0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تولید کنندگان لوله گاز هند و ارائه ی تخفیفاتی برای مشتریان

تولید کنندگان لوله گاز هند آماده ارائه ی برخی تخفیف ها برای قیمت لوله گاز پیشنهادی به مشتریان اروپایی به منظور افزایش قیمت  750 دلار و رونق میزان تقاضا در اروپا در مقایسه با مقصد های جایگزین هستند. پیشنهادات قیمت لوله گاز هند برای اروپا اغلب معادل EUR 700 یورو در هر تن شنیده می شود که حدودا معادل 750 دلار در هر تن می باشد. در حالی که آخرین قیمت ها طی هفته ی اخیر معادل 730-750 دلار در هر تن بود.

یکی از نمایندگان کارخانه ی Steel Essar  گفت: “مشتریان اروپایی مقادیر زیادی را خریداری نمی کنند، اما برخی از خریداران به دنبال آن هستند تا با اصرار خود باز هم قیمت لوله گاز را برای حمل قبل از تعطیلات، کاهش دهند. با توجه به گزارشات منابع خبری تامین کنندگان هندی می توانند برخی تخفیفات را برای محصولات فولادی خود ارائه دهند. در این خصوص، شرکت فولادی Essar موفق به فروش حداقل 5،000 تن لوله گازبه اسپانیا برای حمل و نقل و تحویل در پایان با قیمتی در حدود 730 دلار در هر تن شد.

قیمت لوله گاز پیشنهادی

پیشنهادات قیمت لوله گاز خاورمیانه معادل 730-750 دلار در هر تن شنیده می شود که نسبت به قیمت های قبلی با مبلغ 730-750 دلار به ازای هر تن ، تقریبا ثابت مانده است. علاقه به خرید لوله گاز هند در بازار در مقایسه با تقاضای بیشتر در اتحادیه ی اروپا چندان زیاد نیست. یکی از منابع خبری هند می گوید: ” قیمت لوله گاز در بازار به این شکل باقی نخواهد ماند و به دلیل آغاز ماه رمضان در کشور هند، 10 تا 15 دلار کاهش پیدا خواهد کرد.

تقاضا برای خرید لوله گاز هند در آسیا به اندازه کافی نیست زیرا تولید کنندگان هندی نیز از خریداران پشتیبانی نمی کنند. پیشنهادات قیمت لوله گاز هند به ویتنام در حدود 730-750 دلار در هر تن معادل 730-750 دلار در هر تن است، در حالی که معامله گران مواد اولیه ی هند را با قیمت های پایین معامله می کنند. یکی از تولید کنندگان هندی به متال اکسپرت گفت: “ما انتظار داریم که قیمت لوله گاز افزایش یابد، بنابراین ما فعالیت هایمان را در آسیای جنوب شرقی کاهش می دهیم و ترجیح می دهیم که در حال حاضر در اروپا به فروش محصولات خود بپردازیم.

قیمت لوله گالوانیزه کارخانه اصفهان

خودداری مشتریان ویتنامی از خرید لوله گاز وارداتی آسیای جنوب شرقی

خریداران ویتنام هنوز در مورد خرید لوله گازوارداتی با توجه به میزان تقاضای ضعیف در هنگام شروع فصل بارانی، محتاط هستند. در نتیجه، در حالی که پیشنهادات وارد کنندگان برای قیمت لوله گازدر طول دو هفته افزایش یافته است، اکثریت خریداران ویتنام از انجام معاملات تا قبل از ثبات قیمت ها خودداری می کنند.

پیشنهادات چین در مورد قیمت لوله گاز با ضخامت 2 میلی متر معادل 750 دلار در هر تن برای حمل و نقل و تحویل در نیمه ی اول ماه ، گزارش شد. طبق گزارشات متال اکسپرت: چند معامله با حجمی معادل 10،000 تن در این دوره ی زمانی انجام شده است. در همین حال، تا پایان هفته ی جاری وضعیت خرید مشتریان تغییر خواهد کرد و فروشندگان چین قیمت لوله گاز صادراتی خود را تحت تاثیرمیزان تقاضا در بازار داخلی قرار داده اند. خریداران می گویند: در حال حاضر قیمت لوله گاز چین برای ارسال به ویتنام با 5 الی 10 دلار افزایش معادل 750 دلار در هر تن طی یک دوره ی دو هفته ای، اعلام شد.

کاهش تقاضا خرید لوله گاز

شرکت کنندگان در بازار در مورد ارائه ی پیشنهادات در مورد قیمت لوله گاز هند با مبلغی معادل 750 دلار در هر تن خبر دادند که در طول دوره مورد بررسی، 10 دلار در هر تن برای حمل و نقل و افزایش داشته است. علاوه بر این، با توجه به وضع بازار داخلی، اکثر تولید کنندگان آسیای میانه قیمت لوله گاز خود را در هفته ی آینده تا 5 الی 10 دلار در هر تن افزایش می دهند. آخرین پیشنهاد ارائه شده در مورد قیمت لوله گازاز سوی تایوان در حدود 750 دلار در هر تن برای حمل و نقل شنیده می شود.

اما با توجه به گزارشات دریافت شده از سوی منابع خبری حاضر در بازار، تخصیص کلی واردات برای خرید لوله گاز در این کشور همچنان محدود است. به طور کلی، تقریبا انتظار می رود خریداران ویتنامی در آینده ای نزدیک منتظر هرگونه افزایش قابل ملاحظه ای در فعالیت های تجاری هستند. مشتریان در کوتاه مدت به ارائه ی تقاضای برای خریداری لوله گازادامه خواهند داد.
یکی از معامله گران به متال اکسپرت گفت:” ما انتظار داریم که فعالیت تجاری به طور آهسته صورت گرفته و قیمت های بالاتر در کوتاه مدت اعلام شود. “

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0