تأمین کننده کلیه مقاطع فولادی

خط ویژه 56-03135155

کاهش ۱۲ درصدی فروش فولاد تخت برزیل در ماه می

کاهش ۱۲ درصدی فروش فولاد تخت برزیل در ماه می

طبق اخبار منتشر شده از آژانس گزارش قیمت متال بولتن فروش فولاد تخت کشور برزیل به میزان ۴/۱۲ درصد در ماه می نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.

علت این امر عملکرد اقتصادی ضعیف این کشور طی این ماه نسبت به سال های گذشته بوده است.

فروش فولاد تخت در کشور برزیل طی ماه گذشته براساس آمار منتشر شده در روز سه شنبه مورخ ۲۰ ماه ژوئن به میزان ۲۴۱۰۰۰ تن رسیده که این میزان فروش در ماه می سال ۲۰۱۶، ۲۷۵۱۰۰ تن گزارش شده است.

هم چنین اخبار رسیده حاکی از آن است که انتظار می رود میزان فروش در ماه ژوئن امسال نسبت به سال گذشته ۸۴/۷ درصد به ازای هر تن کاهش یافته و به میزان ۲۴۱۰۰۰ تن رسد. در نیمه اول سال، میزان فروش فولاد تخت به بدترین وضعیت خود رسیده است.

سرمایه گذاری های این منطقه اکنون بیشتر تحت تاثیر شرایط فعلی سیاسی می باشد.

اما در حال حاضر مصرف فولاد منطقه بسیار پایین بوده و شرایط سیاسی بر میزان مصرف فولاد تاثیر چندانی ندارد.

رسوایی های اخیر رئیس جمهور فعلی برزیل، میشل تمر، عدم اطمینان را برای بازار محلی به ارمغان آورده است و بازار فلزات را مختل ساخته است.

هم چنین انتظار می رود که میزان فروش فولاد تخت در کشور برزیل در سال ۲۰۱۷ نسبت به سال گذشته جمعا به میزان ۲ درصد کاهش یابد.

اما این پیش بینی ها با فرض بهبود فروش در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ می باشد. با این حال خرید فولاد تخت از توزیع کنندگان به میزان ۷/۷ درصد نسبت به ماه می سال گذشته کاهش یافته است و به میزان ۲۳۱۴۰۰ تن  رسیده است.

حتما بخوانید :  اوضاع نا به سامان بازار میلگرد چین در ماه های گذشته

هم چنین میزان موجودی انبارها در ماه می سال جاری به میزان ۹۴۹۵۰۰ تن رسیده است که این میزان در ماه می سال گذشته ۸۷۸۴۰۰ تن بوده است.

این مقاله چقدر برای شما مفید بود ؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز دهید!

میانگین ۰ / ۵٫ تعداد رای: ۰

اولین کسی باشید که این مقاله را رتبه بندی می کند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button