0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیش بینی افزایش قیمت پشم شیشه داخلی ایران در پایان ماه

تقاضا برای پشم شیشه ایران در اوایل ماه افزایش یافته و به همین دلیل انتظار می رود که قیمت پشم شیشه داخلی کشور افزایش یافته وصادرات محدود شود. شركت های ایرانی قیمت پشم شیشه پیشنهادی خود را برای ماه در حدود 48500 ثابت نگه داشته اند. اما برای نیمه دوم این ماه، تولید کنندگان ایرانی برنامه ی افزایش قیمت پشم شیشه تا میزان 48500 در هر رول را ترسیم می کنند.

سخنگوی یکی از کارخانه های محلی این کشور می گوید: “محصول پشم شیشه ما به طور کامل برای ماه رزرو شده است، بنابراین ما در حال حاضر تلاش می کنیم تا از طریق افزایش قیمت پشم شیشه و کمبود آن در بازار، بر مشتریان فشار وارد کرده و روند فعالیت خرید مشتریان را بهتر کنیم. “ما اکنون سعی می کنیم سهام خود را دوباره افزایش دهیم، زیرا کارخانه های دیگر نیز به فکر افزایش قیمت پشم شیشه هسنند.

علاوه بر این، معامله گران ایرانی به یکی از خبرگزاری ها گفته اند که در حال حاضر به علت کاهش میزان صادرات، قیمت های محدودی در بازار وجود دارد و جوّ بازار چندان رقابتی نیست. علاوه بر این، یکی از تامین کنندگان عمده ی پشم شیشه داخلی،  برنامه ریزی کرده است که قیمت پشم شیشه صادراتی خود را در سطوحی برابر با مقادیر ماه قبل، یعنی معادل 48500 تومان در هررول اعلام کند که حدود49000 تومان در هررول تخفیف دارد. تامین کنندگان ایتالیایی، پشم شیشه ایران را با قیمت 49500 تومان در هر رول دریافت کرده اند.

شرکت کنندگان در بازار انتظار دارند قیمت پشم شیشه داخلی در پایان ماه و اوایل ماه با پیشنهادات وارداتی ای که ارائه خواهد شد، کاهش یابد.

خرید پشم شیشه ایران

احتمال افزایش قیمت پشم شیشه ایران

تولیدکنندگان پشم شیشه ایران پیشنهادات صادراتی خود را در طول هفته ی جاری افزایش دادند که این کار آن ها را به فروش محلی این محصول نزدیک تر کرد. با این حال، به طور کلی ارزیابی قیمت پشم شیشه در بازارهای خارج از کشور نشان می دهد که میزان تقاضا به طور کلی کم است. قیمت پشم شیشه پیشنهادی کارخانه های داخلی در حال حاضر ثابت باقی مانده است زیرا فروش داخلی با قیمت بالا صورت می گیرد.

پیشنهادات برای قیمت پشم شیشه ایران بین 48500 تا49000 تومان است که در طول هفته ی گذشته افزایش یافته است. برخی از کارخانجات با قیمت هایی بالغ بر49000 تومان پشم شیشه تولیدی خود را به برخی از فروشندگان اعلام کرده اند و همچنین گفته اند که آماده ی فروش پشم شیشه با قیمت زیر49000 تومان هستند. اما در مورد سوالات خریداران خارجی، به ویژه خریداران واقع در خلیج فارس، سکوت می کنند. تقاضا ممکن است از سوی اتحادیه ی اروپا ارائه شود.

فروشندگان معتقدند که قیمت های فعلی در مقایسه با نرخ ارز (آلمان، انگلستان و کشورهای حاشیه ی دریای بالکان) مطلوب هستند. علاوه بر این، مشخص است که فعالیت خرید پشم شیشه در امارات در میان قیمت های بالای محلی این کشور دیده می شود. در حال حاضر پیشنهادات ایران برای فروش پشم شیشه در محدوده ی قیمت 49000 تومان قرار دارد.

پشم شیشه اصفهان

پیش بینی روند بازار پشم شیشه

بدیهی است که در آینده ای نزدیک، یک محموله توسط یکی از کارخانه های ایران به امارات فروخته شود که قیمت آن در حدود 49500 تومان است. با توجه به اطلاعات بازار، فروشنده باید پشم شیشه سفارشی خود را بارگیری کند. در عین حال، روند بازار داخلی ایران همچنان مثبت است، زیرا کارخانجات قادر به فروش پشم شیشه تا 49500 تومان هستند که در مقایسه با 48500 تومان در پایان ماه ، افزایش یافته است.

گزارش فروش پشم شیشه با حجم بالا شنیده می شود و انتظار می رود که میزان تقاضا برای مدت زمان طولانی تری ثابت باقی بماند، که این امر پشتیبانی مورد نیاز را در میان صادرات ضعیف فراهم می کند. شرکت کنندگان در بازار می گویند: “ما انتظار داریم که” پول نقد “در بازار خرید پشم شیشه محلی به مدت چند هفته، یا شاید یک ماه دیگر رد و بدل شود. به همين دليل همه بر اين انديشه موضع مي گيرند و به طور کلی معتقدند که هفته ی آینده قیمت پشم شیشه ایران نسبتا پایدار باقی خواهد بود.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0