پرسش و پاسخ 99.07.01

 • من تیرآهن 14 قیمت مناسب برای مشهد می خواهم. کدام کارخانه ها را پیشنهاد می دهید؟

عموما ارائه قیمت محصول با توجه به پارامتر وزن ، قیمت و مسافت محاسبه می شود. در خصوص سوال دوم شما تیرآهن فایکو و فولاد صبح پارسیان بهترین انتخاب هستند اما کارخانه های یزد ، ظفر، کرمانشاه ، ماهان ، اهواز ، ناب تبریز هم تیرآهن سبک وزن تولید می کنند که می توانید خریداری نمائید.

 • من در شهر آمل هستم و می خواهم برای 200 مترمربع سقف شیروانی خرید کنم . ازکجا تحویل بگیرم ؟

شما به میزان 800 کیلو گرم ورق نیاز دارید که تحویل این سفارش از انبار تهران انجام می شود.

 • جنس ورق های گالوانیزه چه چیزی می باشد و در برابر خورشید پوسیده می شود یا خیر؟

تمامی ورق های گالوانیزه بر پایه ی ورق آهن نورد شده می باشند که تحت شرایط کارگاهی با لایه ای از آلیاژ روی پوشیده خواهند شد که این لایه مقاومت ورق فولادی را به میزان زیادی در برابر عوامل مجیطی از قبیل رطوبت و پوسیدگی افزایش می دهد.

 • چه نوع ورقی انعطاف بیشتری دارد و برای ساخت و فرم دهی قطعات مناسب است؟

ورق های روغنی  st12 و یا st14 به عنوان انعطاف پذبرتربن ورق ها در بازار موجود است، ضمن آنکه انعطاف پذیری ورق st14 از ورق st12 بیشتر است.

 • سلام برای ساختمان یک طبقه 10*10 چند کیلو میلگرد احتیاج است؟

در حالت کلی به ازای هر متر مربع حدود 15 تا 25 کیلوگرم میلگرد در نظر بگیرید.

 • سلام من می خواهم خانه بسازم آیا قیمت میلگرد در آبان کاهش پیدا می کند؟

در حال حاضر همانگونه که مستحضرید قیمت ها در حوضه شمش فولاد اسلب و بیلت رود افرایشی به خود گرفته ضمن آن که بازار ارز نیز افزایشی است و در بازار های خارجی نیز شاهد افزایش بیلت ورق و شمش فولادی می باشیم که بر همین اساس بازار داخلی فولاد افزایش خواهد داشت.

 • قالب خم بهتر است یا قالب جوشی و چه تفاوتی باهم دارند؟

تفاوت این دو قالب در ضخامت ورق مورد استفاده در ساخت می باشد به این صورت که قالب خم با ورق ۳ میل و قالب جوشی با ورق ۵ میل تولید می گردد. همچنین از نظر وزن قالب جوشی نسبت به خم سنگین تر است و به همین دلیل استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به قالب خم دارد، در نتیجه پیشنهاد می شود برای کار بهتر از قالب جوشی استفاده نمائید.

 • استاندارد شیار لوله های جدار چاهی به چه صورت است؟

استاندارد شیار های لوله جدار چاهی به صورت اعداد زود می باشد مثلا  6 ردیفه، 8 ردیفه و … تا 16 ردیفه ولی بنا به درخواست مشتری شیار ها می تواند هم زوج و هم فرد ایجاد می شود.

پرسش و پاسخ 99.07.01

من تیرآهن 14 قیمت مناسب برای مشهد می خواهم. کدام کارخانه ها را پیشنهاد می دهید؟ عموما ارائه قیمت محصول با توجه به پارامتر وزن ، قیمت و مسافت محاسبه می شود. در خصوص سوال دوم شما تیرآهن فایکو و فولاد صبح پارسیان بهترین انتخاب هستند اما کارخانه های یزد ...
523 بازدید
3:57
10 ماه پیش
توسط پشتیبان
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0