0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت میلگرد لهستان همزمان با افزایش خرید قراضه

قیمت میلگرد داخلی منابع تولید کننده محصولات فولادی  لهستان احتمالا به دلیل افزایش هزینه های مربوط به خرید قراضه افزایش خواهد یافت . به گزارش منابع خبری ، لهستان رتبه ی “فولاد اول” یا  “Steel First” را  ، به خود اختصاص داده است . با توجه به منابع خبری حاضر در بازار تقاضا برای خرید میلگرد بسیار کم است ، که البته این امر عادی است .

با این حال، افزایش قیمت قراضه بسیار شگفت انگیز بود و ممکن است کارخانه ها فرصت خوبی برای افزایش قیمت میلگرد پیشنهادی خود داشته باشند . طبق ارزیابی های انجام شده قیمت میلگرد ۱۲ میلی متری داخلی در حدود ۱،۶۵۰-۱،۶۸۰ zloty در هر تن معادل ۴۳۲-۴۴۰ دلار در هر تن بود که نسبت به قیمت میلگرد هفته ی گذشته بدون تغییر بوده است .

کارخانجات لهستانی در حال ارائه ی این مواد با قیمتی در حدود ۱،۶۷۰-۱،۶۹۰ zloty در هر تن معادل ۴۳۷-۴۴۲ دلار در هر تن cpt بود که با محاسبه ی هزینه ی حمل و نقل در حدود ۱۰-۲۰ zloty در هر تن معادل ۳-۵ دلار در هر تن افزایش داشت .

احتمال افزایش تقاضا برای خرید میلگرد ترکیه در بازار داخلی

کارخانه های ترکیه همچنان تقاضای بیش تری را برای خرید میلگرد در بازار محلی تجربه می کنند در حالی که انتظار می رود تقاضای میلگرد صادراتی برای مدتی محدود ثابت باقی بماند . طی چند هفته ی آینده،  معاملات عمده ای برای فروش میلگرد ترکیه پیش بینی نشده است، اما قیمت میلگرد چین بالا است و اگر این قیمت گذاری ها ادامه یابد، ممکن است ترکیه درهای صادرات این محصول را به روی خود باز کند.

قیمت میلگرد ترانزیت شده از ترکیه هنوز در محدوده ی ۴۳۰-۴۴۰ دلار در هر تن FOB برای حمل و نقل و تحویل در ماه جولای ثابت است . پیشنهادات ویژه ی ارائه شده در مورد قیمت میلگرد در حدود ۴۵۰-۴۶۰ دلار در هر تن FOB نیز در بازار موجود است . چشم انداز فعالیت شرکت ها در محل های فروش کلیدی ، به اندازه ی کافی کم است اما انتظار می رود که در ایالات متحده مسئله ی بخش ۲۳۲ را به وضوح به دست آورد .

قیمت میلگرد اصفهان

مصر همچنین از واردات میلگرد خودداری می کند ، این در حالی است که قیمت میلگرد برای خریداران عضو شورای همکاری خلیج فارس بسیار پایین تر از انتظارات ترکیه است . علاوه بر این، فرصت کمی هم برای ترکیه برای فروش برخی از محصولات فولادی برای حمل و نقل و تحویل در ماه ژوئیه به آسیا وجود دارد . پیشنهادات فعلی ترکیه به سنگاپور برای قیمت میلگرد در حدود ۴۵،۰۰۰-۵۰،۰۰۰ TW در تن CFR معادل ۴۴۰ دلار در هر تن فوب شنیده می شود.

انتظار برای کاهش قیمت ها

این در حالی است که قیمت میلگرد کارخانه های چینی تقریبا در حدود ۴۳۰ دلار در هر تن FOB بوده است اما در حال حاضر با قیمت ۴۵۰-۴۶۰ دلار در هر تن FOB ثابت باقی مانده است . با این حال خریداران ممکن است یک یا دو هفته منتظر کاهش قیمت ها بمانند، اما اگر چین قیمت میلگرد خود را افزایش دهد ، ترکیه قطعا به یکی از گزینه های اصلی تبدیل خواهد شد. با این حال، برخی از شرکت کنندگان در بازار انتظار دارند که قیمت میلگرد چین به زودی کاهش یابد .

لازم به ذکر است که اکثر تولید کنندگان ترکیه ای هنوز تحت فشار قرار نگرفته اند و امروزه پیش بینی می شود که فروش میلگرد در بازار داخلی به دلیل تقاضای زیاد،افزایش یابد. علاوه بر این، فروش این محصول با شکاف قابل توجهی که بین قیمت میلگرد محلی و صادراتی به وجود آمده است، ممکن است منجر به برخی از مسائل ضد دامپینگ شود و همچنین اختلافات خاصی را در بازار ترکیه به وجود آورد.

۰
۰رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • ۵عالی بود
 • ۳خوب بود
 • ۲معمولی بود
 • ۱بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری