0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

بررسی قیمت خرید آهن آلات 24 مهر ماه 1396

خرید آهن آلات دیروز شاهد ثبات قیمت و در بعضی محصولات شاهد کاهش قیمت بود. قیمت آهن آلات با توجه به سخنرانی های چند روز پیش ترامپ وارد یک مرحله افزایشی شد اما پایدار نبود و روند کاهشی خود را پیش گرفت.بازار مقاطع مقارن با روند کاهشی شمش، چه القایی چه قوس، در هفته جاری و طی دو روز گذشته تغییر مسیر داده و تقریبا روند نزولی به خود گرفته است به طوری که روز گذشته میانگین قیمت میلگرد حدود 15 تومان و شمش القایی حدود 20 تومان با کاهش قیمت مواجه گردید.
میزان تقاضا اما در حوزه قراضه آهن هم چنان بالاست و به طوری که شاهد بودیم روند افزایشی این کالا در هفته جاری و تا به امروز ادامه داشته است. به گفته منابع خبری طی روز گذشته میلگرد ذوب آهن بارگیری از کارخانه و انبار با 10 تا 20 تومان کاهش قیمت اعلام گردید. اکثر کارخانه های تولید کننده میلگرد قیمت خود را با 10 تا 50 تومان افت اعلام کردند و برخی از تولید کنندگان ثابت اعلام کردند.

نمودار قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان

خرید آهن آلات در بخش تیرآهن ذوب آهن بارگیری از کارخانه و انبار طی روز گذشته با کاهش قیمت جزئی اعلام گردید. سپری نبشی و ناودانی بارگیری از انبار اصفهان بصورت میانگین با 50 تومان کاهش اعلام گردید پروفیل زد و زد رنگی بارگیری از اصفهان با 70 تومان کاهش قیمت ثابت اعلام شد. قیمت قوطی پروفیل بارگیری از تهران و اصفهان نیز با قیمت ثابت در روز دوشنبه اعلام گردید. این در حالی است که قیمت قوطی ستونی بارگیری از انبار اصفهان نیز ثابت اعلام گردید. قیمت لوله داربستی بارگیری از اصفهان نیز در روز گذشته بدون تغییر بوده است. تمامی محصولات لوله گاز روکار و توکار کارخانه ی سپاهان با قیمت ثابت اعلام گردیدند.
قیمت لوله گالوانیزه سپاهان با 50 تومان افزایش اعلام شد. لوله صنعتی بارگیری از سپاهان با 60 تومان افزایش قیمت اعلام شد. قیمت تسمه کوره ای و قیمت تسمه ورقی بارگیری از انبار اصفهان با قیمت ثابت اعلام شد. انواع ورق های سیاه فولاد مبارکه ، رنگی ، روغنی ، گالوانیزه نیز در بازار روز گذشته بدون تغییر قیمت نسبت به روز قبل از آن اعلام گردید.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0