0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پشم شیشه داخلي، بازارهای پشم شیشه

انتظار می رود که خریداران آسیایی بخاطر کاهش سرعت و فرآیند انباشتگی فشرده، حجم کمتری از پشم شیشه بخرند، اما معاملات با قیمت های بالاتری انجام می شود. به گفته منابع خبری : ” این خریداران که نیاز به مواد دارند، باید هزینه هایی را که کارخانه ها می خواهند را بپردازند. و آنها قبلا بیش از ابتدای ماه مبلغ را پرداخت کرده اند. وی افزود : “معاملات زیادی انجام نخواهند شد زیرا خریداران در مورد افزایش قیمت بیشتر در آغاز سال آینده مطمئن نیستند.

قیمت ها در حال افزایش است، اما هنگامی که روند مثبت به پایان می رسد، سخت است که بگویم، و خریداران نمی خواهند مواد بیش از حد با قیمت بالا را ذخیره کنند. ” ارزیابی قیمت هفتگی و داخلی برای پشم شیشه در شمال آسیا، که دارای اکثریت ظرفیت تولید پشم شیشه آن منطقه می باشد، تا 11 یورو به ازای هر رول تحویل برای روز چهارشنبه افزایش داشت، که از 10 تا 12 یورو در هر رول نسبت به تحویل هفته گذشته افزایش قیمت داشت.

ارزیابی قیمت داخلی برای پشم شیشه جنوب آسیا به 12 تا 13 یورو رسید که از یک هفته پیش از 11 تا 12 یورو به ازای هر رول تحویل در روز چهارشنبه، افزایش داشته است. این ارزیابی برای پشم شیشه در شمال آسیا افزایش  12 تا 13 یورو در هر رول تحویل داده شده را برآورد کرد و 11تا 12 یورو در هر رول تحویل  جنوب آسیا در این هفته بود. قیمت های پشم شیشه صادراتی جنوب آسیا همچنان با حمایت از هزینه های مواد خام بیشتر افزایش خواهد یافت.

پیش بینی رشد قیمت پشم شیشه

انتظار می رود که وضعیت معاملات صادراتی شبیه به بازار داخلی باشد – معاملات کمتری انجام خواهد شد، اما قیمت ها افزایش خواهند یافت. خریداران امارات نیاز به استفاده از تمام مجوزهای وارد شده با مقررات مربوط به سال 2017 دارند. به عنوان یک نتیجه، اگرچه تقاضا به دلیل کاهش فصلی، کاهش یافته است و این یک واقعیت است که همه خریداران هنوز مجوز لازم برای واردات را ندارند، کسانی که هنوز به مقادیر وارداتی برخورد نداشته اند، آماده پرداخت بیشتری برای مواد هستند.

معامله گران اماراتی گفتند: “خریداران اماراتی مطمئن نیستند که چه مدت طول خواهد کشید تا مجوزهای واردات را برای سال 2017 به دست آورند، بنابراین آنها ترجیح می دهند که پول بیشتری برای پشم شیشه بپردازند تا اینکه با سهام کم مواجه شوند، زمانی که منتظر مقامات برای تعیین توافقنامه واردات خود هستند.” ارزیابی صادرات متال بولتن برای پشم شیشه جنوب آسیا در روز چهارشنبه از 11 تا 12 یورو در هر رول بنادر اصلی افزایش یافت و نسبت به هفته گذشته 11 تا 12 یورو  در هررول افزایش داشت. ارزیابی قیمت این هفته برای واردات پشم شیشه امارات 11 تا 12 یورو در هررول در بنادر اصلیبود، که با  11تا 12 یورو در هر رول از بنادر اصلی ،نسبت به یک هفته قبل مقایسه می شود.

پشم شیشه اصفهان

قیمت های پیشنهادی شمال آسیا

بازار پشم شیشه داخلی در بازار برای پشم شیشه داخلی چند تولید کننده در جنوب آسیا به شدت تحت فشار پس از افزایش هزینه های شیشه هستند. یک تولید کننده می گوید : “ما موظف به افزایش قیمت این محصول می باشیم. من در مورد آنچه قبلا پرداخت کرده ام می پرسم. “درارزیابی قیمت هفتگی متال بولتن برای کالای درجه 2، پشم شیشه در جنوب آسیا، به میزان 10 یورو به ازای هررول تا 11 تا 12 یورو به ازای هر رول تحویل داده شد.

یک معامله گر آسیایی جنوبی اظهار داشت:  ” هیچ قیمتی برای پشم شیشه به گوش نمی رسد، تمام فعالیت های تجاری متوقف شده است. همه در حال گمانه زنی هستند، “. وی افزود : “هیچ راه دیگری به جای افزایش قیمت وجود ندارد. همه ما می دانیم که قیمت ها در حال افزایش هستند، اما ما نمی دانیم که چه زمانی به پایان خواهد رسید. ” یکی دیگر از تولیدکنندگان در جنوب آسیا گفت که او این هفته توانست 11 یورو به ازای هررول تحویل برای پشم شیشه درجه 2 ارائه کند اما قصد دارد 13 یورو به ازای هر رول تحویل دهد.

افزایش قیمت ها نیز در شمال آسیا مشاهده می شود و یک منبع گفت که وی معتقد است قیمت های فعلی “در هفته های آینده” بیشتر افزایش خواهد یافت”. ارزیابی قیمت پشم شیشه در آسیای شمالی با 13یورو به ازای هررول تا 11 تا 13 یورو به ازای هر رول ارسال شده در روز چهارشنبه افزایش یافت.

0/5
0رای
این پســت برای شما مفیــد بود ؟
 • 5عالی بود
 • 3خوب بود
 • 2معمولی بود
 • 1بد بود

پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید

0

سوالات و نظرات کاربران

نمایش موافق ترین ها
  0

  سوالات و نظرات کاربران

  اختیاری

  اشتراک گذاری

  تماس 03135155000 03135156000 0