پرسش و پاسخ 99.07.29

  • رول بولت چیست و چه کارایی دارد؟

رول بولت ابزاری فولادی است که به صورت مکانیکی با ایجاد نیروی اصطکاکی و انبساطی درون مصالح پایه از قبیل آجر، سنگ و بتن اتصال پیدا می کند و باعث اتصال صفحه پلیت با سطح پایه می گردد.

  • تفاوت استیل 304 و 316 در چیست؟

تفاوت در ساختار آلیاژی است. استیل 316 دارای مقامت بالا در برابر خوردگی است، همچنین استحکام کششی و قابلیت شکل پذیری و جوشکاری در دمای بالا را دارا می باشد. اما صرفه اقتصادی با استیل 304 است.

  • سختی ورق های ضدسایش چقدر است و اصولا برای چه کارهایی استفاده می شود؟

سختی ورق های ضد سایش بین 400 تا 600 می باشد. در مقابل خوردگی و زنگ زدگی مقاوم است و برای جلوگیری از پدیده ی ضد سایش استفاده می شود. همچنین برای ساخت بیل مکانیکی، ادوات کشاورزی و بدنه تانکر مورد استفاده قرار می گیرد.

  • ورق MO40 چه کاربردی دارد؟

در مقابل حرارت مقاوم است و برای ساخت چرخ دنده های ماشین های معدنی ، محورهای خودرو و هواپیما سازی استفاده می شود.

  • آیا میلگرد راد همدان برای صادرات مناسب است یا خیر؟

خیر. میلگرد کارخانه های ذوب آهن، کویر کاشان، بافق یزد و روهینا خوزستان برای صادرات مناسب است.

  • می خواستم برای ساختمان دو طبقه میلگرد 8 و 10 بخرم نمیدونم A2 باید خریداری کنم یا A3؟

میلگردهای A2 به دلیل انعطاف پذیری بیشتر برای قسمت هایی که نیاز به خم و برش باشد مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین میلگرد A3 نسبت به A2 دارای مقاومت بیشتری است ضمن آنکه میلگرد A3 برای سقف و ستون و گرید A2 برای خاموت زنی مورد استفاده قرار می گیرد.

  • برای کف ساختمان و بتن ریزی اگر از شبکه میلگردی مش به جای میلگرد استفاده کنم چه مزایایی دارد؟

از جمله مزایای آن مقاومت بالای آن به دلیل جوش های نقطه ای و منظم بودن گره ها می باشد. دارا بودن صرفه اقتصادی نسبت به روش های دیگر به لحاظ صرفه جویی در استفاده از مصالح و زمان، سهولت در حمل و نقل و کاهش هزینه های نصب، رعایت کامل بند نهم مقررات ملی ساختمان و بهینه بودن در مصرف در مصرف میلگرد می باشد.

پرسش و پاسخ 99.07.29
رول بولت چیست و چه کارایی دارد؟ رول بولت ابزاری فولادی است که به صورت مکانیکی با ایجاد نیروی اصطکاکی و انبساطی درون مصالح پایه از قبیل آجر، سنگ و بتن اتصال پیدا می کند و باعث اتصال صفحه پلیت با سطح پایه می گردد. تفاوت استیل 304 و 316 در چیست؟ تفاوت د...
862 بازدید
3:48
2 سال پیش
0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
0

سوالات و نظرات کاربران

اختیاری

اشتراک گذاری

تماس 0