0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

ورق عریض فولاد اکسین

با تولید ورق فولادی به میزان 94 هزار و 500 تن، رکورد جدیدی در تولید این محصول در شرکت فولاد اکسین خوزستان رقم زده شد. با زحمات شبانه ‌روزی پرسنل و کارکنان این شرکت، تولید 94 هزار و 500 تن ورق عریض در شرکت فولاد اکسین خوزستان صورت گرفت تا رکورد تولید در این شرکت شکسته شود. رکورد تولید 94هزار و 500 تن فولاد در ماه، عددی است که از تاریخ شروع به کار شرکت فولاد اکسین خوزستان تا به حال از آن عبور کرده‌ایم. بنابراین برای ثبت رکورد جدید تولید در فولاد اکسین باید به کارکنان و کارگران خدا قوت گفت.

مدیر عامل این شرکت بیان کرده است که کار کردن در این هوای گرم و در دمای حدود 50 درجه سانتی گراد که در صنعت فولاد کاری بسیار سخت و دشوار است و رسیدن به این میزان تولید در این شرایط دشوار، سختی‌های خاص خود را دارد و در این زمینه باید از پرسنل تولید، پشتیبانی تولید، بازرگانی و سایر واحدهای پشتیبانی تشکر کرد. هر چه میزان تولید در کارخانه بالا برود، اشتغال و ارزش افزوده بیشتری برای شرکت ایجاد می‌شود و این مساله گامی به سمت تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد.

قیمت ورق گالوانیزه

بنابراین تولید 94 هزار و 500 تن ورق فولادی در این شرکت گامی در جهت اقتصاد مقاومتی و بیانگر آن است که توانسته‌ایم در جهت تولید اقتصادی و اشتغال حرکت کنیم. شرکت فولاد اکسین دارای تعهدات زیادی به مشتریان خود می باشد و برای انجام تمامی این تعهدها، نیازمند تولید بیشتر و اقتصادی‌تری می باشد تا بتواند، تعهدات را عملی و شرکت را از وضعیت کنونی خارج کند. با مقایسه آمار مطالبات و تعهدات شرکت نسبت به 8 ماه گذشته ی توان بیان کرد که وضعیت عمل به تعهدات و سفارشات شرکت فولاد اکسین به بازار بهبود یافته و این مساله نتیجه زحمات پرسنل شرکت می باشد. هم چنین مقدار مطالبات شرکت در طول 8 ماه اخیر کاهش پیدا کرده است و امیدواریم با همکاری دادستانی این شرکت سایر مطالبات را نیز دریافت کند.

 

خبرهای مرتبط:

گزارش هفتگی قیمت میلگرد در بازار ایران

تداوم افزایش قیمت ورق گرم وارداتی ایران

نوسانات قیمت ورق گرم صادراتی کشور چین

سیاست جدید دولت در خصوص قیمت ورق رول گرم

 

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0