0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

نگاهی به عملکرد کارخانجات منطقه CIS

قیمت ورق پیشنهادی بالایی از جانب تولید کنندگان آهن آلات روسیه در بازار صادراتی کلاف گرم و کلاف سرد کشورهای مستقل مشترک المنافع شنیده شده است. قیمت های پیشنهادی بالایی از جانب تولید کنندگان روسیه در بازار صادراتی کلاف گرم و کلاف سرد کشورهای مستقل مشترک المنافع شنیده شده است. به دلیل قیمت های پایین تر در مناطق کلیدی و کاهش قیمت ورق گرم صادراتی چین، بازار آماده پذیرش این قیمت های بالاتر نبود.

در نتیجه ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای قیمت ورق گرم صادراتی بازار آهن آلات CIS این محصول بدون تغییر در محدوده ۵۶۰ تا ۵۷۵ دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه عرضه شد. شرکت فولاد و آهن مگنیتوگوروسک روسیه قیمت محصولات خود را تا ۵۸۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه افزایش داد؛ و دیگر تولید کننده روسی، نوولیپتسک پیشنهادات خود را تا محدوده ۵۹۵ تا ۶۰۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه افزایش داد. در اواخر ماه ژوئن، پیشنهادات از تامین کنندگان روسیه به ۵۷۰ تا ۵۷۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافت.

آخرین معاملات برای مواد منشا روسیه در ترکیه با قیمت ۵۹۵ دلار به ازای هر تن سی اف آر یا ۵۷۵ دلار در هر تن فوب شنیده شد. مواد اولیه اوکراین در آنجا به قیمت ۵۸۰ دلار در هر تن سی اف آر فروخته شد که نزدیک به ۵۶۰ تا ۵۶۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه می باشد.

درگیری بازار صادراتی ترکیه و CIS

به گفته یکی از معامله گران به متال بولتن، خریداران آهن آلات ترکیه احتمالا پیشنهادات بالاتر از کشورهای مستقل مشترک المنافع را قبول نمی کنند؛ زیرا [فولاد ساز ترکیه] Çolakoglu قیمت ورق صادراتی را به میزان ۶۰۵ تا ۶۱۰ دلار در هر تن فوب کاهش داده است. در اواخر ماه ژوئن، ارزیابی هفتگی متال بولتن برای قیمت ورق گرم صادراتی ترکیه در محدوده ۶۱۵ تا ۶۲۵ دلار در هر تن فوب بود.

ارزیابی روز ۹ ژوئیه مربوط به قیمت ورق گرم وارداتی به بازار آهن آلات ویتنام در محدوده ۶۰۰ تا ۶۱۰ دلار در هر تن سی اف آر بود که نسبت به اواخر ماه ژوئن که ۶۰۷ تا ۶۲۰ دلار در هر تن سی اف آر بوده است؛ کاهش یافته است. ویتنام در ماه می-ژوئن مقصد اصلی توزیع کلاف گرم برای عرضه کننده روسی MMK بود.

قیمت ورق سیاه

این تامین کننده مواد را به این منطقه خروجی از بنادر در ایالت خاور دور روسیه حمل می کند. یک معامله گر گفت: آنها فقط بازار را آزمایش می کنند. من شک دارم که بازار قیمت را قبول خواهد کرد.

بررسی آخرین قیمت های پیشنهادی ورق در بازار صادراتی

در روز ۹ ژوئیه، شاخص فوب متال بولتن برای قیمت ورق گرم چین در قیمت ۵۷۹٫۱۷ دلار در هر تن فوب بود که نسبت به ۲۹ ژوئن که ۵۹۱٫۴۶ دلار در هر تن فوب بوده است؛ کاهش یافته است. ارزیابی هفتگی قیمت متال بولتن برای کلاف سرد صادراتی CIS از ۶۲۰ تا ۶۲۵ دلار در هر تن هفته گذشته به ۶۲۵ تا ۶۳۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه افزایش یافته است.

آخرین پیشنهادات از تامین کنندگان آهن آلات روسیه در حدود ۶۳۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه در ترکیه بود. در همین حال، آخرین رزروهایی که از کلاف سرد در اوکراین آغاز شد، در همان کشور نزدیک به ۶۲۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه بود.

قیمت های صادراتی برای صفحه فولادی از کشورهای مستقل مشترک المنافع در تاریخ ۹ ژوئیه در محدوده ۶۲۰ تا ۶۲۸ دلار در هر تن فوب دریای سیاه ارزیابی شد که نسبت به هفته گذشته که ۶۳۱ تا ۶۳۷ دلار در هر تن فوب بوده است؛ کاهش یافته است. پیشنهادات از یک صادر کننده بزرگ در روسیه به ۵۳۵ یورو (۶۲۸ دلار) در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافت که در اواخر ماه ژوئن در محدوده ۵۴۰ تا ۵۴۵ دلار برای هر تن فوب بود. در همین حال گفته شد که قیمت قابل قبول برای خریداران نزدیک به ۶۲۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه می باشد.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری