5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

قیمت میلگرد بافق یزد در اواخر ماه آذر و به جریان افتادن روند صعودی آن به زودی

در اواخر ماه آذر، قیمت میلگرد بافق یزد به دلیل فعالیت خرید ضعیف ثابت باقی ماند. با این حال، انتظار می رود که رشد قیمت این محصول به شکل تدریجی طی هفته های بعد صورت گیرد.

پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت میلگرد بافق یزد در اواخر ماه آذر در حدود 2140 در هر کیلو افزایش یافت. قیمت میلگرد بافق یزد طی دو هفته ی گذشته نیز 25 تا 30 تومان در هرکیلو افزایش داشته است. برخی از معاملات حتی با قیمت های کم تر نیز شنیده می شود. حتی با سقوط جزئی نرخ ضایعات در حال حاضر سطح قیمت میلگرد بافق یزد در بندر عباس زیاد شده است.

یکی از منابع خبری داخلی می گوید: “فولاد سازان سعی خواهند کرد که وضعیت را تغییر دهند زیرا آنها نمی خواهند این سطح از قیمت ها باز هم افت کند.” تقاضا در بازار محلی بسیار ضعیف است، اما هنوز هم، کمی بهتر از میزان تقاضا در ماه های مهر؛ و آبان است و انتظار می رود که میزان تقاضا به همین صورت ثابت باقی بماند.

قیمت میلگرد اصفهان

بازار صادراتی میلگرد

قیمت میلگرد صادراتی به میزان 20 تومان در هر کیلو افزایش یافت و در حال حاضر با مبلغی در حدود 2140 در هر کیلو مخصوصا در بندرعباس و گناوه ارائه می شود. طرفداران میلگرد بافق یزد به طور عمده به استان های دیگر مجوز می دهند تا محصولات خود را از طریق عسلویه دریافت کنند. این وضعیت در عسلویه ممکن است توسط دولت جدید حل و فصل شود. یکی از منابع خبری مطلع از این موضوع می گوید که وزیر بازرگانی جدید هم برای تأیید مجوز واردات و هم برای محاسبه ی مدت زمان صادرات، لازم است زمان زیادی را صرف کند.

شرکت کنندگان در بازار می دانند که قیمت میلگرد بافق یزد به آرامی شروع به افزایش می کند. به همین دلیل در آینده انتظار می رود که قیمت میلگرد بافق یزد با رشد 20-30 تومان در هرکیلو رو به رو شود.

علاوه بر این، یکی از منابع خبری محلی گفت: ” هرچند فعلا قیمت میلگرد بافق یزد افزایش نخواهد یافت، اما در آینده ای نه چندان دور به تدریج شاهد رونق آن خواهیم بود.”

استقبال استان های غربی برای بازاری بدون نوسانات قیمت میلگرد بافق یزد

بازار میلگرد بافق یزد استان های غربی در هفته ی گذشته آرام بوده است. قیمت میلگرد بافق یزد ثابت باقی مانده است زیرا تامین کنندگان به طور عمده از بازار خارج می شوند، مشتریان سفارش خود را ارائه نمی دهند و علاوه بر این،  فعالیت اقتصادی در منطقه نیز تقریبا متوقف شده است.

قیمت میلگرد بافق یزد نیز برای مدت طولانی یک سال گذشته تا اواخر ماه آبان، در استان های غربی افزایش داشته است. البته هنوز هم نشانه هایی برای افزایش قیمت میلگرد بافق یزد وجود دارد.

در حال حاضر قیمت میلگرد بافق یزد معادل 2140 در هر کیلو است در حالی که قیمت میلگرد بافق یزد پیشنهادی نیز در حدود 2130 تومان در هر کیلو بود. با این حال، نقل قول های اخیر خبر از تغییر قیمت میلگرد بافق یزد می دهد. یکی از منابع خبری گفت: ” قیمت هایی که اخیرا ارائه شده است مربوط به استان های غربی است و تقریبا در حال حاضر هیچ تقاضایی برای ماه آذر و حتی دی وجود ندارد و سطح تقاضا های داخلی قوی نیست.

کاهش میزان فعالیت خرید

تمام موجودی انبار ها نیز به خصوص برای خرید میلگرد بافق یزد ، قبلا رزرو شده است. یکی از معامله گران می گوید: “انتظار می رود که برخی از سفارشات هفته ی آینده که از سوی خریداران غرب کشور مطرح شده بود آماده باشد. علاوه بر این، سفارش ارسال محموله ی حاوی میلگرد بافق یزد نیز برای حمل و نقل و تحویل در ماه آذر ارائه شده است، اما در حال حاضر پیشنهاد یا سفارشی وجود ندارد.

علاوه بر این، مواد ایرانی می تواند در بخش بتنی نیز مورد استفاده قرار گیرد. طبق چندین منبع خبری، قیمت میلگرد بافق یزد به طور گسترده در خاورمیانه و با نرخ های بسیار مناسب ارائه می شود. بعضی از فروشندگان در حال تلاش برای فروش حجم پیشنهادی خود که قرار بود به امارات برود، هستند.

5/5
1رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0