پرسش و پاسخ 99.08.20

  • 18 تن میلگرد می خواهم از کارخانه تهیه کنم یا بازار آهن؟

بارگیری از سمت کارخانه مناسب تر است. اما باید در نظر داشت این مقدار از کارخانه ای باشد که به صورت بنده ای هم خروج کالا داشته باشد.

  • قیمت میلگرد در آبانماه به چه صورتی است؟

در هفته اول آبانماه قیمت میلگرد روند کاهشی داشته اما تداوم این روند تا تعیین تکلیف انتخابات آمریکا که بر قیمت دلار تاثیر گذار است مشخص نیست.

  • چرا وقتی دلار رند افزایشی دارد قیمت میلگرد افزایشی است ولی وقتی قیمت دلار کاهش دارد بر قیمت میلگرد تاثیرگذار نیست؟

بازار نسبت به افزایش سریع عمل می کند و با کوچکترین جرقه ای روند افزایشی پیدا می شود. ولی در برابر کاهش کاملا مقاومتی است. چون علاوه بر مواد اولیه مثل شمش که ممکن است با قیمت بالا خرید شده باشد، میلگرد هم با قیمت بالا چه در بورس و چه در بازار خرید شده و کاهش قیمت ها باعث ضرر تولیدکننده و انبار بازارهای آهن می شود. پس مسلما تا جاییکه ممکن است و بازار کشش داشته باشد مانع کاهش قیمت ها می شود.

  • چگالی ورق آهن، مسی، برنجی، استیل و آلومینیوم چقدر است؟

چگالی آهن 7.885، مس 8.96 ، برنج 8.4 ، استیل 7.8 و آلومینیوم 2.7 می باشد.

  • آیا قیمت ورق های گالوانیزه با افزایش ضخامت کاهش می یابد؟

بله. به دلیل اینکه نورد بیشتری برای ضخامت های کمتر انجام می شود که در بعضی مواقع به دلیل موجود بودن بار در انبار ممکن است قیمت ها حتی کاهشی هم باشد.

  • هزینه بارگیری و باسکول چقدر است؟

هزینه با توجه به شرایط بازار متغیر است ولی در حال حاضر باسکول برای ماشین های مختلف حدودا 10 تا 20 هزار تومان است و بارگیری به ازای هر یک کیلو گرم تقریبا 15 تا 25 هزارتومان است.

  • من میخواهم برای سقف ساختمانم از فوم سقفی استفاده کنم، شما چه دانسیته ای پیشنهاد می کنید؟

فوم سقفی از دانسیته 8 تا 12 موجود می باشد. که هرچه دانسیته بالاتر باشد وزن فوم و مقاومت آن بیشتر می شود ولی اگر کسی برای ساخت ساختمان تایید نظام مهندسی را بخواهد حتما باید از دانسیته 11 یا 12 استفاده کند.

  • چه مشخصاتی برای فاکتور فروش الزامی میباشد.

شخص حقوقی یا شرکت، مشخصات شرکت، گواهی ارزش افزوده آدرس تحویل صورت حساب و محل تخلیه، کد پستی، کد اقتصادی، شناسه ملی و تلفن ثابت. شخص حقیقی، نام و نام خانوادگی کد ملی، آدرس تحویل صورت حساب و محل تخلیه کد پستی و تلفن ثابت.

پرسش و پاسخ 99.08.20
18 تن میلگرد می خواهم از کارخانه تهیه کنم یا بازار آهن؟ بارگیری از سمت کارخانه مناسب تر است. اما باید در نظر داشت این مقدار از کارخانه ای باشد که به صورت بنده ای هم خروج کالا داشته باشد. قیمت میلگرد در آبانماه به چه صورتی است؟ در هفته اول آبانماه قیم...
1033 بازدید
4:00
2 سال پیش
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 0