0
مرکزآهنقیمت کلاف آجدار یزد احرامیان

قیمت کلاف آجدار یزد احرامیان

1 کارخانه
قیمت کلاف آجدار یزد احرامیان
قیمت کلاف آجدار یزد احرامیان
به روز رسانی:۱۴۰۱/۱۲/۰۴۱۰:۱۲

میلگرد کلاف آجدار همانگونه از نام آن پیداست، نوعی میلگرد از کلافهای به هم پیچیده است. دلیل آجدار نامیدن این میلگرد، آجدار بودن سطح آن است. در این رابطه، کلاف آجدار احرامیان یکی از انواع معروف میلگردهای تولیدی کلاف در گروه صنعتی فولاد یزد است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.
کارخانه فولاد احرامیان یزد با تاسیس در اوایل انقلاب، سابقه چهار دهه فعالیت را داراست و در دهههای گذشته با توسعه شرکتهای مانند نورد فولاد صنعتی و ساختمانی، تنوع محصولات صنعتی و ساختمانی تولیدی خود به ویژه در حوزه فولاد و میلگردها را افزایش داده است. میلگرد کلاف آجدار احرامیان از جمله محصولات برتر این شرکت است که با استقبال فراوانی از سوی فعالان این حوزه مواجه شده است.

کلاف آجدار احرامیان

میلگردهای آجدار احرامیان یزد ویژگیهای مانند طول کامل (12 متری) برای 100 درصد شاخهها، رعایت حداقل تولرانس استاندارد ابعادی برای اقتصادی شدن مصرف در قالب خرید به واحد وزن و مصرف به واحد طول، تطابق با الزامات کیفیت و مورداستفاده در پروژههای مطرح کشور و موردتایید مشاوران رتبه اول داخلی و متخصصان خارجی را داراست. همچنین برای افزایش 30 تا 40 درصدی مقاومت سازههای بتنی و نیز به دلیل خواص مقاومت کششی، خمشی و ارتجاعی کردن بتن آرمه از این میلگرد در اسکلت فلزی سازههای بتنی استفاده میشود.

میلگردهای کلاف آجدار احرامیان در سایزهای مختلف 10 تا 32 میلیمتر تولید میشوند و براساس استانداردهای A2، A3 و A4 وجود دارند. میلگردهای 16A4 فولاد یزد احرامیان دارای سطحی با آج دوکی شکل مارپیچی (هفت – هشتی) در دو طرف محصول با حداقل 18 درصد تغییرپذیری هستند. این میلگردها، مطابق با استاندارد شماره 3132 سازمان ملی استاندارد ایران A4 16 یا میلگردهایی با آج 500 و 520 از نوع آجدار مرکب هستند. قیمت کلاف آجدار در دو استاندارد A2 و A3 مشابه قیمت میلگرد شاخه است. از سوی دیگر، قیمت A4 16 فولاد یزد احرامیان نسبت به انواع A2 و A3 کمی گرانتر و البته شمش مصرفی در تولید، کاربرد و استحکام آنها نیز متفاوتتر است.

با وجود کیفیت بالای میلگردهای کلاف آجدار احرامیان، قیمت مناسب با توجه به شرایط اقتصادی کشور، دغدغه جدی مدیران گروه صنعتی فولاد یزد است. از جمله عوامل موثر بر قیمت میلگرد، کیفیت، نوع و ضخامت آن است و این قیمت بر اساس فاکتور وزن آن محاسبه میشود. قیمت میلگرد کلاف آجدار احرامیان مانند سایر کارخانههای تولیدی در این حوزه، از نوع ساده آن بالاتر است هرچند این موضوع به سایز میلگردها نیز بستگی دارد. همچنین میلگردهای آجدار از نظر خواص ساختاری، از میلگردهای ساده بهترند.

 

اطلاعات بیشتر
سوالات و نظرات کاربرانشما کاربران عزیز میتوانید نظرات و سوالات خود را در این بخش ثبت کنید
جهت ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید