0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

افزایش قیمت میلگرد لهستان همزمان با افزایش خرید قراضه

قیمت میلگرد داخلی منابع تولید کننده محصولات فولادی  لهستان احتمالا به دلیل افزایش هزینه های مربوط به خرید قراضه افزایش خواهد یافت . به گزارش منابع خبری ، لهستان رتبه ی “فولاد اول” یا  “Steel First” را  ، به خود اختصاص داده است . با توجه به منابع خبری حاضر در بازار تقاضا برای خرید میلگرد بسیار کم است ، که البته این امر عادی است .

با این حال، افزایش قیمت قراضه بسیار شگفت انگیز بود و ممکن است کارخانه ها فرصت خوبی برای افزایش قیمت میلگرد پیشنهادی خود داشته باشند . طبق ارزیابی های انجام شده قیمت میلگرد 12 میلی متری داخلی در حدود 1،650-1،680 zloty در هر تن معادل 432-440 دلار در هر تن بود که نسبت به قیمت میلگرد هفته ی گذشته بدون تغییر بوده است .

کارخانجات لهستانی در حال ارائه ی این مواد با قیمتی در حدود 1،670-1،690 zloty در هر تن معادل 437-442 دلار در هر تن cpt بود که با محاسبه ی هزینه ی حمل و نقل در حدود 10-20 zloty در هر تن معادل 3-5 دلار در هر تن افزایش داشت .

احتمال افزایش تقاضا برای خرید میلگرد ترکیه در بازار داخلی

کارخانه های ترکیه همچنان تقاضای بیش تری را برای خرید میلگرد در بازار محلی تجربه می کنند در حالی که انتظار می رود تقاضای میلگرد صادراتی برای مدتی محدود ثابت باقی بماند . طی چند هفته ی آینده،  معاملات عمده ای برای فروش میلگرد ترکیه پیش بینی نشده است، اما قیمت میلگرد چین بالا است و اگر این قیمت گذاری ها ادامه یابد، ممکن است ترکیه درهای صادرات این محصول را به روی خود باز کند.

قیمت میلگرد ترانزیت شده از ترکیه هنوز در محدوده ی 430-440 دلار در هر تن FOB برای حمل و نقل و تحویل در ماه جولای ثابت است . پیشنهادات ویژه ی ارائه شده در مورد قیمت میلگرد در حدود 450-460 دلار در هر تن FOB نیز در بازار موجود است . چشم انداز فعالیت شرکت ها در محل های فروش کلیدی ، به اندازه ی کافی کم است اما انتظار می رود که در ایالات متحده مسئله ی بخش 232 را به وضوح به دست آورد .

قیمت میلگرد اصفهان

مصر همچنین از واردات میلگرد خودداری می کند ، این در حالی است که قیمت میلگرد برای خریداران عضو شورای همکاری خلیج فارس بسیار پایین تر از انتظارات ترکیه است . علاوه بر این، فرصت کمی هم برای ترکیه برای فروش برخی از محصولات فولادی برای حمل و نقل و تحویل در ماه ژوئیه به آسیا وجود دارد . پیشنهادات فعلی ترکیه به سنگاپور برای قیمت میلگرد در حدود 45،000-50،000 TW در تن CFR معادل 440 دلار در هر تن فوب شنیده می شود.

انتظار برای کاهش قیمت ها

این در حالی است که قیمت میلگرد کارخانه های چینی تقریبا در حدود 430 دلار در هر تن FOB بوده است اما در حال حاضر با قیمت 450-460 دلار در هر تن FOB ثابت باقی مانده است . با این حال خریداران ممکن است یک یا دو هفته منتظر کاهش قیمت ها بمانند، اما اگر چین قیمت میلگرد خود را افزایش دهد ، ترکیه قطعا به یکی از گزینه های اصلی تبدیل خواهد شد. با این حال، برخی از شرکت کنندگان در بازار انتظار دارند که قیمت میلگرد چین به زودی کاهش یابد .

لازم به ذکر است که اکثر تولید کنندگان ترکیه ای هنوز تحت فشار قرار نگرفته اند و امروزه پیش بینی می شود که فروش میلگرد در بازار داخلی به دلیل تقاضای زیاد،افزایش یابد. علاوه بر این، فروش این محصول با شکاف قابل توجهی که بین قیمت میلگرد محلی و صادراتی به وجود آمده است، ممکن است منجر به برخی از مسائل ضد دامپینگ شود و همچنین اختلافات خاصی را در بازار ترکیه به وجود آورد.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0