0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

تقاضای امارات برای قیمت لوله وارداتی

تقاضای امارات برای لوله وارداتی هنوز هم کم است، که عمدتاً به دلیل عدم اطمینان بازار به همراه کسری ارز خارجی می باشد. در نتیجه، خریداران داخلی از انجام معاملات خودداری می کنند و برای گرفتن تخفیف های بیشتر تلاش می کنند.

پیشنهاد قیمت لوله استیل برای محموله از کشورایران در محدوده 3380 دلار در هر تن گزارش شده است که 5دلار در هر تن بیشتر از قیمت  دو هفته گذشته است. در همین حال، برخی از درخواست ها برای ارائه تخفیف 10 دلار در هر تن برآورد شده و رد شده اند. در این هفته درامارات هیچ معامله ای انجام نشده است. یکی از تاجران داخلی به خبرگذاری اظهار داشت :”متقاضیان داخلی عمدتاً از رزرو ها خودداری می کنند، در حالیکه پیشنهادات قیمت لوله استیل هنوز در حدود سطح  3380 دلار در هر تن قرار دارند.”

با توجه به کاهش سرعت خرید در کشورهای مستقل مشترک المنافع، امارات تقریبا هیچ گونه علاقه ای به سایر مناطق ندارد. پیشنهادات مربوط به قیمت لوله گالوانیزه ایران از سوی معامله گران درمحموله اواخر ماه 1069 دلار در هر گزارش شده است. یکی از فعالان بازار داخلی می گوید :” قیمت لوله گالوانیزه ارائه شده  از ایران بسیار جذاب است اما ما همچنان مشکالت پرداختی داریم، بنابراین از هر نوع رزرو از این کشور اجتناب می کنیم.”

تقاضا جهت خرید لوله

تقاضا برای لوله گاز ترکیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع در امارات همچنان ضعیف باقی مانده است. قیمت لوله گاز ترکیه در حال حاضر 770 دلار در هر تن امارات است که 5 تا 10 دلار در هر تن در طول دو هفته افزایش قیمت داشته است که این قیمت بیش از حد بالا در نظر گرفته شده است. متال اکسپرت یادآور شد که آخرین معامله برای 4,000 تن لوله گاز با قیمت 770 دلار در هر تن برای حمل سریع در ابتدای این هفته انجام شده است. مشتریان اماراتی نیز علاقه مند به خرید لوله گاز از کشورهای مستقل مشترک المنافع نیستند. قیمت اسمی لوله گاز در حدود 770 دلار در هر تن است،که همانند قیمت دو هفته پیش است، با این حال هیچگونه معامله ای گزارش نشده است.

شرکت کنندگان در بازار معتقدند که بازار امارات در بخش لوله صنعتی ،با توجه به ارزهای ضعیف و چشم انداز بازار به وضوح غیرقابل اجتناب خواهد بود. یک منبع تجاری به خبرگذاری گفت: ” بعید است که مشتریان لوله صنعتی داخلی موقعیت خود را تغییر دهند و حاضرند که این مواد را تنها با ارائه تخفیف رزرو کنند.”

لازم به ذکر است که در حال حاضر عرضه کنندگان کشورهای مستقل مشترک المنافع ممکن است  محموله های صادراتی را به اروپا ارسال کند، چرا که کمیسیون اروپا تصمیم گرفته است که مقررات  اولیه را در مورد لوله مبلی وارداتی ،از جمله برای کشورهای اوکراین و روسیه، اعمال کند. یک کارخانه روسی به خبرگذاری گفت:  “ما وضعیت کنونی بازار را ارزیابی خواهیم کرد. اگر یک محموله های آزاد وجود داشته باشد، ممکن است ما به قیمت های قابل مقایسه ای با سایر تامین کنندگان ، لوله مبلی را به اروپا فروخته باشیم، بیایید بگوییم از ترکیه یا هند هم همین روند برقرار است. “

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0