0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

نگاهی به عملکرد کارخانجات منطقه CIS

قیمت ورق پیشنهادی بالایی از جانب تولید کنندگان آهن آلات روسیه در بازار صادراتی کلاف گرم و کلاف سرد کشورهای مستقل مشترک المنافع شنیده شده است. قیمت های پیشنهادی بالایی از جانب تولید کنندگان روسیه در بازار صادراتی کلاف گرم و کلاف سرد کشورهای مستقل مشترک المنافع شنیده شده است. به دلیل قیمت های پایین تر در مناطق کلیدی و کاهش قیمت ورق گرم صادراتی چین، بازار آماده پذیرش این قیمت های بالاتر نبود.

در نتیجه ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای قیمت ورق گرم صادراتی بازار آهن آلات CIS این محصول بدون تغییر در محدوده 560 تا 575 دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه عرضه شد. شرکت فولاد و آهن مگنیتوگوروسک روسیه قیمت محصولات خود را تا 580 دلار در هر تن فوب دریای سیاه افزایش داد؛ و دیگر تولید کننده روسی، نوولیپتسک پیشنهادات خود را تا محدوده 595 تا 600 دلار در هر تن فوب دریای سیاه افزایش داد. در اواخر ماه ژوئن، پیشنهادات از تامین کنندگان روسیه به 570 تا 575 دلار در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافت.

آخرین معاملات برای مواد منشا روسیه در ترکیه با قیمت 595 دلار به ازای هر تن سی اف آر یا 575 دلار در هر تن فوب شنیده شد. مواد اولیه اوکراین در آنجا به قیمت 580 دلار در هر تن سی اف آر فروخته شد که نزدیک به 560 تا 565 دلار در هر تن فوب دریای سیاه می باشد.

درگیری بازار صادراتی ترکیه و CIS

به گفته یکی از معامله گران به متال بولتن، خریداران آهن آلات ترکیه احتمالا پیشنهادات بالاتر از کشورهای مستقل مشترک المنافع را قبول نمی کنند؛ زیرا [فولاد ساز ترکیه] Çolakoglu قیمت ورق صادراتی را به میزان 605 تا 610 دلار در هر تن فوب کاهش داده است. در اواخر ماه ژوئن، ارزیابی هفتگی متال بولتن برای قیمت ورق گرم صادراتی ترکیه در محدوده 615 تا 625 دلار در هر تن فوب بود.

ارزیابی روز 9 ژوئیه مربوط به قیمت ورق گرم وارداتی به بازار آهن آلات ویتنام در محدوده 600 تا 610 دلار در هر تن سی اف آر بود که نسبت به اواخر ماه ژوئن که 607 تا 620 دلار در هر تن سی اف آر بوده است؛ کاهش یافته است. ویتنام در ماه می-ژوئن مقصد اصلی توزیع کلاف گرم برای عرضه کننده روسی MMK بود.

قیمت ورق سیاه

این تامین کننده مواد را به این منطقه خروجی از بنادر در ایالت خاور دور روسیه حمل می کند. یک معامله گر گفت: آنها فقط بازار را آزمایش می کنند. من شک دارم که بازار قیمت را قبول خواهد کرد.

بررسی آخرین قیمت های پیشنهادی ورق در بازار صادراتی

در روز 9 ژوئیه، شاخص فوب متال بولتن برای قیمت ورق گرم چین در قیمت 579.17 دلار در هر تن فوب بود که نسبت به 29 ژوئن که 591.46 دلار در هر تن فوب بوده است؛ کاهش یافته است. ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای کلاف سرد صادراتی CIS از 620 تا 625 دلار در هر تن هفته گذشته به 625 تا 635 دلار در هر تن فوب دریای سیاه افزایش یافته است.

آخرین پیشنهادات از تامین کنندگان آهن آلات روسیه در حدود 635 دلار برای هر تن فوب دریای سیاه در ترکیه بود. در همین حال، آخرین رزروهایی که از کلاف سرد در اوکراین آغاز شد، در همان کشور نزدیک به 625 دلار برای هر تن فوب دریای سیاه بود.

قیمت های صادراتی برای صفحه فولادی از کشورهای مستقل مشترک المنافع در تاریخ 9 ژوئیه در محدوده 620 تا 628 دلار در هر تن فوب دریای سیاه ارزیابی شد که نسبت به هفته گذشته که 631 تا 637 دلار در هر تن فوب بوده است؛ کاهش یافته است. پیشنهادات از یک صادر کننده بزرگ در روسیه به 535 یورو (628 دلار) در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافت که در اواخر ماه ژوئن در محدوده 540 تا 545 دلار برای هر تن فوب بود. در همین حال گفته شد که قیمت قابل قبول برای خریداران نزدیک به 620 دلار در هر تن فوب دریای سیاه می باشد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری