاره شد یکی از مزیت های کارتن پلاست سبک وزن بودن آن است. در این جا بسیاری از مزایای دیگر این محصول را بر می شمریم. از مزایای مهم و ویژه کارتن پلاست مقاومت صد درصدی این محصول در برابر رطوبت و آب است و می توان آن را به راحتی در مجاورت آب یا رطوبت بالا قرار داد آن هم بدون این که کوچک ترین آسیبی ببیند.

همچنین علاوه بر آب و رطوبت، اسيد ها نیز اثری بر این محصول ندارند و مقاومت این محصول در برابر اسید مثال زدنی می باشد. با آزمایشاتی که قبلا انجام گرفته است تولید کنندگان کارتن پلاست مقاومت این محصول را در برابر انواع مواد شيميایی، شوينده های مختلف غلیظ، و همچنین گريس و روغن های صنعتی و خوراکی ضمانت می کنند و این مواد را بر کارتن پلاست بی اثر می دانند.

مزایای استفاده از کارتن پلاست

در برخی از صنایع که نوسانات دما در محیط زیاد است، کارتن پلاست را به دلیل مقاومت بالای آن در برابر  دمای بین 20- تا 80+ درجه سانتي گراد، مورد استفاده قرار می دهند زیرا با آزمایشات انجام شده این محصول با سالم ماندن در دماهای یاد شده امتحان خود را پس داده است. از مزیت های مهم دیگر این محصول در عصر مدرن قابلیت بازيافت صد درصدی می باشد که خاصیت استفاده دوباره آن از طریق بازیافت را فراهم می آورد و از لحاظ زیست محیطی و صرفه اقتصادی نیز بسیار عالی است.

همچنین از خاصیت ضد اشتعال بودن این محصول که بگذریم، این محصول موجب جلوگیری از واکنش مواد UV بوده و محافظی برای ESD می باشد. مراجع ذی صلاح بهداشتی نیز تا کنون مهر تاییدی برای استفاده کارتن پلاست در صنعت غذا و دارو بوده اند و معتقدند که این محصول را می توان برای این مصارف مورد استفاده قرار داد و هیچ گونه عواقب و خطری هم دامنگیر کسی نخواهد شد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0