پرسش و پاسخ 99.09.25

 • یک پروژه ساختمانی چند طبقه در حال ساخت دارم آیا فوم سقفی جایگزین بلوک سیمانی است؟

بله ، بلوک های یونولیتی در ساختمان سازی به دلیل وزن سبک، قیمت کم، عایق بودن در برابر صورت و حرارت توسط ساختمان سازان مورد استفاده قرار می گیرد.

 • مزایای استفاده از تیرآهن هاش چیست؟
 1. این نوع تیرآهن دارای سطح مقطع پهن تر و میزان بال و ارتفاع برابر می باشد. بر همین اساس انتخاب مناسبی جهت ساخت ستون و تکیه گاه عمودی می باشد ضمن آنکهمقاومت بالایی در برابر رانش زمین، حرکات لایه های زمین بر روی یکدیگر و همچنین نیروهای خمشی و برشی دارد.
 2. سرعت نصب اینگونه تیرها بالا بوده در نتیجه سرعت تکمیل پروژه افزایش می یابد.
 3. کاربرد این محصولات در ارتفاعات و برای ساخت برج ها با سهولت همراه است.
 4. امکان استفاده از قطعات پیش ساخته وجود دارد.
 5. صرفه جویی در میزان مصرف آهن.
 • ژاکت بتنی چیست؟

روش افزایش سطح مقطع عضو بتنی موجود با استفاده از کاشت آرماتور و بتن ریزی را ژاکت بتنی می گویند. با استفاده از این روش سختی و مقاومت عضو قدیمی تواما افزایش می یابد. در مواردی که ظرفیت برشی، محوری کافی نبوده و یا فواصل مهاری میلگردها رعایت نشده باشند، ژاکت بتنی می تواند روش موثری جهت ترمیم عضو آسیب پذیر باشد.

 • سپری چه کابردهایی دارد؟

از سپری برای ساخت خرپا، به عنوان مهارکننده، نما و سقف شیشه ای، در ساخت اسکلت گلخانه در صنایع سدسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • از پروفیل آلومینیوم شیاردار در چه مواردی استفاده می شود؟

اغلب از این محصول در دفاتر کار و یا محیط های صنعتی که مقدور به صرف هزینه جهت ساخت میز و صندلی نیست از این محصول استفاده می شود.

 • انواع پروفیل آلومینیوم و حالت های رایج آن را نام ببرید؟

این پروفیل به سه صورت پروفیل آلومینیوم ساختمانی، صنعتی و اختصاصی (پروفیل های مناسب استفاده در دری و پنجره)، همچنین پروفیل های آلومینیوم فابریک و تبدیلی یا ضایعاتی در بازار موجود است.

پرسش و پاسخ 99.09.25

یک پروژه ساختمانی چند طبقه در حال ساخت دارم آیا فوم سقفی جایگزین بلوک سیمانی است؟ بله ، بلوک های یونولیتی در ساختمان سازی به دلیل وزن سبک، قیمت کم، عایق بودن در برابر صورت و حرارت توسط ساختمان سازان مورد استفاده قرار می گیرد. مزایای استفاده از تیرآهن...
388 بازدید
3:39
8 ماه پیش
توسط پشتیبان
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0