0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود

افزایش قیمت ورق اسیدشویی ایتالیا با بهبود تقاضا

قیمت ورق اسیدشویی ایتالیا طی بیش از دو هفته افزایش یافته است که این افزایش به دلیل بهبود خرید و در میان انتظارات نتایج معامله ورق اسیدشویی ، بوده است. شرکت کنندگان در بازار انتظار دارند که قیمت ها بیشتر شود. بعضی از تولید کنندگان داخلی، قیمت های پیشنهاد شده برای محصولات فولاد تخت را از اوایل ماه جولای به میزان 10 تا 30 یورو در تن افزایش خواهند داد، زیرا تقاضا بهبود یافته، و پیشنهاداتی برای قیمت واردات رقابتی وجود نداشت و همچنین تصمیم گیری نهایی در مورد پرونده تجارت ورق اسیدشویی در اروپا انجام گردید.

برخی از تولید کنندگان به طور موقت از بازار خارج شدند، و در مورد لیست های جدید قیمت ورق اسیدشویی بحث می کنند. یک تاجر ایتالیایی به متال اکسپرت اظهار داشت: “چند کارخانه هنوز قیمت ورق اسیدشویی خود را اعلام نکرده اند، زیرا آنها به زمان نیاز دارند تا تصمیم بگیرند که پس از اخبار مربوط به ضد دامپینگ در مورد ورق اسیدشویی ،چگونه خود را در این موقعیت قرار دهند.”

پیش بینی قیمت ورق اسیدشویی

در همان زمان، پیشنهادات قیمت ورق اسیدشویی وارداتی در عرض چند هفته گذشته بسیار محدود بوده است. یک منبع داخلی به متال اکسپرت گفت: “واردکنندگان برای ارائه  قیمت های بالاتر مورد انتظار این هفته در بازار داخلی تلاش نمی کنند تا از این طریق به حداکثر سود برسد.” فقط تامین کنندگان هند اکنون فعال هستند. گفته می شود که پیشنهادات اخیر قیمت ورق اسیدشویی در حدود 660 تا 650 یورو در هر تن CFR ارائه شده است، که نسبت به سطح قیمت دو هفته پیش 25 یورو در هر تن ،افزایش یافته است.

فعالان بازار داخلی انتظار دارند که تقاضا با ثبات مواجه شود و در آینده نزدیک قیمت ورق اسیدشویی افزایش یابد. یکی از منابع تجاری به متال اکسپرت اظهار داشت : “بعضی از کارخانه ها در حال حاضر قیمت های بالاتری را ارائه می دهند. که برای تعیین یک سطح دقیق برای قیمت ها، به چند روز بیشتر نیاز خواهند داشت.

قیمت ورق اسیدشویی ایتالیا در کوتاه مدت، افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، شرکت کنندگان تلاش های جدیدی را در تولید کنندگان ایتالیایی برای افزایش قیمت های ورق اسیدشویی پس از دوره تعطیلات پیش بینی می کنند. ماه دسامبر نشان خواهد داد که آیا افزایش قیمت اضافی توسط مصرف کنندگان پذیرفته شده است یا نه.

ورق گالوانیزه فولاد مبارکه

ثبات در قیمت ورق اسیدشویی ایتالیا و انتظار افزایش آن

قیمت ورق اسیدشویی ایتالیا در طول یک دوره دو هفته ای عمدتاً بدون تغییر بوده است. شرکت کنندگان بر این باورند که تولید کنندگان ایتالیایی قیمت های پیشنهادی را در آینده نزدیک به دلیل هزینه های بالای مواد خام و شمش افزایش خواهند داد.

قیمت های پیشنهاد شده برای ورق اسیدشویی از سوی تولید کنندگان داخلی در مدت دو هفته با نرخ  پایه 660 تا 650 یورو در هر تن کارهای سابق در تحویل سپتامبر پایدار بوده است. خرید ضعیف بوده است اما بازار نشانه هایی از بهبود را نشان می دهد. یکی از معامله گران ایتالیایی به متال اکسپرت گفت: ” تقاضا هنوز کاملاً کُند است، اما چیزهایی به دلیل افزایش قیمت ورق اسیدشویی ، ممکن است تغییر کند.”

قیمت ورق اسیدشویی از هند همچنان پس از دوره بازبینی با نرخ 650 تا 660 یورو در هر تن CFR، در محموله ماه سپتامبر،ثابت باقی مانده است. به گفته منابع، رشد قیمت بیشتر، هند را در بازار ایتالیا غیرقابل رقابت می کند.

شرکت کنندگان در بازار می گویند که قیمت ورق اسیدشویی ایتالیا ممکن است به دلیل شرایط صعودی در بازار مواد خام و شمش افزایش یابد. یکی ازمنابع داخلی به متال اکسپرت گفته است: “تولیدکنندگان در تلاش هستند تا قیمت ورق اسیدشویی  را 20 یورو درهر تن افزایش دهند. به همین دلیل، من فکر می کنم که تقاضا نیز افزایش خواهد یافت، زیرا زمانی که شرایط بازار تغییر می کند، تقاضا به سرعت افزایش می یابد. “

سقوط مجدد  قیمت ورق اسیدشویی در جمهوری چک

قیمت ورق اسیدشویی در جمهوری چک دوباره کاهش یافته است، اما انتظار می رود که در ماه بعد دوباره افزایش داشته باشد. در ماه جولای، عرضه کنندگان داخلی و اروپایی، پیشنهادات قیمت ورق اسیدشویی را برای خریداران جمهوری چک  20 تا 30 یورو در هر تن کاهش خواهند داد و به قیمت 660 تا 650 یورو در هر تن ارائه  می دهند. پیشنهادات قیمت برای ورق اسیدشویی نیز  40 تا50  یورو در هر تن کاهش ماهیانه داشته است. عرضه بیش از حد ، به ویژه در بخش کالاهای تجاری، قیمت ها را کاهش می دهد.

یکی از تاجران داخلی به متال اکسپرت اظهار داشته است : ” بخش های خودرو سازی، مهندسی مکانیک و پردازش فولاد بسیار خوب عمل می کنند. با این حال، بخش ساخت و ساز در انتظار بازسازی سرمایه گذاری های عمومی است که انتظار می رود سال آینده اتفاق بیفتد. به دلیل زیاد شدن قیمت ورق اسیدشویی ، روند خرید آرام است.” در اکثر مراکز خدماتی دارای ذخایر بالایی هستند و مجبور به کاهش خرید شده اند. کارخانه های داخلی و اروپایی در حال ارائه تحویل ورق اسیدشویی تولیدی ماه دسامبر هستند.

قیمت ورق گالوانیزه

کاهش تقاضا برای خرید ورق اسیدشویی

با این حال، تولید کنندگان در ماه آینده قیمت های ورق اسیدشویی خود را افزایش می دهند ،و انتظار می رود که قیمت ورق اسیدشویی 10 تا 15 یورو در هر تن افزایش داشته باشند. ” آرسلور میتال  و یکی دیگر از کارخانه بزرگ تولید ورق اسیدشویی در ایالات متحده ، بیانیه قوی درباره قیمت های ماه آگوست اعلام کردند. آنها قصد دارند قیمت های ورق اسیدشویی را 10 تا 15 دلار در هر تن افزایش دهند. هنوز هیچ چیز قطعی نشده است، اما به احتمال زیاد، این افزایش در قیمت ورق اسیدشویی عملی خواهد شد.

قیمت ورق اسیدشویی نیز در جمهوری چک به دلیل خرید کم در طول ماه به میزان 40 تا 50 یورو در هر تن کاهش یافته است. با این حال انتظار می رود که پیشنهادات در ماه دسامبر پایدار باشند. یک منبع تجاری داخلی اظهار داشت: “قیمت ورق اسیدشویی باید در سطح بالایی باقی بماند اما افزایش لازم نیست.” در حال حاضر واردات ورق اسیدشویی از کشورهای جهان سوم برای مشتریان جمهوری چک به دلیل شرایط تحویل و پرداخت های اضافی، جذاب نمی باشد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
  • 5عالی بود
  • 3خوب بود
  • 2معمولی بود
  • 1بد بود
پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 03135155000 03135156000 0