0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت تیرآهن هاش وارداتی در ویتنام منجر به انجام معاملات جدید شد

واردکنندگان هاش ویتنام نسبت به رزرواسیون دو هفته گذشته فعالیت بیشتری داشته اند. دلیل اصلی آن روند صعودی قیمت تیرآهن هاش در بازار است. در نتیجه، خریداران ویتنام تعدادی از معاملات را امضا کردند و مقدار مشخصی از سهام خود را دوباره به بازار عرضه کردند. تامین کنندگان چینی عمدتاً قیمت تیرآهن هاش  2 میلی متری را به ویتنام با نرخ 900 تا 930 دلار در هر تن در حال حاضر عرضه می کنند ،که 30 دلار در هر تن نسبت به قیمت تیرآهن هاش در دو هفته گذشته افزایش داشته است.

متال اکسپرت اظهار می دارد که چندین معامله هاش برای محموله های شروع که حداقل 40،000 تا 45،000 تن وزن داشتند، در کل با محدوده قیمت ذکر، یعنی 900 تا 930 دلار در هر تن شده انجام شدند. شرکت کنندگان گزارش  کردند که پیشنهادات قیمت تیرآهن هاش از هند با 900 تا 930 دلار در هر تن ( 40 دلار در هر تن در طول دوره مورد بررسی) برای محموله های ، عرضه شده است.

خریداران اظهار داشتند که در این هفته چند قرارداد برای حداقل 50،000 تن هاش به قیمت  900 تا 930 دلار در هر تن امضا شده است. علاوه بر این، با توجه به بازار داخلی، اکثر کارخانه های هند در حال افزایش قیمت خرید هاش هستند؛ که این افزایش حداقل 10 دلار در هر تن و در هفته آینده اتفاق خواهند افتاد.

خرید تیرآهن اصفهان

انتظار افزایش قیمت تیرآهن هاش

اخیراً قیمت تیرآهن هاش که از تایوان ارائه می شود  در حدود 900 دلار در هر تن برای محموله می باشد؛ در عین حال، با توجه به منابع بازار، تخصیص کلی از کارخانه ها همچنان محدود می باشد. پیشنهادات قیمت تیرآهن هاش از ژاپن نیز در بازار ویتنام  با نرخی در حدود 900 تا 930 دلار در هر تن برای محموله به گوش می رسد. آخرین قرارداد هاش به قیمت  900 دلار در هر تن برای حدود 5000 تن با از این محصول ،در هفته گذشته با شرکت نیپون استیل انعقاد گردید، در حالی که تا کنون در این هفته  انجام هیچ قراردادی گزارش نشده است.

شرکت کنندگان در بازار منتظر رشد بیشتری برای قیمت تیرآهن هاش هستند. با این حال، اکثر آنها معتقدند که پیشنهادات قیمت فعلی ، بیش از حد زیاد بالا است که بتوان آن را پذیرفت و انجام معاملات به دادن  تخفیف های اضافی متکی هستند.

پذیرش قیمت تیرآهن هاش هند در آسیا

افزایش قیمت تیرآهن هاش کارخانه های هند با روند صعودی در بازار جهانی مورد حمایت قرار گرفت. فعالیت خرید در آسیا بالا می باشد که مشتریان توانسته اند مقادیر قابل توجهی از هاش را رزرو کنند. قیمت تیرآهن هاش هند با 5 تا 15 دلار افزایش در هر تن ،بسته به مقصد  در طول یک هفته به 900 تا 930 دلار در هر تن رسید. یکی از نمایندگان شرکت فولاد ایسر به متال اکسپرت اظهار داشت: ” کارخانه های هند به دنبال تأمین کنندگان چینی، موفق به افزایش قیمت تیرآهن هاش صادراتی شدند. بدیهی است که قیمت تیرآهن هاش چین  نیز به طور متوسط ​​در طول یک هفته به میزان 10 دلار در هر تن افزایش پیدا کرده و به حدود 900 تا 930 دلار در هر تن در رسیده است.

طیف وسیعی از شرکت های هند در آسیا و به خصوص در بازار ویتنام بسیار فعال بودند. بعضی از حجم های قابل توجه هاش در این هفته به قیمت 900 تا 910 دلار در هر تن ویتنام رزرو شد، که 10 تا 20 دلار در هر تن نسبت به قراردادهای هفته گذشته افزایش قیمت داشته است. در همین حال قیمت تیرآهن هاش کارخانه های هند همچنان رو به افزایش است و با پیشنهادات قیمتی حتی بالاتر از 900 تا910 دلار در هر تن  برای محموله های ارائه گردیده است،که  15 تا 20 دلار در هر تن افزایش داشته است.

قیمت های پیشنهادی کارخانجات

بر اساس اطلاعات شرکت کنندگان در بازار، تقریبا تمام تولید کنندگان، از جمله شرکت فولاد تاتا و فولاد بهوشان، در حال حاضر در بازار فعال هستند.کارخانه فولاد ایسر اخیراً  زیاد فروش نداشته است. با این حال، نماینده کارخانه به متال اکسپرت اظهار داشته است که “قیمت تیرآهن هاش به سمت بالا حرکت می کند، بنابراین ما در هفته آینده صادرات بیشتری خواهیم داشت.”

پیشنهادات قیمت تیرآهن هاش برای اروپا در محدوده 900 تا 910 دلار در هر تن ارائه شده است. منابع خاطر نشان کردند که ” کارخانه های هند در بخش هایی قیمت تیرآهن هاش پیشنهادی خود را حداقل 20 دلار در هر تن در هفته افزایش داده اند، اما رزرو های زیادی با این قیمت برای هاش ، اتفاق افتاده است.” تقاضا در خاورمیانه، به دلیل دوره تعطیلات، از تولید کنندگان هند حمایت نکرده است. آخرین پیشنهادات قیمت تیرآهن هاش در محدوده 900 تا 930 دلار در هر تن در این هفته شنیده شده است که تقریباً 900 تا 910 دلار در هر تن بوده است.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0